En İyi Ekran Videosu Çekme Programı

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkdaşlar bitane kamera var hem bilgisiyarin içndeki bide sizi o progra
m varmi

virüsüm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bilgisayarın tam ekranında işlemciyi ve ramı en az kullanan kaliteli video ve ses çeken program hangisi ? camstudio tam ekranda hayvan gibi cpu kullanıyor.öneriniz?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

şöyle bir video buldum ne kadar doğrudur bilemem . https://www.youtube.com/watch?v=ioIsXhm8ezo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
onu silmek için Ctrl+Alt+Delete bas görevyöneticisinden işlemlere tıkla onun şeyi vardır adı jinag sa onun işlemeni sonlandır sonra sil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben frapsı öneririm video boyutu yüksek olsada onu bazı programlarla küçültebiliyoruz:4:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence Bandicam Hem türkce hemde 1080 hd cekiyor ses foto ceke bilyon fbs 500 kadar yükselte bilirsin öneririm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kullandığım zamanda fraps i destekleyen bir convert programı olmazsa bir işe yaramıyordu, çekilen video kaliteli ancak gerçekten fazla yer kaplıyor, 3 4 dk lık videonun 14 Gb olduğunu hatırlıyorum. Şuan bandicam kullanıyorum uygulama dışında masaüstünde belirlediğiniz alanı (yada tüm masaüstünü) da çekebiliyorsunuz. 10 dk olduğunu söyleyen arkadaşlar var bu limiti kaldırabilir yada değiştirebilirsiniz o sadece temel ayarlarda öyle, şuana kadar tam sürümsüz bir sıkıntı da görmedim her işi görüyor free versiyonu da. Tek sorunum mikrofonla hoparlörü aynı anda kaydedemedim bu seçenek mevcut da biz beceremedik :hammer: Fps göstermesini de ayarlayabilirsiniz. Frapsten pek farkı olmayıp fazlasını gördüm ben açıkcası. Boyutlarını çekimden önce kaliteyi ayarlayarak değiştirebilirsiniz ama bence yeterli tavsiye ederim bandicam i

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar konu 2012 yılına ait ama benim gibi yeni okuyan arkadaşlar varsa tavsiyem facecam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de youtube koymak istiyorum çektiğim video ları ama düzgün bir yer bulamadım taki buraya kadar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
your unistall pro -progami var internet uzerinden indire bilirsin. o program sayesinde silmek istediyin problemli seyleri kolayca hallede bilirsiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben action full kullanıyorum ( orjinal ) hd en iyi görüntüyü o veriyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cursing::blink::huh:arkadaşlar yardım lutfen en iyi kalitelisi hangisi benm bilg cok ezik 512mb ram i var ! ona gore bişey önerin !:cursing::blink::huh:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fraps ıtavsiye etmem videoları çok yüksek gb oluyor editleyince de kalitesi düşüyor o yüzden Ashampoo Snap 4 bunun internetten full ünü bulursun fullprogramindir de alternatif link 3 de var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaw bu ne kimsenin ne dediğini belli değil:devil2::cursing::helpsmilie::devil:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Size tavsiyem Ashampoo Snap 7 veya 8.Profesyonel bir şey isterseniz bunu öneririm:D

Son mesajlar