En İyi Hosting Firması Hangisi Bakarmısınız

Bu konuyu okuyanlar

anadolu16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeni başlayanlara tavsiyelerim :

domain sorgulama ve almak için en iyisi : domainsorgulama olacaktır
hosting için 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum tercihim : turkticaret
sosyal medya hesapları açın birde webtv ve youtube hesapları oluşturun kesinlikle buralardan video backlinkler alın

bluvia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türkiyedeki siteleriniz için hızlı erişim adına sunucununda türkiyede olması mantıklı diyorlar ama 5 senedir Amerikadaki sunucudan hizmet alıyorum Seo açısından da hız açısından da herhangi bir sıkıntı yaşamadım açıkçası . Benim önerebileceğim ve iyi olduğunu düşündüklerim aşağıda ;

1- Benim sayfamın yer aldığı şirket ; 5. yıl bitti 6. senesindeyim .Bir sıkıntı yok .

Professional Web Hosting from Just Host

Domain ücretsiz ,
Tek tıklama ile script kurulumu
ücretsiz cpanel

2-siteground
https://www.siteground.com/go/besthostingsiteground
3-Hostgator
Bence biraz pahalı aylık fiyatı 5.56 usd
Website Hosting Services, VPS Hosting & Dedicated Servers - HostGator
4-arvixe
http://www.arvixe.com/11252.html
avantajı Türkçe destek vermesi ,telefon ile de türkçe destek alabiliyorsunuz . Disk alanı ve veri transferi sınırsız aylık 4 usd

kurti3519

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha önce birçok farklı şirketten hosting hizmeti aldım. Bunların arasında en kaliteli bulduğum Veridyen oldu. Diğerlerinden de iyileri var. Hatta tüm bu firmaları En İyi Hosting Firmaları yazısında da değerlendirip, artılarını eksilerini yazmıştım.

akses48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yıllardan beri bir çok firmadan hosting hizmeti aldım ancak son olarak yaz tatili sitem için güzel hosting firmasından aldım. Son derece kaliteli hizmetleri var.

yuzugullu

Asistan
Reaksiyon puanı
35
hostinger ile çalıştım herhangi bir sıkıntım olmadı tavsiye ederim

mixaylo1

Asistan
Reaksiyon puanı
28
fastcomet popüler paket : 25 gb ssd disk - ölçülemeyen trafik - ömür boyu domain (ücretsiz) - 3 GB ram - 4 çekirdekli işlemci - ücretsiz websitesi transferi (ücretsiz max. 3) - sınırsız subdomain - 7/24/365 telefon, canlı sohbet, eposta desteği - 1 yıllık ücretsiz Global Sign SSL : aylık 6 dolar

karşılaştırma: git (fastcomet)

Son düzenleme: