En iyi GTA

EN İYİ GTA

• GTA 1

Kullanılan: 0 0.0%
  • GTA türk

Kullanılan: 4 25.0%
  • GTA san andreas

• GTA 3

Kullanılan: 0 0.0%
  • GTA 4

• Ha 5

• Kullanılan toplam oy
    16

Bu konuyu okuyanlar

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Çocukluğumuzun oyunu ve helikopter görevi ile beni intihara sürükleyen GTA Vice City yeri bir başkadır birde Türk yaması oluyor shifte basılı tutup araba getiriyorduk [emoji16][emoji23] sonra uçuyorduk falan hatta Galatasaray forması falan giydirip görev yapıyorduk.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Abi geyta kurtlar vadisi vaymı?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hiç unutmam bir yerden duymuşum geta diye, babama söyledim baba geta yüklet bilgisayara diye. Gta kurtlar vadisi yüklemişler mavi bir cd'ye 700 mblık cdlerden. Takıp oynardım.
Şu oyun yüklenirken altta yüklenme çumuğu olurdu mor. İşte o bazen tam ortada takılırdı kapatır tekrar açardım.. Sahilde kumdan kalede gezerdim... görev desen zaten &#%!!#*! helikopter görevi. Tam bir kanser görev.

Son düzenleme:

Orhan Tepe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Gta san andreas çok oynardım ps2 den ps3 versiyonu da var onuda oynayıp bitirdim

emir corleone

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Cj in maceraları ve tepkileri hoşuma gidiyor oyun istemsiz devamını getiriyor

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Konu hortlamışken bende bi ekleme yapayım :)
GTA Vice City,küçükken halamın çocuğunda vardı,onlara gittiğimizde o oynardı ben izlerdim.Babamda gidip internet kafeden cd ye yükletip bana sürpriz yapmıştı,o zamanlar kaydetmeyi bilmiyordum oynayabildiğim kadar oynayıp kapatıyordum :)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Konu hortlamışken bende bi ekleme yapayım :)
GTA Vice City,küçükken halamın çocuğunda vardı,onlara gittiğimizde o oynardı ben izlerdim.Babamda gidip internet kafeden cd ye yükletip bana sürpriz yapmıştı,o zamanlar kaydetmeyi bilmiyordum oynayabildiğim kadar oynayıp kapatıyordum :)
Gta Kurtlar Vadisi vardı bende. İnternet kafeden cdye kurulmuş halde. Her yer açıktı. Görev mörev hak getire. :)

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Daha gta otunlarini bilmeden anket acmissin
Vice city yok, liberty city stories yok, ballad of gay tony yok, lost and damned yok, yok da yok

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
vcs nin çizim metodu sorunu var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gta 4 ve Kurtlar Vadisi
Gta 4 sistem gereksinimleri çok yüksek. xd

Daha gta otunlarini bilmeden anket acmissin
Vice city yok, liberty city stories yok, ballad of gay tony yok, lost and damned yok, yok da yok
galiba gta 1 i vc sanmış ve diğerleri pc de açılmadığı için yazmamaış ve gta 2 yok.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
GTA VC ilk sahip olduğum GTA ve oynadıklarım aralarında en sevdiğim. 1986 Miami havasını çok seviyorum. Arkasında ise o zamanların müthiş grafiklerine ve bence çok iyi bir hikayeye sahip olan GTA 4 var. Hep oynamak istediğim GTA ise VCS.

Umarım VCS ve/veya GTA 4 yakında mobile gelir.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
şimdiye kadar hiç gta 4 oynamadım çünkü sistemim yetmiyor. :(

şimdiye kadar hiç gta 4 oynamadım çünkü sistemim yetmiyor. :(

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
Gta 4 ü PlayStation 3 de oynuyorum. Fps droplar çok oluyor. Oyunun tek eksiği optimizasyonu kötü olması.
ondan değil oyun kasmıyordu da render sorunu vardı ve bu oyunu kastırıyordu aynı sorun gta vcs de de var çizim metodu yazılım olarak mı sorunlu yoksa donanım olarak mı sorunlu anlamadım :D çünkü gma kullanıyorum bunda herhangi bir sorun olamaz ki.

ömrümde hiç ps görmedim bu arada :D:D:D:D:):(