En İyi Forumun Technopat Sosyal Olması Gerçeği

Bu konuyu okuyanlar

Coolumsu

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Belki en iyi forum orasıdır, bilemeyeceğim. Ancak sen şu yaptığın hareketle, en iyi forumda takılmayı hak edecek biri olmadığını gösteriyorsun.

Kişisel beğenilerin farklı olabilir. Ancak bu bir kibir, böbürlenmeyi getirmemelidir. Bu senin kişisel görüşün, insanları bağlamaz. O forumda banlandığın gün, burayı övecek konu açacağını düşünüyorum. :)

Forum sitelerinin fanı olmak gerek ShiftDelete olsun, gerek TechnoPat olsun, gerekse başka bir forum olsun, bence çok saçma ve ergence bir davranıştır. ;)

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Hocam teknik bilgiden kastınız 1151 soket anakarta 7 nesil pentium takılı olduğu halde eski sürüm bios um var diye 7xxx serisi işlemciye nasıl geçerim diye bir konu gördüm ve daha niceleri, bahsettiğiniz teknik bilgi buysa, oldu ozaman biz kalkalım :)

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Adamlar yazdığımızda noktalama hatası falan bulmak için 40 takla atıyor.
Sorunun yanında soru işaretini boşluklu bir şekilde koyduğum için (aaa ?) 1 gün ban yedim...
Başlarım yapacağınız şeye...

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
Beğenmeyenler için şiddetle tavsiye ederim:
1527283197200.png

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Gene anlamadıysalar kabataslak:
Bakın beyler. Şimdi bu forumu sevmiyonuz ya. Şimdi bilgisayarın arkasında bi tane (üstte ya da en altta) - ve 0 olan bi şalter olacak. bilgisayar çalışıyosa - dedir. onu 0 a basın. Direk çıkar zaten siteden.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ekli dosyayı görüntüle 40903
Forumdan çıkmak için oradaki o -'yi 0'a getirin.

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Neresi iyi noktalama işareti koymadım diye ceza aldım

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Screenshot_20180526_003656.png

Ucuna ok çizmeyi unutmuşum, siz yine de aldınız mesajı.

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
Shiftdelete, Donanım Hber falan forumlarda epey bir gezindim. Gerek Türkçe kurallarına uyma olsun, gerek teknik bilgi olsun anladım ki Türkiye'deki hiçbir forum (ShiftDelete dahil) Technopat Sosyal'in eline su dökemez. Hiçbir cevap profesyonelce ve çözüm sunar şekilde değil. Yahu abicim Technopat Sosyal'e gir 5 dakikada çözüm elinde. Diğer forumlar gereksiz. Sizleri Technopat Sosyal'e davet ediyorum.
Türkçe konuşmaktan aciz olup imla kurallarını kafaya takan intele tapan trollerin forumunu amma abarttın be yalaklık için mi geldin?

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Buna kim inanır tabii ki Kadir İnanır. Kahkaha atabilir miyim?

Reaksiyon puanı
602
Shiftdelete, Donanım Hber falan forumlarda epey bir gezindim. Gerek Türkçe kurallarına uyma olsun, gerek teknik bilgi olsun anladım ki Türkiye'deki hiçbir forum (ShiftDelete dahil) Technopat Sosyal'in eline su dökemez. Hiçbir cevap profesyonelce ve çözüm sunar şekilde değil. Yahu abicim Technopat Sosyal'e gir 5 dakikada çözüm elinde. Diğer forumlar gereksiz. Sizleri Technopat Sosyal'e davet ediyorum.
Technopat dediğin mesajda o küçük bir "t" harfi ile başlayınca bile uyarı veren bir Forum. Technopat'da bir mesaj atınca onların uyarı vermemeleri nadiren oluyor. Ayrıca yaptığın bir reklam.

Lazanya Adam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kime göre, neye göre iyi, canım kardeşim. Forumu ne amaçla kullandığına göre değişir bu. Anladığım kadarıyla; donanım, teknik bilgi, sistem bileşenleri vb. konularda Technopat iyi demişsin, evet forumu bu tarz konular için kullanıyorsan iyi olabilir. Ancak ben (şahsi olarak söylüyorum) genelde forumları sorularıma çözüm aramak için değil; genel kültür, felfese konuları, tarih bilgisi, kitap önerisi - tavsiyesi edinmek ve paylaşmak için kullanıyorum. O yüzden şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, "Technopat bu konular dahilinde sınıfta kalıyor." Ama evet; sistem, donanım bilgisi, telefon vb. konularda iyi olduğunu söylemeliyim, hemen gereken bilgiyi veriyorlar.

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Technopatı bilmem de bu forumda acayip fanboy veletler var sayıları az buz değil ve bu insanı çok soğutuyor. Eskiden takılırdım biraz artık ayda belki bir kere giriyorum. Donanım haberde çok daha saygılı ve aklı başında bi kitle var bence buraya kıyasla

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
Technopatı bilmem de bu forumda acayip fanboy veletler var sayıları az buz değil ve bu insanı çok soğutuyor. Eskiden takılırdım biraz artık ayda belki bir kere giriyorum. Donanım haberde çok daha saygılı ve aklı başında bi kitle var bence buraya kıyasla
dh = anne babaya küfür etme-troll-.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
muha.gif

Giant

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kimse takıldığı yeri kötülemez. Buradaki kişilerin tepkisi tabii ki de ''aa evet orası'' olmayacak. Aynı konuyu başka yerde açsan yine onlar da kendi takıldıkları yeri kötülemeyecekler.

Burada açmış olduğun konunun cevabını bulamazsın dostum. Zira kimse doğru bir eleştiri yapmıyor, yapamıyor. Neresi sana yararlı geliyorsa oraya git, sidik yarıştırmak kimsenin işine yaramaz.

Son mesajlar