En iyi İngilizce Eğitim Seti

Bu konuyu okuyanlar

conquerorr

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bana şuanki en iyi ingilizce eğitim seti nin ismini veririmisiniz videolu ders anlatan olacak aynı daylight ingilizce seti gibi ama daha iyisi...

by10ur

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
"Rosetta Stone Version 3" videolu ders anlatımı değil bu ama çok öğretici olduğunu düşünüyorum mikrofonun varsa okuduğun cümleleri kelimeleri analiz edip doğru telaffuz edip etmediğini gösteriyor seviyeleri de var. İngilizce öğrenmek kendinde bitiyor günde adam akıllı 2-3 saat evde bile çalışsan kursların öğrettiği seviyeye gelirsin her şey pratikte tekrarda, konuşacak birilerini bulursan ve istekliysen öğrenirsin

conquerorr

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben ingilizcenin eğitim setleriyle anca temelinin atılıcağını dusunuyorum yani bir eğitmen desteği olmadan ingilizce öğrenmek zor bu da bizi kurslara yonlendiriyor.Bu durumdan dolayı ben kuzeniminde tavsiyesiyle infolang dil okullarında kursa başladım ne yalan soyliyim eğitim setiyle 4 ayda ogrendiğim seyi kursda 1 ayda ogrendim ama tabi eğitim setinin faydası yok da dıyemem kulak dolgunlugu ve on bılgı kazandırıyor ama bir kurs kadar etkili değil.

tabiki hiç birşey kursta öğrendiği kadar olmaz ama burda amaç kulak gelişsin küçük bir temel alayım tamamen ingilizceyi zaten eğitim setiyle öğrenilmez:)

arcansas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende kurs öneriyorum abim kursa gitmişti bende videolu zorladım ama askere gitmeden önce şakır şakır konuşuyordu asker olunca unuttu tabi o ayrı mesele :D lysden sonra ben kursa gitmeyi düşünüyorum üniversite yazacağım yer zorunlu okutacak zaten temeli olur en azından

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
bide fırsat siteleri var googlede yaz bulursun orda uygun setler oluyor örn fırsatbufırsat gibi

Venceremos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum sana anlatayım bende böyle öğreniyorum.FX Cnbc-e gibi dizileri izle ama Amerikan şeysi olmasın aklında tutarsın çoğu kelimeyi alt yazılı oluyor zaten çok çok yanına bir kağıt al oraya yaz bak mesela İncirlik'te insanlar İngilizce'nin özünü bilmiyor kelime biliyor sadece sağdan soldan topluyor karşısındaki anlıyor yani illa derine inmene gerek yok bence.

Ben de dil eğitimine tam anlamıyla başlayacam ve elimde şu an new interchange seti var İstanbul'dan getirtmişti babam her yerde bulunmuyormuş ama 3-4 sene önce almıştık bir de FONO var bunlarla bir şeyler yapmaya çalışacam :)

PcMaKeR

Asistan
Reaksiyon puanı
0
en iyi imgilizce eğitim seitini bilmem ama şu kitap ingilizceyi bana öğretti new inside enlish grammer Sevil f. Soylu Daniş Soylu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yorum yazanlardan birkaç kişi Infolang dil okullarının satış temsilcisi sanırsam

darkroad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ingilizce eğitim videolarının olduğu çok güzel bir site öğrendim. size film, müzik, belgesel vb. videolardan sahnelerle ingilizce cümle kalıpları soruyor. oyun formatında ve hiç sıkılmadan sizi tam anlamıyla ingilizce öğrenmeye adapte edebilecek bir site.. özellikle buz devri videolarına bayıldım :)

http://www.voscreen.com

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Gazi üniversitesinin uzaktan dil eğitimi var gayet başarılı. Canlı sınıf eğitimleri söyleşiler oluyor. Şahsen ben bahsi geçen eğitim setleri ile yapamadım. Aldım oxford menşeili kitap seti gayet iyi oldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dostum, sana tavsiyem önce kendi dilinin gramer kurallarını iyi öğrenmen. Sonra yabancı dil öğrenmen. Yoksa, ne setler ne de kursların faydası olmayacaktır. Fakat, ana dilinin gramerine hakimsen gerisi sadece kelime bilgisine bakıyor.

darkroad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bu voscreen alışkanlık yapmaya başladı.. :) işte bu da içerik kısmından paylaşım. .sanırım yabancılar yapmış siteyi ama türkçe çeviriler çok iyi.

voscreen_i_erikkkkk.jpg

darkroad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eğitim video setlerine boşuna para harcanmamalı alın işte adamlar site yapmış üstüne üstlük tamamen bedava.... daha ne olsun.. hizmet budur :)

darkroad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar oyunu oynayan var mı? 3-4 gündür oynuyorum henüz 23340 puan yaptım,

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Rosetta stone iyidir. + facebuk gibi hayatınızı didikleyen haşerelerde zaman kaybedeceğinize;
Livemocha.com u deneyin.
Facebuk un yabancı dil öğrenme versiyonu, ister hazır test,ders ıvırzıvırlarda zaman öldürün.
İster arkadaş edinin onlarla sohbet edinin.

darkroad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
para almıyorum ancak çok değerli gördüğüm bir proje. faydası olmayan birşey olsa bu kadar paylaşmazdım.

major38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öneriler ve siteler için teşekkürler işime yarayacak ;)

cyta77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ingilizce eğitimi destekleyen sitelere örnekler verebilirmisiniz.

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
Bence hiç böyle setlerle, sitelerle vakit kaybetme derim. Eğer bir dili tam anlamıyla öğrenmek istiyorsan yurtdışına çık. Mesela İngiltere'ye gelebilirsin yada pratik yapabileceğin başka dil kampı falan da olabilir sadece ingilizce konuşulan bir ortam olması önemli. Bu tür setler para tuzağı olduğunu düşünüyorum. Sen hiç Türkiye'de kurslara giderek yada böyle setlerle ingilizce öğrenen duydun mu çevrende?
Ben de sizin gibiydim ama ben Türkçe öğrenmekte zorlanıyordum. Annem Türk olmasına rağmen İngiltere'de kurslara gittim ama olmadı sadece yazmayı, okumayı öğretti bana grammer gelişti sadece Türkçe bilen biriyle karşılaşınca iki kelimeyi bir araya getiremiyordum sonra buraya geldim şimdi rahatlıkla konuşabiliyorum 1 senedir çok ilerlettim Türkçe konuşmamı. İmkanın varsa yurt dışına git en az 1 sene kal.

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Çeviri yaparak da ingilizce bilgisi gayet güzel geliştirilebilir. Tabii belli bir temelin olması mutlaka gerekli. Yoksa kaş yapayım derken göz çıkar :) Örneğin buradan online olarak (hesap gereklidir) wordpress için hem çeviri yaparak kelime ve cümle kalıpları hakkında bilginizi geliştirir, hemde Türkçe tercümeye katkı sağlayarak diğer kullanıcılara yardım etmiş olursunuz. Bilmediğiniz cümle ve(ya) kelimeler için google translate, bing translator, tureng ve sozlukturkce gibi sitelerden birini kullanarak (veya takıldığınız yerde en doğru sonucu bulmak için hepsini aynı anda kullanarak) yardım alabilirsiniz. Tabii bu çeviri işi biraz ileri seviye kullanıcılar için geçerli ama basit kelimelerden başlayarak da (uzun cümleleri atlayarak) yapılabilir. Ayrıca, her işte olduğu gibi bunun için de anahtar kelime "Sabır" (bende az olan şey) :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ingilizce dahil 19 dilde bence en iyisi mir eğitim şimdi yeni çıkan ellc diye bir sistem var googlede ellc online diye arama yapıp resmi sitesine girerek demosunu indirebilirsiniz. müthiş bir şey