En İyi Hosting Firması Hangisi Bakarmısınız

Bu konuyu okuyanlar

tarzzamani

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Tamamen katılıyorum son 2 senede natro çok fena saçmaladı. Sürekli mail ile ilgili hatalar oluyor bir süre önce tüm mail iletişimi kesildi sorduğumda bir saldırı aldıklarını hemen düzelteceklerini söylediler. dedikleri gibi düzelttiler fakat o gün bugundur her gün outlook uma günde en az 5 defa şifremi girmek zorundayım. ve ne zaman sorsak hata sizde virüs yemişsiniz diyorlar. Fekat mac kullanıyıor tüm ekibimiz ve hepimiz bilgisayarları formatladık ona rağmen ipadte bilgisayarda sürekli aynı hata. Sonra coşup coşup boş mailler geliyor...

Bence aldıkları saldırı ile alakası yoktur. Saldırı alınca, eğer bilgileriniz değişmediyse sorun yok ki değişmemiş herhalde ki belirtmemişsiniz. Outlook ayarlarınızı yapılandırmanız gerekiyor. Sizin yaşadığınız sorun outlook ile mutlaka beni hatırla, veya bilgisayar açtığında maillerimi otomatik aç gibi ayarları vardır. firma ile yaşadığınız sorun biraz tesadüf olmuş ama asıl sorununuz ile alakası yok. Boşuna formatlamışsınız.

Saldırı her hosting firması alıyor. Radore bile 1 ay boyunca saldırı aldı. Bir çok müşterisi sıkıntı yaşadı. Yaşamış olduğunuz soruna göre bence yine de Natro kaliteli işini en hakkıyla yapan firma bu zamana kadar çok kez talep açtım kendilerine sorunlarımı çözülmemiş olarak bırakmadılar müşteriyi yolda bırakmıyorlar ben memnunum hosting firmamdan. Sizin yaşamış olduğunuz sorun hosting firması ile alakası olmadığı için böyle bir geri dönüş yapmış olabilirler.

BurakGxG

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar site askıya alma olaylarını en asgariye indirmek için kullandığınız eklentileri de gözden geçirmenizde fayda var. Geçenlerde bir eklenti kurdum cpu kullanımı %100'e fırladı.

Paylaşımlı bir hosting kullandığınız için diğer insanlar mağdur kalmasın diye siteniz doğal olarak askıya alınıyor.

Askı sorunu yaşamamak ve sağlam bir firma ile çalışmak isteyen arkadaşlar olursa inceleme yazımı okusunlar: http://www.incele.co/en-iyi-5-yabanci-hosting-firmasi-tavsiye/

Bu firamalarla bile sıkıntı yaşıyorsanız artık VPS almanın vakti geldi demektir. ;)

omrumtolgacpt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
isimtescil i öneririm hem fiyat uygun hemde hizmet kalitesi çok iyi bende kullanıyorum isim tescilden cok memnunum. ihs pek tavsiye etmem tuhaf bir firma zorlanırsınız.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
valla ben cliaweb öneriyorum yerli, yabancı olarak softlayer öneriyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar,
büyük firmalar(hepsiburada, sahibinden, facebook vs.) domain ve hosting hizmetlerini nerden alıyor bilginiz var mı?

rasim2012

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
büyük firmaların genelde kendi sunucuları olur, dışarıdan hosting hizmeti almazlar.

küçük yada orta ölçekli işleriniz için web hosting satın almak isterseniz, yabancı firmalar için adres: en iyi hosting firmaları

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ihs telekomu öneririm her konu hakkinda yardimlari var tek aldigin urune destek vermiyorlar başka bir firmadan vdsen var onun hakkinda soru sorsan bile yardim ediyorlar ayrica hiç bir sorun yaşamadim 8 aydir.

santrafor_38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla ben türk sitelerinden o kadar aradım ama hepside ateş pahası.
3 yıldır bir ingiliz şirketinden alıyorum. İstersen aylık ödeyebiliyorsun. İlk etapta aylık ödedim. Sonra bayağı bir zaman sonra yıllık aldım.
Adamlar çok güzel destek verdikleri gibi sistemleride çok güzel. Üstelik sen satın aldıktan sonra kodunu eş-dost akrabaya dağıtıyorsun, birkaç kişi de ordan domain-hosting aldıkça sana da kazandırıyor.
Bence 1 aylık bile olsa alın bi deneyin derim.
İşte bu da benim kodum.
https://ifastnet.com/portal/aff.php?aff=20698

klayt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zamanında webtasarımla uğraştığımdan bir çok sitem var bakımlarını yaptığım. doğal olarak hostinglerle iç içe oluyorsunuz. bir kaç firmayla çalıştım bu firmalar içerisinde en beğendiğimden sona doğru sıralamak isterim faydası olması açısından.

1. www.sadecehosting.com Şu an 20 ye yakın domainimin bulunduğu (neredeyse hepsini buraya taşıdım) 3 sitenin bulunduğu firma. cloud sisteminide kullanmıştım. Benim 1 numaramdır halen türkiyenin en iyisi olduğunu düşünmekteyim. 1 kez dahi hata yaşatmayan ufak hataların sorunun benden kaynaklı olmasıyla tabi, kusursuz olduğunu düşünmekteyim. 5 yıldır hiç sorun yaşatmadığı için favorimdir. birde htacces te rewriteye izin verse başka hosta bakmazdım.

2. www.turhost.com 1 sitemin bulunduğu çok hakim değilim ama sorun yaşatmadı alanında iyi bir firma.

3. www.natro.com 2 sitemin bulunduğu firma yaklaşık 6 aydır kullanıyorum aslında çok kötü olduğunu düşünmekteyim lakin diğer firmalar daha kötü olduğundan 3 sıraya koydum. sitelerimin sürekli veribağlantısı ulaşamaması, sürekli kopma, sitelerime ulaşımın kopması. 1 sitem 1 gün kapalı kaldı sonra yine birgün kapalı kaldı. mecburen ikisini de kapattım bu gün itibari ile. destek iyi ama çözüm konusunda çok zayıflar.

4. www.webadam.com 3 domain ve 3 sitemin bulunduğu firma yaklaşık 2 yıldır buradayım. güzel yanı sunucusu çok hızlı. kötü yanı destek 0. herşeyin sizden kaynaklı olduğuna inanıyorlar. sitelerin sürekli kopması kafalarına göre güncellemeler beni baya yordular açıkçası.

5. www.domainsitesi.com 1 adet domain 2 adet hosting olan ama hostingleri hiç bir şekilde kullanamadığım çünkü destek ekibinin konudan anlamadıkları bir firma.

www.dopinghosting.com Henüz yeni hosting aldığımdan hakkında ileride yazabilirim.

www.godaddy.com 1 domain Henüz host kullanmadım domainde en iyisi diyebilirim arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla host konusunda iyi olmadığını duydum.

www.arvixe.com Yine yeni host aldığım kalitesini çok övdüklerinden henüz deneme aşamasındayım. ileride onunlada ilgili yazarım.

klayt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
www.dopinghosting.com phpmyadmine hiçbir yedeği yükleyemediğimden ve ftp bağlantısında sıkıntı yaşadığımdan dolayı pek olumlu bulmadım.

www.arvixe.com.tr Yabancı desteği bilemem ama türk desteği 0 halen hesabım onaylanmadı yazdığım 6 maile cevap alamadım. iletişim numarası lütfen bekleyin demekten yorulmuyor. istanbul numarası. destek 0.

www.natro.com Benim için en kötü firmalar listesinde yerini aldı. telefonla konuşan arkadaşların hatalı oldukları halde tavırlarını pek olumlu bulmadım. haksız olduğu halde sert çıkması çok enteresan. en kötüsüde hosting hesabınızı sildiğinizde geri açamıyorsunuz. paranız boşa gitmiş oluyor yani böyle bir pazarlama yöntemine gerek yok hesap silinir geri açılır tüm firmalarda böyledir. hosting hesabını silerseniz paranızıda iade alamıyorsunuz 18 gün içinde alınabiliyormuş yani ben 100 tlyi kaybetmiş oldum. hostingi sildiğinizde yeniden kurarsınız yada iptal tuşunu koymayın çünkü bu hatayı birçok insan yapabilir.

www.sadecehosting.com Döndüm dolaştım yine firmama geldim cloud paket aldım biraz cepten para ödüyorum evet ama şu firmalara verdiğim parayı buraya harcasaydım keşke anında aktif ediliyor anında kurulum gerçekleşti 20 dakika içinde hesap onay domain bağlama cloud server açılış plesk panel serveri bağlama ve 10 a yakın talebime anında cevap nedeyim abi kaliteye alışınca demekki diğer firmaların ne denli olumsuz olduğunu anlıyorsunuz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yer sağlayıcı belgesini 11.04.2013 tarihinde almış bir hostingi nasıl oluyor da 5 yıldır kullanıyorsunuz?

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Her zaman Hostinger Web'i kullandım başarılılar.

janjel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, ben www.BatiHost.com kullanıyorum gayet başarılı bir şirket ve şuana kadar gördüğüm en iyi ve ucuz sunucu veriyor 265 TL ye 64 gb rma x4 intel xeon aldım (almanya lokasyon) almanya,türkiye,frans(ovh) sunucu veriyor, müşteri hizmetleri çok iyi.

hanox

Asistan
Reaksiyon puanı
15
3 yıldır Markum kullanıyorum, çok memnunum hem kurumsal hem profesyonel hem kaliteli hem fiyatı makul.Sorun istemeyen ve profesyonel bir firma isteyenler için tafsiye ederim.Kurumsallığın ne olduğunu burda gördüm.

dbd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Basit siteler icin bluehost.com tavsiye ederim.

Kilavuzer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
En iyi hosting firması bence kişiye göre değişiyor. Ben 2 yıl Natro ile çalıştım ve arada sunucu bakımından dolayı sitemin kapalı kalmasından başak bir sorun ile karşılaşmadım. Şuan İsimtescil ile çalışıyorum ve onlarla ile pek bir sorunum demeyim hiçbir sorunum yok. İsimtescil bence kaliteli ve ilgililer.

ahmetcim

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Ben ve çevremdeki bazı insanlar uzun süredir güzel host kullanmakta ve gerçekten işinin ehli olan insanlar her türlü sorunda gerekli desteği sunuyorlar. https://www.guzel.net.tr/

ottoman

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Biri kendi sitesini, sanki sıradan bir ziyaretçiymiş gibi tanıtmış, bir diğeri en iyi benim sitemdir demiş ama sitesi suspend yemiş :) Gerçekten komik oluyor bu tarz mesajlar. Bu gibi durumlarda en güzeli, önerilen firmalar hakkında internette yapılan yorumları okumak.

klayt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yer sağlayıcı belgesini ne zaman aldığını bilmiyorum lakin şimdi baktım ilk sitemi 06 şubat 2010 yılında kurmuşum. hatta burada da ilerleyen zamanda yazdığım destek talebi de var.
GOF-6663401 Şub 2011 22:1801 Şub 2011 22:27 sunucu M.... Karaca

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yer sağlayıcı belgesini 11.04.2013 tarihinde almış bir hostingi nasıl oluyor da 5 yıldır kullanıyorsunuz?

Yer sağlayıcı belgesini ne zaman aldığını bilmiyorum lakin şimdi baktım ilk sitemi 06 şubat 2010 yılında kurmuşum. hatta burada da ilerleyen zamanda yazdığım destek talebi de var.
GOF-6663401 Şub 2011 22:1801 Şub 2011 22:27 sunucu M.... Karaca