En İyi Hosting Firması Hangisi Bakarmısınız

Bu konuyu okuyanlar

samizeldestan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar ben netdirekt.com.tr den 200 tl ödeyerek platin paketini aldım 25 GB alan 50 GB trafiği var ancak dün trafik aşımı nedeniyle sitem askıya alındı. Yok böyle birşey arkadaş sanki web sitem tıklanma rekorları kırıyorda o kadar dosya çekilmiş sitemden.. Bugün araştırma yaptım natro.com diye bir hosting firması buldum seçeneklere baktım LİMİTSİZ DİSK ALANI, TRAFİK, FTP ve E-POSTA, SUB DOMAIN gibi seçenekleri var ayrıca bunların toplam 1 yıllık ücretide 88 TL . İki firma arasındaki farka bakarmısınız ? Bu natro.com hakkında bilginiz varmı acaba oraya transfer etmek istiyorum alan adımı yardım ederseniz sevinirim..

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Natro bildiğim kadarı ile TR deki en iyilerden birisi.

Ben ecnebi kullanıyorum, bluehost.com sanırım bunlarda dünyanın en iyilerinden.

samizeldestan

Asistan
Reaksiyon puanı
7

BeyaZayeB

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Özkula tavsiye ederim. Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. Mükemmel. Herhangi bir sorunda anında yardım alabiliyorsun.

Umutcuğum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ecneb bluehost.com falan bunların türkçe destek sunuyormu acaba ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Verdiğin siteye baktımda natro'ya göre fiyatlar çok yüksek dostum.

Kardeşim kaliteli sitelerin ilk başlangıcı kaliteli hostingten geçer. Büyük düşünüyorsan sağlam başlamalısın. Natro bir zamanlar iyiydi şimdi çoğunluk şikayetçi..

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Bluehost da Türkçe destek yok.
Zaten sistemi bir kere kurdunmu bir daha ihtiyacın olmuyor desteğe. Daha sitem ile ilgili bir problem hiç yaşamadım (kendi yazılım problemlerinden bahsetmiyorum).

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Markum kullandım ama lanet ettim. 7/24 destek dense de bir ticket açıp 15-20 saatlere beklediğimi hatırlıyorum. sonuda domainlerimi iptal edip, hostingimi Natro'ya taşıdım. İlk andan beri destek kısa sürede geliyor. Ne istersem anında yapıyorlar. Şu an için Natro gayet iyi.

samizeldestan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Markum kullandım ama lanet ettim. 7/24 destek dense de bir ticket açıp 15-20 saatlere beklediğimi hatırlıyorum. sonuda domainlerimi iptal edip, hostingimi Natro'ya taşıdım. İlk andan beri destek kısa sürede geliyor. Ne istersem anında yapıyorlar. Şu an için Natro gayet iyi.

Aynen kardeşim fiyatları seçenekleri çok hoşuma gitti. Ayrıca 5-10 DK içinde cevap veriyorlar + bir de canlı destek sistemleride var.

HRNKC

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Natro ve Özkula' dan kafanıza yatan hangisiyse seçin gitsin... Natro sıkıntı yaşatmaz, Özkula' da keza öyledir... Uzun süredir kullanıyorum Özkula, problem yaşamadım...

sercankd

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Natroyu 6 senedir kullanıyorum hiç sıkıntı yaşatmadı.

kanalistanbul

Asistan
Reaksiyon puanı
1
5 yıl kadar natro kullanıyorum, son 2 yıldır saçmalamaya başladılar. Hem cloud serverlarda hemde müşteri hizmetlerinde durum kötü. Eskiden çok hızlı bir şekilde sorun çözüyorduk. Bende sitelerimin hosting süreleri bittikçe natrodan taşımaya başladım. Sana tavsiyem, siten için çok büyük hedefin yoksa ve sadece 1-2 siten varsa natroyu kullanabilirsin.

Kreasyon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aynen bende ozkula'yı tavsiye ederim 2 aydır kullanıyorum 0 sorun.

mstdrsn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Turhost, Netİnternet, SadeceHosting bunlardan şaşma. :)

ALPARS

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Şu anda Natro kullanıyorum gayet iyi.

Bir de hosting almadan şu konuya gözatmanı tavsiye ederim.

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
50GB trafiği nasıl doldurdun? Video, download falan mı var? Bir sıkıntı olmasın?
Özkula sorun yaşayan duymadım. Böyle yükselişte olan sağlayıcılar her zaman iyidir.

cuhadar

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Ben de hostgator düşünüyorum. Ama seneye geçeceğim. Bir de blue hostta iyi diye yorumları çok okudum. O da iyidir herhalde

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Aynen kardeşim fiyatları seçenekleri çok hoşuma gitti. Ayrıca 5-10 DK içinde cevap veriyorlar + bir de canlı destek sistemleride var.
canlı desteklerde genelde hep satış bölümü açık tutuluyor firmalarda ama natro'da telefonla da beklemeden ulaşabildim. şimdilik sorunsuz.

samizeldestan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Şimdi bu natro sınırsız web alanı diyor yani ben gidip alsam buradan bir domain ve diyelim 50 TB lık dosya yüklemeye çalışsam ne olur ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Vallahi kardeşim bende anlamadım. Biz müzik yapıyoruz kendi yaptığımız müzikleri konser haberlerini falan yayınlıyoruz. Ama videolar zaten youtuba dan alıyorum müziklerin tamamınıda Reverbnation diye bir müzik sitesi var ordan alıyorum. Yani kendi siteme yüklediğim birşey yok ama o 50 GB trafiği doldurmuşuz.

Demigod00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hiç şüphesiz ve net bir şekilde isimtescil.net en başarılı domain ve hosting desteğini sağlamaktadır.

Bed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Şuan için en iyi hosting firması ixirhosttur bana göre.

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Hiç unutmam acısı hala geçmemiştir :D İlk host aldığım site http://www.siteground.com/ idi. Sürekli adsense reklamları dönüyordu, güvenip girdim. Sipariş esnasında 1 yıllık yerine yanlışlıkla 3 yıllık sipariş verdim (nasıl olduysa) para hemen çekildi ve hesap hemen açıldı. Neyse sağlık olsun dedim indexi attım boş görünmesin diye. Yanılmıyorsam 20 günlük bir süre geçti suspend yedim. CPU oranımı aşmışım bir sayfalık index ile. Paketinizi yükseltin cart curt lanet ettim bir daha yurt dışından host almadım.

Promo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tr site açıcaksınız tr den hosting alın.

Semboletiket

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
alastyr.com ve internetbilisim.net firmalarını kesinlikle tavsiye ederim, 3 senemiz bitti sorunsuz çalışmaktayız.

fadiser58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
forumdaki bütün yorumları incelediğimizde vardığımız kanaat HOSTGATOR kendim de kullanıyorum, gayet memnunum tavsiye ederim, sunduğu avantajlarına göre hem ucuz hem de kaliteli...

arekamint

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Natro TR'de en kaliteli ve en iyi hizmet sunan firma

rasim2012

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En iyi hosting olarak önerebileceğim firmalar herzaman hostgator,bluehost ve omnis'dir. (omnis dediğim yerli olan değil yabancı olanı)
not: hostgator'da kupon kodu olarak "1cent" girdiğinizde, ilk ay sadece 0.1 dolar yani 1 cent ödüyorsunuz.

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
KarıncaHosting en iyisi. Adamların desteğine bayılıyorum.