En iyi hazır web sitesi kurabileceğim firma?

Bu konuyu okuyanlar

jaanki07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar internette bir çok hazır web sitesi kurulabilecek site var bunlar kendi hazır formatlarını kullanıma sunup çok yorucu işlerden kurtarıyor bizi, ancak ben uzun soluklu, profesyonel, aynı zamanda alan adını da alabileceğim kaliteli bir site veya firma arıyorum. Yıllık ücretini verip kafam ağrımadan yoluma bakmak istiyorum.. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Web sitemi inşaat sektöründe kullanacağım. İstediğim Özellikler wix vb gibi şeyler

jaanki07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yardımcı olabilecek kimse yok sanırım bu konuda

erolsemin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alan adını natro hosting ihs telekom yada isim tescil gibi yerli firmaları tercih edebilirsiniz.

yunasyus

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
isimtescil kullanıyorum ben hiç sorunum olmadı hatta telefonla bile aradılar yardımcı oluyorlar..

iwebclub

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

İhtiyacınız olan Web Sitesini 2007 yılından beri profesyonel olarak çalışan Üsküdar merkezli ve Türkiye'nin bir çok şehrinde bayiliği bulunan

http://www.iwebclub.net Firmasını tavsiye ediyorum. Zamanında işi teslim ediyorlar ve de çok uçuk fiyat söylemiyorlar. İsteğe göre hazır web sitesi veya özgün web sitesi tasarım hizmeti veriyorlar.

Burada Şemsi bey ile direkt görüşebilirsiniz.

kozguven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
40tl den başlayan fiyatlarla sitemize göz atabilirsiniz. 180+ profesyonel tasarım ve hazır site aracı ile TTS Hosting 5Dk da site oluşturmanız mümkün:

Web Tasarım | Hazır Web Sitesi

hur-nakliyat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar soru eski cevaplar yeni, ben uzun yıllardır özel tasarım ve hazır yapı hizmeti veren yerlerle çalıştım memnun olduğum da olmadığımda oldu bu süre içerisinde, kendin yapabiliyorsan bir domain ve hosting ile işi çözersin bedava siteler ile ama zamanım yok yada anlamıyorum diyorsanız hazır site satan firmalar oldukça fazlalaştı ben çalıştığım firmaların içinde en hassas hizmet veren ve seo açısından hızlı sitelere sahip olan bir hazır web sitesi firması ile çalışıyorum www.hazirsiteler.net bu siteden kendime ve bir çok arkadaşıma site aldık iki gün sonra hop google da çıkıyor hızlı da destek veriyorlar tavsiye ederim referanslarıda baya var diğerlerine göre. saygılar batmandan merkez hür nakliyat taşımacılık.

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Merhaba,

Hostgator :

Hostgator adlı firmadan hostin aldım, GoDaddy adlı firmadan domain aldım. GoDaddy adlı firma Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaz. Çalışma saatlerine bir bakın örnek olarak. Bu benim için ve sanırım sizin içinde sorun teşkil ediyor. Örneğin; hafta sonu sitemizle ilgilenirken en ufak bir sorunda ulaşabileceğiniz kimseler yok.

Diğer yandan Hostgator 7/24 canlı destek sunuyor. Hem Windows, hem de Linux tabanlı birçok paketleri mevcut. Hatta Linux tabanlı sistemlerinde hazır web sitesi kurulum aracı ücretsiz. Windows'ta ücretli. Şahsen çok memnunum, defalarca canlı destekten yıldıracak sorular sordum bana mısın demediler. Sabırla cevap verdiler. Ve site ölçümlerinde amazon servisi üzerinden %90 aldı kendi web sitem.

BlueHost :

Yeni bir firma ancak çok iddialılar. Diğer hosting firmalarına karşı hız konusunda da ün yapmışlardır. Aslında BlueHost adlı firadan hosting alacaktım fakat Winows tabanlı çalışıyorum. Evet Windows tabanlı destekleri var ama diğer linux tabanlı sistemlerine göre avantajları kısıtlı geldi bana. Yine de bakmanızı şiddetle tavsiye ederim. 7/24 canlı destekleri var.

Her iki firmada Amerika tabanlı. BlueHost biraz pahalı gelebilir ama yine de değer. Her iki firmada iyi ve öneririm. Diğer yandan alan adınızı hangi hostin firmasını seçtiyseniz yine oradan almanızı tavsiye ederim. Ben iki ayrı firmadan çalışmayı çok sevmedim. Aslında GoDaddy aynı fiyata sınırsız SQL sunsaydı kalırdım fakat Hostgator iddialı ve birçok sınırsız ürünlerden faydalanabiliyorum. Artısı çok. Alan adı koruması GoDaddy'de olduğundan şu an birşey yapamıyorum. Sadece yönlendirme yaptım ve 3 sene beklmek zorundayım. Acele edip aynı hataya düşmeyin diye kendimi örnek verdim.

Saygılarımla

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068