En iyi İngilizce Eğitim Seti

Bu konuyu okuyanlar

faruk34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en iyi ingilizce eğitim seti hangisi bilemem ama size en iyi ingilizce kursunu tavsiye edebilirim arkadaşlar; istanbul lisan merkezi :) sıfır ingilizceyle gittim ve 2aylık bir eğitimle ingilizcemi intermediate-upper arasına getirdim. daha öncede justenglishten eğitim almıştım ama adam akıllı gitmemiştim yani 1-2 kere gitmiştim ve boşu boşuna para verdim ve verdiğim parayıda geride alamadım. :D verdiğim paranın yarsını ilm'ye verdim ve oraya gittim bu kadar paraya nasıl bir eğitim verirler allah bilir diye önyargıyla gitmiştim ama, kursu bitirdikten sonra beni söylediklerime baya bir pişman ettiler diyebilirim. gerçekten çok kaliteli ve iyi bir eğitim kurumu özellikle hocaların ingiliz ve amerikalı olması büyük bir avantaj :)

CommonSense

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sana tavsiye edebileceğim benim de oldukça yabancı dil bilgimi geliştirmeme neden olan eLLC eğitim setleri var. Oldukça faydasını göreceğinden eminim :)

KazimTuruncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İngilizce eğitim setleriyle tanışmam ilk okul çağımla başladı. Okullardan aldıkları adreslere gidip CD satan abiler gelmişti. Tüm mahalleden sadece biz almıştık. Sonra dersleri izledim baya faydası olmuştu. Daylight eğitim setiydi. Okulda ingilizce'den en yüksek notu ben almıştım:cool: Bu eğitim setlerinin her biri faydalı aslında. Geçenlerde başlangıç seviyesi ingilizcemi daha fazla geliştirmem gerektiğini anladım. Dinleyerek öğrenebileceğim bir şeyler aradım. Bilinç altıma cümleler işlesin istiyordum. Rahat İngilizce eğitim setine rastladım. Fiyatı da benim gibi part time çalışanların alabileceği düzeyde olunca denemek istedim. Faydası oldu mu derseniz iki haftada turistlerle sohbet edebilecek düzeye geldim diyebilirim. Alt yapım vardı zaten, hızlı ilerledim o yüzden. Diğerlerini de sonra deneyeceğim.

dertidolap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, Sıfırdan ingilizcesini geliştirmiş biri olarak eLLC English setini tavsiye ederim, anlatım tarzı çok iyi, bilgisayar programı şeklinde, sanal zeka gibi birşey sanırım, sana sürekli sorular soruyor, dersler bu şekilde ilerliyor, özellikle temelden başlayanlar için, içinde çok fazla ders var 200 civarı olması lazım, demosu falanda vardı yanlış hatırlamıyorsam.

kemalthr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, Sıfırdan ingilizcesini geliştirmiş biri olarak eLLC English setini tavsiye ederim, anlatım tarzı çok iyi, bilgisayar programı şeklinde, sanal zeka gibi birşey sanırım, sana sürekli sorular soruyor, dersler bu şekilde ilerliyor, özellikle temelden başlayanlar için, içinde çok fazla ders var 200 civarı olması lazım, demosu falanda vardı yanlış hatırlamıyorsam.
bende bu seti almayı düşünüyorum ama tam emin olamadım, siz satın alıp kullandınız mı ? ellc ile rosetta stone arasında gidip geliyorum, öğretme tekniği olarak birbirine çok benziyor, arada çok büyük fiyat farkı var, sizce hangisini neden tercih etmeliyim ?

dertidolap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende bu seti almayı düşünüyorum ama tam emin olamadım, siz satın alıp kullandınız mı ? ellc ile rosetta stone arasında gidip geliyorum, öğretme tekniği olarak birbirine çok benziyor, arada çok büyük fiyat farkı var, sizce hangisini neden tercih etmeliyim ?
iki sette aşağı yukarı aynı yöntemle öğretiyor, bende ellc, tell me more ve rosetta arasında kalmıştım, fiyat olarak en uygun ellc geldi o yüzden satın aldım, bilgisayar bilgim çok iyi olmamasına rağmen kurulum ve kullanım konusunda da sıkıntı yaşamadım. mobil uygulamasının olmasıda çok büyük bir avantaj fiyat performans açısından baktığımda bana en mantıklı ellc gelmişti.

kemalthr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iki sette aşağı yukarı aynı yöntemle öğretiyor, bende ellc, tell me more ve rosetta arasında kalmıştım, fiyat olarak en uygun ellc geldi o yüzden satın aldım, bilgisayar bilgim çok iyi olmamasına rağmen kurulum ve kullanım konusunda da sıkıntı yaşamadım. mobil uygulamasının olmasıda çok büyük bir avantaj fiyat performans açısından baktığımda bana en mantıklı ellc gelmişti.
geçen hafta eLLC ingilizce eğitim setini aldım, tavsiyen için çok teşekkür ederim dediğin kadar varmış, anlatımı çok çok iyi, ben daha çok android uygulamasını kullanıyorum android uygulamasının dualingo gibi bir tarzı var ama duolingo gibi kısıtlı değil daha çok kelime ve cümle öğretiyor, benim çok işime yarıyor, arkadaşlar pek adı duyulmuş bir set değil ama özellikle kelime öğrenmek isteyenler için kusursuz.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
geçen hafta eLLC ingilizce eğitim setini aldım, tavsiyen için çok teşekkür ederim dediğin kadar varmış, anlatımı çok çok iyi, ben daha çok android uygulamasını kullanıyorum android uygulamasının dualingo gibi bir tarzı var ama duolingo gibi kısıtlı değil daha çok kelime ve cümle öğretiyor, benim çok işime yarıyor, arkadaşlar pek adı duyulmuş bir set değil ama özellikle kelime öğrenmek isteyenler için kusursuz.
Açıkçası dil öğrenmek için en son ihtiyacınız olacak olan şey sizi kısıtlayacak set gibi bir şey :) Konuşmak ücretsiz, iletişim ücretsiz, google ücretsiz, set girişi yaptırır ve kuralları öğretir ama konuşma dili için yeterli değil.

Mirage28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bence eğitim setiyle uğraşma.Sana tavsiyem ilk başta kelime bilgibi geliştir,çok sayıda kelime ezberle daha sonra gramer öğren ve artık metin çevirilerine geç.Çok işe yarıyor.

umit37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bana şuanki en iyi ingilizce eğitim seti nin ismini veririmisiniz videolu ders anlatan olacak aynı daylight ingilizce seti gibi ama daha iyisi...
Ben 2 ay önce araştirma yaparken bu si̇tedeye denk geldi̇m tavsi̇ye olarak power english keli̇me ezberleme seti̇ ve daylight seti̇ aldim ,dayligt güzel anlatim yapmiş gramer olarak güzel bi̇r set ,power english seti̇ tamamen konuşma odakli 10dk i̇çi̇nde cümle kurmaya başlatiyor bi̇rde ani̇masyonlu keli̇me ezberi̇ yaptiriyor güzel olmuş.

Ekli dosyalar

• cardigan 1.JPG
    cardigan 1.JPG
    465.7 KB · Görüntüleme: 1,413
  • cardigan 2.jpg
    cardigan 2.jpg
    808.1 KB · Görüntüleme: 997

ahmetb123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İstanbul Lisan Merkezin'de YDS için kursa katılmıştım. Sınavdan 85 aldım gerçekten siz çaba gösterdiğiniz müddetçe ilgileniyorlar sınavı kazanmanız için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar.

erdalmmm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kendi kendine ingilizce öğrenmek istiyorsan iyi bir kaynağa ihtiyacın var, interaktif eğitim seti olarak sana ELLC setini öneririm, hem fiyatı uygun hemde gerçekten içerisinde aradığın herşey var, sürekli pratik yaptıran bir yöntemi var, farkında olmadan kelimeleri öğreniyorsun.

Ahmet Meşin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bütün eğitim setlerini kullanmadım tabii ki ama eğitim setini almadan önceki araştırmalarıma ve alıp kullandıktan sonraki yararını görmemden ötürü Dilgoo eğitim seti diyorum. Çünkü dilgooda benzetmeler yaparak ingilizce kelimelerin ve gramerin akılda kalıcı olması sağlıyor özellikle hocaların anlattığı eğitim setlerinden uzak durun derim çünkü hepimiz zamanında hocalardan ders dinleyip öğrenemedik ki bu yolu deniyoruz. o yüzzden Dilgoo yu tavsiye ediyorum.