En İyi İnternetten Alışveriş Sitesi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
ne olmuş yani adam linkini koyduysa reklam yaptıysa veya seo yaptıysa öldümü forum kötümü oldu nedir bu çabanız anlamış değilim
He buraya üye olmuş herkes bunlar gibilerini bekliyor gelsin spam yapsınlar reklam yapsınlar. birde babalarının forumun bedava reklam yapsınlar zaten, bu siteye reklam verenlerin hiç kafası çalışmıyor adamların hepsi salak para ödüyor reklam için...

shey42

Üyecik
He buraya üye olmuş herkes bunlar gibilerini bekliyor gelsin spam yapsınlar reklam yapsınlar. birde babalarının forumun bedava reklam yapsınlar zaten, bu siteye reklam verenlerin hiç kafası çalışmıyor adamların hepsi salak para ödüyor reklam için...
ücretsiz paylaşıma açık bir forum burası reklam yapanda çıkacak spam yapanda olucak bunlar doğal şeyler hakeret edip silmeniz gerekmez insanlara yardımcı olmaya çalışın bitane yeni bir forum açın web sitelerinizi tanıtın diye orada tanıtımlarını yapsınlar veya varsa oraya yönlendirin. babamızın formu değil diyerek ve içeriği silerek yardım sağlamış sayılmazsınız.

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
ücretsiz paylaşıma açık bir forum burası reklam yapanda çıkacak spam yapanda olucak bunlar doğal şeyler hakeret edip silmeniz gerekmez insanlara yardımcı olmaya çalışın bitane yeni bir forum açın web sitelerinizi tanıtın diye orada tanıtımlarını yapsınlar veya varsa oraya yönlendirin. babamızın formu değil diyerek ve içeriği silerek yardım sağlamış sayılmazsınız.
Aynı zamanda kuralları olan bir forum ve kurallarda açıkca reklam spam vs. yasak olduğu yazıyor... Yardım arayan adam spam yapmaz... Spamcılarda burada barınamaz o kadar açık net.

ali akses

Üyecik
çiçek siparişi için en iyi siteler bizim sitemizdir.
çiçek siparişi facebook sayfamız
yerel sitemiz yozgat çiçekçilik
blog sitemiz yozgat çiçekçi evi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ayrıca bu sitelerde SDN üyesi arkadaşlara yüzde 10 indirim uygulayacağım söz. türkiyenin her yerine çiçek siparişi verebilirsiniz. bakın fiyatlara O fiyatlar üzerinden size indimli sipariş alayım.

alicei

Üyecik
bir arkadaşımın tavsiyesiyle bu siteye denk geldim ve önceden o aldığı için gönül rahatlığıyla tableti aldım. Kapıda ödeme seçeneği samsung tab3 araştırdım 350 den aşağı bulamadım, 229 a bu siteden aldım.
Ucuz Sergi de İndrimli Alışveriş Keyfi

sagme

Üyecik
Bence n11 ve gittigidiyor bu konuda en iyileri. Önemli olan doğru satıcıyı bulmak.

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
HepsiBurada.Com Dağılın.. :D

alexsis

Üyecik
selam bende rakipsizfiyatı denedim geçen adamlar 2-3günde sorunsuz gönderdi ürünlerimi özellikle saat ve parfümde ucuz buldum önce sahtedir diye düşündüm ama araştırdım baya eski bir siteyi yeniden aktif etmişler sanırım uygun ürünlerde tavsiye ederim.

osip

Üyecik
önce fiyata bak sitenin sonra sitenin yorumlarını oku iyi mi kötü mü diye

stat counter