En iyi İngilizce Eğitim Seti

Bu konuyu okuyanlar

Hyperactive

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Rosetta Stone'ın iyi olduğunu duydum fakat bu şekilde eğitim setleriyle zor bence bu işler. Dersaneye gidilirse daha iyi olur. O kadar para saydığın bir yere disiplinli gider ve karşılığını almak için çalışırsın.

ZuZuzaretta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rosetta Stone gibi bilg. üzerinde çalışma yapabileceğim ing. seti arıyorum. Rosetta Stone da bana saçma gelen şey her şey ingilizce :) O kadar bilsem zaten alır ufaktan kitap dergi çevirisi yaparım. Sıfırdan başlamak istiyorum ve bana sadece kelime ezberletmesini değil dil bilgisini de öğretsin istiyorum. Önerisi olan ? Not: Web sitesi ve kurs hariç lütfen.

HuaynaCapac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rosetta Stone'dan yaklaşık bir aydır çalışıyorum gayet yararı oluyor temel için. Ufak ufak kelime dağarcığım genişlesin diye İngilizce çizgi roman okuyorum. Görüntüyle kelimeler birleşince daha akılda kalıcı oluyor tavsiye ederim.

feebman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum, sana tavsiyem önce kendi dilinin gramer kurallarını iyi öğrenmen. Sonra yabancı dil öğrenmen. Yoksa, ne setler ne de kursların faydası olmayacaktır. Fakat, ana dilinin gramerine hakimsen gerisi sadece kelime bilgisine bakıyor.

Katılmıyorum. Antalya'da otellerde çalışan bazı insanlar ilkokul terk olmalarına rağmen İngilizce, Rusça, Almanca gibi dilleri sular seller gibi konuşuyorlar. Çok mu kendi dilinin gramerine hakim. Hayır.

ferruhk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eğer sıfırdan öğrenmeyi hedefliyorsanız daylight ingilizce eğitim video cdlerini izleyin biraz temel oluşmaya başladığında els dergilerinden grammar yani dil bilgisi çalışın dinleme kabiliyetinizi geliştirmek için bol bol ingilizce şarkı dinleyin özellikle kareokeparty.org çok guzel bir site konuşma becerilerinzi geliştirmek için ise bol bol pratik yapmanız lazım internetten sohbet edebilrisiniz

efemustafa2694

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence baştan başlayacaksan daylight setini indir ondan sonra rosetta stone u kullan.. ben daylightın 38 ders ini bitirdim şu anda İngilizcem iyi, rosetta proğramını da indirmeyi düşünüyorum

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
tell me more indirdim fena değil

TsamV

Asistan
Reaksiyon puanı
0
En iyi ingilizce eğitim seti ''çalışma azmi, istikrar, iradeye hakim olma, zorlukla mücadele, disiplin, plan vb. '' ...

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bende çince yazıları okumak ve anlamak istiyorum yazmama gerek yok yada konuşmama sadece yazıları okuyup anlamam yeterli varmı önerisi olan ? rosetta stone indirdim ama arkadaşın dediği gibi girdi direk mevzuya :)

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
konuşma bi nevi yaparsında çok zorlanarak,yazılı kat kat daha zor çince

sumeyrademirci

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ne kadar video izlesekte iyi eğitim veren bir kursa gitmedikten sonra biraz zor oluyor bu ingilizce işi

ingilizman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geçen gün kuzenime ararken gittigidiyorda rastladım hiç yorum yapılmamıştı ezbere aldım gerçekten güzelmiş keşke aynı metod da eğitim veren ingilizce kursu olsa. daha sonra web sayfası oldugunu da öğrendim ilgilenenler için www.ingilteredeningilizce.com
not: flash disk te olması ve tabletle çalışması da güzel bir yenilik.

mumo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir arkadaşın zoruyla istemeye istemeye aldım ama gerçekten çok güzelmiş metod u çok farklı bir bağımsız bir şekilde her yerde kullanılıyor olması muhteşem. web adresi : www.ingilteredeningilizce.com gittigidiyorda var sahibinden de de var.

semihcanaltan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bana şuanki en iyi ingilizce eğitim seti nin ismini veririmisiniz videolu ders anlatan olacak aynı daylight ingilizce seti gibi ama daha iyisi...

o ingilizce eğitim seti gercekten cok güzel . ve onun yanında ben genel ingilizce için infolang dil okullarına gittim . cok iyi oldu bnm için

gozde çam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ingilizce öğrenmenin en kestirme yolu kesinlikle infolang dil okulları tavsiye ederim.genel ingilizce eğitim aldım ve cok memnun kaldım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş sana kesinlikle A dan Z ye ingilizce eğitim setini öneririm tüm seviyeler ve iş seviyesi dahil 55 dvd dir veya elit ingilizce eğitim seti olabilir

cluptr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş tavsiyem bol bol ingilizce film izle ve sonrasındada kursa git

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Teach Yourself English setini öneririm. Türkçe açıklamalı bir üründür.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya he saçmaladı yine biri ne alaka türkçeyle ingilizcenin grameri aynı mı