En İyi İnternetten Alışveriş Sitesi?

Bu konuyu okuyanlar

enocenes

Doçent
Reaksiyon puanı
6
İkinci el dahi herşeyi daha iyi fiyata bulabileceğimiz güvenli ve fırsatlı site?

enocenes

Doçent
Reaksiyon puanı
6
2.el satmasada olur limango morhipo vs sitelerde geçerli

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
merhaba, açıkcası ben daha öncelerde internet üzerinden alışveriş yapmayaktan korkuyodum, geçen sene bi arkadaşımın tavsiyesiyle hediyefabrikası.com'dan alışveriş yapmaya başladım şu ana kadar bi sorunla karşılaşmadım menlunum baya istersen bu siteyi kullanabilirsin. iyigünler :)

daha bu sabah sizden birini şutladım forumdan, bak senden bir mesaj üstte silinen mesajı... size bu işi kim yapın diyorsa ona söyleyin forumlar sizin reklam, pazarlama ve seo çalışması yapacağız alanlar değil zaten buna da müsade etmeyiz.

blltlgn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Sıfır ürünler için bence en iyisi n11.com güvenilir satıcıladan alırsan hiç bir sorun olmuyor.

argimax app

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
n11 den alışveriş yapıyorum. arada elime miktarı azda olsa indirim kuponu geçiyor. ilgilenen olursa ayarlaya bilirim.

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Bende lcwaikiki online alışveriş için kargo ücretsiz kuponu var isteyene yollayabilirim kargoyu ücretsiz yapıyor.

argimax app

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
  • Kampanyadan 13 Temmuz 2014 tarihinden önce üye olmuş fakat henüz alışveriş yapmamış n11.com üyeleri yararlanabilir.
elimde 5 tl indirim için kupon var fakat onu kullanmak içinde yukarıdaki şartı sağlamak gerekiyor.
düne kadar elimde kupon vardı fakat onlar kullanıldı.elimde sadece bu kupon var.

General90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben yeni bir site keşfettim.Hem güvenilir hemde tüm alışverişler kapıda ödeme ve kapıda kredi kartıyla ödeme yapıldığından herhangi bir sıkıntı olmuyor. Çok ilginç ürünler mevcut ve sürekli güncel bir site. Bence bir göz atın derim; www.firsatfiyatlari.com.

aytena

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de geçen gün kahve öğütücü ararken akakçe'den baktım. en ucuz fiyat avermo diye bi siteden verdiler. ucuz diye aldım önce bi pişman oldum çünkü sabah verdiğim siparişi tee akşam 5te onayladılar ama şaka gibi ertesi gün öğlen olmadan ürün elime ulaştı. Memnun kaldım kısacası hem fiyatlar çok uygun hem de çok hızlılar.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
teknolojiyle ilgili şeyleri hızlıaldan alıyorum ben hem çoğu yere göre daha ucuz hemde şu ana kadar bi sıkıntı yaşamadım.

xcoach

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MeCrea diye bir yerden alışveriş yapmıştım. Aldığım şey cuk diye oturdu. Bakabilirsiniz isterseniz.

fthuzc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
avermo diye bi siteden telsiz telefon aldım ertesi gün kargo elime ulaştı ve fiyatlar piyasaya göre uygun sağlam siteymiş tavsiye ederim.

mehmetsabır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tabiki http://www.hepsiburadan.com onca alışveriş yaptım hiç bir sorunla karşılaşmadım yada bana denk glmedi

http://www.limango.com.tr limangoda sorunsuz bir şekilde hatalı gönderilen ürün değişimi yaptım. ürünü hataları göndermeleri bir eksiklik olsada arkadaşların yaşanan problemin çözümü konusunda gösterdikleri hassasiyet beni fazlaca memnun etti

http://www.bakkaclira.com Bir saat hastası olarak aldığım saati 2 günde ulaştırdıkları gibi Kordon değişim talebimi cevirmeyerek ücretsiz bir şekilde yapmaları bakkaçlira nın alışveriş tercihlerimin arasına yerleşmesini sağladı.

iwebclub

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
intoko diye bir yer var oradanda ücretsiz ürün satışı ve alışı yapabiliyorsun. Hatırlıyorum karaborsa bilet daha o zamanlar oralarda satılıyordu :D

umoumo

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Gittigidiyor Çapraz Promosyon
Türkiye de ilk kez online sitelerdeki satıcılar için ilan içerisinde farklı ürünlerin de yayınlanıp çapraz promosyon galerileri oluşturup müşterilere daha fazla ürün önermeyi sağlayan site 15 Ocak tarihine kadar ücretsizmiş.
expower.net
Bu siteyi inceleyen varmı ?
https://www.expower.net/pages/about_us