EN İYİ GRAFİKLİ 1O OYUN-OLMAZSA OLMAZ

Bu konuyu okuyanlar

rx8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar sizden bir isteğim var. 5 yılın ardından bilgisayara kavuşucam, bana olmazsa olmaz en iyi grafikli hikaye konulu oyunlari onerebilir misiniz hem bu sayede başka takipçiler de yararlanır. Oyun tarzim COD,GTA,NFS,ASSASIN'S tarzı bu turler de.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
GTA V, COD ve AC serilerinin tamamı,Witcher 3, Far Cry 4 ve Primal, Just Cause 3, Prey, Doom, Bioshock serisi, Fallout serisi. Bu oyunları bilgisayarın başına geç baştan sona oyna. Ama olmazsa olmaz dersen Withcer 3 ve FarCry Primal derim.

rx8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
GTA V, COD ve AC serilerinin tamamı,Witcher 3, Far Cry 4 ve Primal, Just Cause 3, Prey, Doom, Bioshock serisi, Fallout serisi. Bu oyunları bilgisayarın başına geç baştan sona oyna. Ama olmazsa olmaz dersen Withcer 3 ve FarCry Primal derim.

not ettim teşekkür ederim

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,088
Skyrim`in sonuna çıkamadım bir. Skyrim de öneririm.

Alien İsolaton Oynamıştım sana da öneririm. Grafik +Ses + Alien yapay zekası Birleşince Böyle adım adım gidiyordum oyunda (Nasıl derler korkudan mıça-mıça)

aiscreenshot067.jpg

JahnStar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar sizden bir isteğim var. 5 yılın ardından bilgisayara kavuşucam, bana olmazsa olmaz en iyi grafikli hikaye konulu oyunlari onerebilir misiniz hem bu sayede başka takipçiler de yararlanır. Oyun tarzim COD,GTA,NFS,ASSASIN'S tarzı bu turler de.
" Need For Speed Payback " öneririm.