En İyi Forumun Technopat Sosyal Olması Gerçeği

Bu konuyu okuyanlar

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Yahu benim 11k mesajım var forumda en çok beğeni alan kişiyim moderatör başvurusu yaptım reddettiler.:D Aktiflige göre aldıklarını sanmıyorum. :D
Murat bey burada olun moderatör oyumu size veririm ben. Bu bilgi ve biriminizle moderatörlük yakışır.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yahu güldürmeyin beni. Her "höt" diyen kaliteli ise işimiz var. Bu adamları içeriden tanıyorum, tek dertleri iki kuruştan fazla reklam yapmaktan başka bir şey değil. Beyni yıkanmış gibi hareket ediyor bütün üyeler ve hepsi niteliksiz bebelerden fazlası değil. Eğer kaliteli ise, özgün fikirlerinizi söylemeye kalkışın. Windows 10'u ciddi argümanlarla kötüleyin mesela, Sapphire'ın kaliteli bir firma olduğunu hatırlatın. Ban manyağı etmezlerse ben de Emre değilim.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ayrıca ekşici misin bu başlık ne yahu?
Windows 10'a karşı ciddi bir şekilde 7'yi savundum bir çok kişi destek verdi ban yemedik :D
[
Murat bey burada olun moderatör oyumu size veririm ben. Bu bilgi ve biriminizle moderatörlük yakışır.
Teşekkür ederim fakat yönetici kadrosu beni almaya pek yanaşmıyor. :D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Windows 10'a karşı ciddi bir şekilde 7'yi savundum bir çok kişi destek verdi ban yemedik :D
Demek ki akıllanmışlar. :D Eskiden çok sert konuşurlardı, neden Win 8 yerine Win 7 kullanıyorsun diye ciddi ciddi açıklama istemişlerdi benden. :D

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Güzelmiş. Başarılarınızdan dolayı tebrik ederim. :D
Bildiğim kadarıyla Windows 10 sürüm 1703'ten aşağısına destek vermediklerini söylüyordu.
Peki neden öyle? Herkes son sürüm Windows 10 kullanmıyor ya da donanımından dolayı kullanamıyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Güzelmiş. Başarılarınızdan dolayı tebrik ederim. :D
Bildiğim kadarıyla Windows 10 sürüm 1703'ten aşağısına destek vermediklerini söylüyordu.
Peki neden öyle? Herkes son sürüm Windows 10 kullanmıyor ya da donanımından dolayı kullanamıyor.
Güncelleme aşığı çoğu
Bana diyecekler her zaman iOS son sürüme güncellenmeli yemin ediyorum savaş çıkarırım o forumda

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
.d Windows 10 u kötülemek nedir ya ahahah win7 artık kendi kendini yiyiyor kendi dosyaları siliniyor ayarları karışıyor bazı şeyleri desteklememeye başladı desteklemeyecekte ama açıkçası en popüler en efsane işletim sistemiydi ne yalan söyleyeyim Technopat gibi manyak bir forum sitesi hayatımda ilk kez görüyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
.d Windows 10 u kötülemek nedir ya ahahah win7 artık kendi kendini yiyiyor kendi dosyaları siliniyor ayarları karışıyor bazı şeyleri desteklememeye başladı desteklemeyecekte ama açıkçası en popüler en efsane işletim sistemiydi ne yalan söyleyeyim Technopat gibi manyak bir forum sitesi hayatımda ilk kez görüyorum
Hangi programı desteklemiyor mesela?
Ne zaman ayar karıştırdığını dosya sildigini gördün.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Why Windows 10 sucks or Everything Wrong with Microsoft Windows
Adam bu kadar uzun uzun neden Windows 10'un tırt olduğunu anlatıyorsa Recep Baltaş ve yaverleri biraz düşünmeliler bence. En önce, Windows 10'un bir spyware olduğunu kabul etmek gerekiyor.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Nasıl Windows 7 kendi kendini yiyor, dosyalarını siliyor?
Yok öyle şey. Eğer öyle bir şey oluyorsa büyük ihtimalle sisteme zararlı yazılım(virüs) yüklenmiştir.
Her şeyin yenisi iyi değildir. (nokta)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356

Tam olarak neyi desteklediğini hatırlamıyorum ancak sistem kendi kendini bozuyor virüsler için canlı yaşam formu gibi bir işletim sistemi painttir kendi oyunlarıdır oynatıcıları ve kendi sistem dosyalarını bozuyor antivirüs programları bile sistem dosyası siliyor windows mavi ekran hatasına dönüyor

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Aynen hocam. Size katılıyorum. Şu an diskte hem Elementary OS hem de Windows 7 yüklü. Özelleştirmeler, ayarlar vb. şeyler yapınca Windows 7 çok güzel oluyor bence.
Nesi kötü Windows 7'nin? :)
Tam olarak neyi desteklediğini hatırlamıyorum ancak sistem kendi kendini bozuyor virüsler için canlı yaşam formu gibi bir işletim sistemi painttir kendi oyunlarıdır oynatıcıları ve kendi sistem dosyalarını bozuyor antivirüs programları bile sistem dosyası siliyor windows mavi ekran hatasına dönüyor
Tamam da bunun Windows 7'nin Windows 10'dan eski bir işletim sistemi olmasının ne alakası var?

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Çoook duydum, yeni bir hesap açayım :) görüşleri buraya yazarım :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
3-4 aydır 10'dan geçtiğim 7'yi kullanıyordum dediklerini hiç birini yaşamadım

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Aynen hocam. Size katılıyorum. Şu an diskte hem Elementary OS hem de Windows 7 yüklü. Özelleştirmeler, ayarlar vb. şeyler yapınca Windows 7 çok güzel oluyor bence.
Nesi kötü Windows 7'nin? :)

Tamam da bunun Windows 7'nin Windows 10'dan eski bir işletim sistemi olmasının ne alakası var?

Yaw Windows 10 da bir çok eklentiler mevcut hızlı ve kendi yazılımı virüslere karşı çok dayanıklı sapıtmıyor

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Yaw Windows 10 da bir çok eklentiler mevcut hızlı ve kendi yazılımı virüslere karşı çok dayanıklı sapıtmıyor
He he öyledir. :)
Windows 10 virüs kapmıyorsa Linux hiç kapmıyordur. Ki bu bana göre mümkün değildir.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Windows 7 ye zaten virüs bulaştığı zaman ne o virüsleri antivirüs doğru düzgün temizleyebiliyor ne de kendi dayanabiliyor sürekli kendini klonlayıp sistemi yoruyor ve eski pc sistemim virüs yüzünden güç kaynağı yandı :)

Windows 10 virüs kapmıyorsa Linux hiç kapmıyordur. Ki bu bana göre mümkün değildir.

Hiç kapmıyor demedim dayanıklı ve hemen sistemin o virüsü buluyor sistem dosyaları kolay kolay arızalanmıyor
Madem Windows 7 oldukça iyi ya Söylermisiniz neden her youtuber kanalları ve SDN win10 kullanıyor?

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Madem Windows 7 oldukça iyi ya Söylermisiniz neden her youtuber kanalları ve SDN win10 kullanıyor?
Yahu bu ne saçma muhabbet? SDN zamanında Windows Vista da kullanıyordu, herkes sözde Vista kullanıyordu lakin dandikliği tartışılmazdı.

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Evet beyler bayanlar ban bekliyorum kaç gün verirler :D
Screenshot_2017-09-17-21-41-33.png

Evet beyler bayanlar ban bekliyorum kaç gün verirler :D
Screenshot_2017-09-17-21-41-33.png

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356

Hiç kapmıyor demedim dayanıklı
Yahu bu ne saçma muhabbet? SDN zamanında Windows Vista da kullanıyordu, herkes sözde Vista kullanıyordu lakin dandikliği tartışılmazdı.

zamanında herkes kullanıyordu vistayı win7 çıktı en efsane işletim sistemi o oldu tamam hala iyi ama artık win10 var o daha gelişmiş

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285