En iyi hız-fiyat veren operatör ve tarifeler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


yanyazan

Asistan
Katılım
27 Eki 2017
Mesajlar
143
Puanları
28
Konum
İstanbul
internet kullanmak için bi sürü firmadan alternatifimiz var ama afişlere bakıp aldanırsak çoğu bizi yer :D arayıp bilgi aldığınızda bi sürü sürprizle karşılaşıyorsunuz ve fiyatları da hızlardı o reklamlarda gördüğünüz fiyattan değil aslında. ben biraz araştırma yaptım duyduğum ve gördüklerimi iletiyorum. yanlışım olanı düzeltip kendi kullandığınız ya da fikrinizi paylaşın ki doğru yolu bulalım. en iyi hızı tariyefi bu başlık altında konuşalım

Türk telekomun internet tarifinde 12 ay boyunca 69.90 diyolar ama tarifeyi inceleyince kontrat aslında 2 yıllık ve bunun ilk 12 ayı 69.90 sonraki 12 ayı da 79.90 yapıyorlar fiyatı. resmen kandırmaca.
ayrıca verdiği hızlarda da net bi hız veremiyor. sitesinde paketlerde net hız veriyo gibi yazıyo ama sekmeye tıklayınca bilmemkaç mbps’e kadar diyor.


—————————————————————————————————-
gelelim vodafone’a. bunlar da limitsiz internet 59.90 diye ilan vermişler her tarafa ama bu limitsiz internet olayı sadece vodafone mobili olanlar için geçerli. onlar da 59.90’ı ilk 6 ay ödüyor sonra geri kalan 18 ay fiyat oluyor size 74.90. ha üstüne bi de aylık evet aylık 6.90 modem ücreti var. bunu da yazmamışlar ilana. vay arkadaş.

hız konusunda da vodafoneda aynı şekilde net bir hız veremiyo sekmeye tıklayınca görüyorsunuz bunu.
—————————————————————————————————————-
en net bilgiler de şu an superonlineda gözüküyor. taahhüt 12 aysa 12 ay. verdiği fiyat 12 ay boyunca geçerli diyorsa o kadar geçerli. yok efendim ilk 12 ay şu kadar kalan 8 ay bu kadar yok. internet sitesinde gördüğünüz rakam neyse onu ödüyorsunuz sürprizi yok adamlar gayet modem ücretini bile yazmış.

hız konusunda da kaç mbps’e kadar hizmet verebiliyorsa onu söylemişler bilmemkaç mbps’e kadar diye. veremedikleri hızdan bahsetmek yok.

şu anda fiber limitsiz internete giriş kampanyası 12 ay taahhütlü 79.90 hızı da 15 mbps

——————————————————————————————
miillenicom denilen internette de 9 tllik modem kullanım bedeli var o da verilecek ücrete söylenmeden tanıtım yapıyor

———————————————————-

dsmartın da paketler pahalı aynı şekilde ücretlerini tanıtırken modem ücretinden bahsetmiyorlar
 

Logithx

Profesör
Katılım
2 Ocak 2008
Mesajlar
3,456
Puanları
113
Konum
Ankara
En avantajlısı süperonline gibi mevcut abonelerine indirim uyguluyor her sağlayıcı yapıyor ama süperonline müşteri hizmetleri olsun internet hızı müşteri memnuniyeti olsun bir adım önde gibi duruyor..
 

hayatsever

Asistan
Katılım
22 Mar 2017
Mesajlar
193
Puanları
28
Konum
İstanbul
yıllardır superonline kullanıyorum bi sorun olduğunda falan müşteri hizmetleri çok iyi ilgileniyo ve şıp diye çözüyo sorunumu. Fiyat konusunda da hız konusunda da hiç sıkıntı çekmedim dediğin gibi. hangi fiyatta anlaştıysam hep o fiyatı ödedim. hızı da beni hiç yarı yolda bırakmadı. en kalitelisidir net
 

arekamint

Asistan
Katılım
26 Eyl 2013
Mesajlar
280
Puanları
28
şuan biraz pahalı olduğunu söylüyorlar ama ben uydunet kullanıyorum taahhütüm bitmediği için devam ediyorum bir sorun yaşamadım.
 

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Katılım
18 Mar 2018
Mesajlar
9,746
Puanları
113
Konum
Ankara
Hepside kazıkçı 10megabits hıza 80tl diyorlar
 
Üst
stat counter