En iyi GTA

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

EN İYİ GTA

• GTA 1

Kullanılan: 0 0.0%
  • GTA türk

Kullanılan: 4 26.7%
  • GTA san andreas

• GTA 3

Kullanılan: 0 0.0%
  • GTA 4

Kullanılan: 3 20.0%
  • Ha 5

• Kullanılan toplam oy
    15

Tuğ-han

Cyber Security
Çocukluğumuzun oyunu ve helikopter görevi ile beni intihara sürükleyen GTA Vice City yeri bir başkadır birde Türk yaması oluyor shifte basılı tutup araba getiriyorduk sonra uçuyorduk falan hatta Galatasaray forması falan giydirip görev yapıyorduk.

Usain

Dekan
Yönetici
Mod. Adayı
Abi geyta kurtlar vadisi vaymı?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hiç unutmam bir yerden duymuşum geta diye, babama söyledim baba geta yüklet bilgisayara diye. Gta kurtlar vadisi yüklemişler mavi bir cd'ye 700 mblık cdlerden. Takıp oynardım.
Şu oyun yüklenirken altta yüklenme çumuğu olurdu mor. İşte o bazen tam ortada takılırdı kapatır tekrar açardım.. Sahilde kumdan kalede gezerdim... görev desen zaten &#%!!#*! helikopter görevi. Tam bir kanser görev.

Son düzenleme:

Orhan Tepe

Üyecik
Gta san andreas çok oynardım ps2 den ps3 versiyonu da var onuda oynayıp bitirdim

ForeverPower41

Profesör
Konu hortlamışken bende bi ekleme yapayım :)
GTA Vice City,küçükken halamın çocuğunda vardı,onlara gittiğimizde o oynardı ben izlerdim.Babamda gidip internet kafeden cd ye yükletip bana sürpriz yapmıştı,o zamanlar kaydetmeyi bilmiyordum oynayabildiğim kadar oynayıp kapatıyordum :)

Usain

Dekan
Yönetici
Mod. Adayı
Konu hortlamışken bende bi ekleme yapayım :)
GTA Vice City,küçükken halamın çocuğunda vardı,onlara gittiğimizde o oynardı ben izlerdim.Babamda gidip internet kafeden cd ye yükletip bana sürpriz yapmıştı,o zamanlar kaydetmeyi bilmiyordum oynayabildiğim kadar oynayıp kapatıyordum :)
Gta Kurtlar Vadisi vardı bende. İnternet kafeden cdye kurulmuş halde. Her yer açıktı. Görev mörev hak getire. :)

Ben Kenobi

Dekan
Daha gta otunlarini bilmeden anket acmissin
Vice city yok, liberty city stories yok, ballad of gay tony yok, lost and damned yok, yok da yok

VECTORRR

Profesör
vcs nin çizim metodu sorunu var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gta 4 ve Kurtlar Vadisi
Gta 4 sistem gereksinimleri çok yüksek. xd

Daha gta otunlarini bilmeden anket acmissin
Vice city yok, liberty city stories yok, ballad of gay tony yok, lost and damned yok, yok da yok
galiba gta 1 i vc sanmış ve diğerleri pc de açılmadığı için yazmamaış ve gta 2 yok.

TheTruthHurts

Profesör
GTA VC ilk sahip olduğum GTA ve oynadıklarım aralarında en sevdiğim. 1986 Miami havasını çok seviyorum. Arkasında ise o zamanların müthiş grafiklerine ve bence çok iyi bir hikayeye sahip olan GTA 4 var. Hep oynamak istediğim GTA ise VCS.

Umarım VCS ve/veya GTA 4 yakında mobile gelir.

VECTORRR

Profesör
şimdiye kadar hiç gta 4 oynamadım çünkü sistemim yetmiyor. :(

şimdiye kadar hiç gta 4 oynamadım çünkü sistemim yetmiyor. :(

stat counter