En İyi İnternetten Alışveriş Sitesi?

Bu konuyu okuyanlar

AsiSehirli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam 2. el bi site istiyosun ve bi de fırsatlı :) burası türkiye her ikisini bulursubn ama dolandırılma ihtimalinde yüksek. n11.com sanalpazar.com bu sitelere bakabilirsin :) buralarda sıkıntı çıkmaz ürünler neden piyasanın altında diyede sorabilirsin hemen yanıtlayayım. Şimdi bak mesela gittigidiyor.com sitesinde komiyonlar yüksektir bu yüzden o sitede adam kazanabilmesi için fiyatı yüksek geçer. ama n11.com veya sanalpazar.com da böle bi sıkıntı olmaz. bu yüzden fiyatlar düşüktür ama güvenebilirsin aynı sistem sonuçta. Kolay gelsin

ebrutvr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
- - - Mesaj Güncellendi - - -

www.cikileta.com adında bir site ve aynı günde kargo edip sizi günlerce bekletmiyorlar. çok şık hediyelik biblolar, duvar panoları ve mis kokulu mumları uygun fiyata bulabilirsiniz.

birçok kez sipariş ettim ve hiçbir sorun yaşamadım. kesinlikle tavsiye ederim. bi görün derim =)

shey42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
daha bu sabah sizden birini şutladım forumdan, bak senden bir mesaj üstte silinen mesajı... size bu işi kim yapın diyorsa ona söyleyin forumlar sizin reklam, pazarlama ve seo çalışması yapacağız alanlar değil zaten buna da müsade etmeyiz.
ne olmuş yani adam linkini koyduysa reklam yaptıysa veya seo yaptıysa öldümü forum kötümü oldu nedir bu çabanız anlamış değilim

alibaba dan alın 1 ayda geliyor çinden vapura ama her türlü malzeme çok ucuzdur. toptan fiyatına parakente satış yapılıyor orada sitenin türkçe dil desdeği vardır tam ismini bilmiyom sitenin ama googleye ali baba yazarsanız çıkar

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
ne olmuş yani adam linkini koyduysa reklam yaptıysa veya seo yaptıysa öldümü forum kötümü oldu nedir bu çabanız anlamış değilim

He buraya üye olmuş herkes bunlar gibilerini bekliyor gelsin spam yapsınlar reklam yapsınlar. birde babalarının forumun bedava reklam yapsınlar zaten, bu siteye reklam verenlerin hiç kafası çalışmıyor adamların hepsi salak para ödüyor reklam için...

shey42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
He buraya üye olmuş herkes bunlar gibilerini bekliyor gelsin spam yapsınlar reklam yapsınlar. birde babalarının forumun bedava reklam yapsınlar zaten, bu siteye reklam verenlerin hiç kafası çalışmıyor adamların hepsi salak para ödüyor reklam için...
ücretsiz paylaşıma açık bir forum burası reklam yapanda çıkacak spam yapanda olucak bunlar doğal şeyler hakeret edip silmeniz gerekmez insanlara yardımcı olmaya çalışın bitane yeni bir forum açın web sitelerinizi tanıtın diye orada tanıtımlarını yapsınlar veya varsa oraya yönlendirin. babamızın formu değil diyerek ve içeriği silerek yardım sağlamış sayılmazsınız.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
ücretsiz paylaşıma açık bir forum burası reklam yapanda çıkacak spam yapanda olucak bunlar doğal şeyler hakeret edip silmeniz gerekmez insanlara yardımcı olmaya çalışın bitane yeni bir forum açın web sitelerinizi tanıtın diye orada tanıtımlarını yapsınlar veya varsa oraya yönlendirin. babamızın formu değil diyerek ve içeriği silerek yardım sağlamış sayılmazsınız.

Aynı zamanda kuralları olan bir forum ve kurallarda açıkca reklam spam vs. yasak olduğu yazıyor... Yardım arayan adam spam yapmaz... Spamcılarda burada barınamaz o kadar açık net.

Akiooo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alışveriş yapacak bana ulaşsın hediye ceki vereyim :)

ali akses

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çiçek siparişi için en iyi siteler bizim sitemizdir.
çiçek siparişi facebook sayfamız
yerel sitemiz yozgat çiçekçilik
blog sitemiz yozgat çiçekçi evi

ayrıca bu sitelerde SDN üyesi arkadaşlara yüzde 10 indirim uygulayacağım söz. türkiyenin her yerine çiçek siparişi verebilirsiniz. bakın fiyatlara O fiyatlar üzerinden size indimli sipariş alayım.

alicei

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir arkadaşımın tavsiyesiyle bu siteye denk geldim ve önceden o aldığı için gönül rahatlığıyla tableti aldım. Kapıda ödeme seçeneği samsung tab3 araştırdım 350 den aşağı bulamadım, 229 a bu siteden aldım.
Ucuz Sergi de İndrimli Alışveriş Keyfi

sagme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence n11 ve gittigidiyor bu konuda en iyileri. Önemli olan doğru satıcıyı bulmak.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
HepsiBurada.Com Dağılın.. :D

alexsis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam bende rakipsizfiyatı denedim geçen adamlar 2-3günde sorunsuz gönderdi ürünlerimi özellikle saat ve parfümde ucuz buldum önce sahtedir diye düşündüm ama araştırdım baya eski bir siteyi yeniden aktif etmişler sanırım uygun ürünlerde tavsiye ederim.

osip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önce fiyata bak sitenin sonra sitenin yorumlarını oku iyi mi kötü mü diye