En İyi Domain Ve Host Firmaları Hangileri

Bu konuyu okuyanlar

muskafa

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
En İyi,Güvenilir,Ucuz Domain ve Hosting Firmalarını Bu Konu Altına Yazar mısınız....

- - - Mesaj Güncellendi - - -

web adam var o nasıl tavsiye eder misiniz?

remaz3442

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Natro diyebilirim gönül rahatlığıyla. Hem güvenilir hem iyi destek veriyorlar üstelik 7/24 bayramlarda seyranlarda arayadabiliyorsun. Ve öyle diğer firmalar gibi sorun çıkartmıyor Ben aldığım hizmetten memnunum domain ve hostinglerim natroda ;)

rasim2012

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi ve kaliteli bir hosting firması ile çalışmak istiyorsanız şu siteye bakmanızı tavsiye ediyorum,
en kaliteli hosting firmaları

bahsi geçen sitede en iyi yabancı hosting firmaları, fiyatları ve özellikleri ile ilgili açıklamalar var.

ahmetcim

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Tavsiye edebilirim memnunum şuan, daha önce birkaç hosting denedim Aysima kadar verimde alamadım çözümde alamadım.
http://www.aysima.com/

ottoman

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Alan adı için Godaddy iyidir. Yaptığı kampanyalarla, bir alan adını 2-3 TL'ye kayıt edebiliyorsunuz. İkinci sene uzatma için biraz yüksek fiyat istiyorlar. Ama alan adını başka bir firmaya taşıyarak uygun fiyat elde edebilirsiniz.

Yerli firmalardan isimtescil ve İHS tavsiye ederim. Fakat İsimtescil.net'in hosting hizmeti ile birtakım şikayetler mevcut. Ancak alan adı hizmetinde oldukça iyiler.

Hosting konusunda ne desek boş. Böyle konularda genelde insanlar kendi sitelerini yazarlar. Ancak hemen karar vermeyin. Bu konuda Datacenter sahibi olan firmalar başta olmak üzere, kurumsallaşmış ve hakkında çok fazla şikayet konusu açılmamış firmaları tercih edin.

kdrcelep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
veridyen

2009 larda php siteler ile başlamıştım bu işlere bir çok yerli ve yabancı firmadan alışveriş yaptım ama son zamanlarda Türk olarak veridyenden memlünüm

snahmetkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En iyi hosting firmasına karar vermek için önce projenizi bir kontrol etmeniz gerekmektedir. Size ne lazım? Ne yapacaksınız? Bunların cevabını kendinize vermeniz lazım.

Mesela bir adet blog adresi mi açacaksınız? Bunun için yüksek fiyat vermenize gerek yok. İl yıl için çok uygun fiyatlara hosting firmasından ucuz fiyata paket alabilirsiniz.

Mesela bir adet e-ticaret sitesi mi kuracaksınız? Bunun için ziyaretçi sayınızın ne kadar olduğunu bilmeniz gerekiyor. Sınırsız paylaşımlı hosting paketleri alabilirsiniz.

Daha büyük mü lazım? Bunun için size tavsiye edebileceğim hostin'in abisi ve ablası olarak nitelendirdiğim

1. Virtual Private Server (VPS)
  2. Virtual Dedicated Server (VDS

var.

Daha daha büyük mü lazım? Paranız çok mu? O zaman Hostin'in babası lazım size o da Dedicated Server'dir.

1. Dedicated Server: Adanmış Sunucu yani gerçek sunucu demektir.

Son düzenleyen moderatör:

arekamint

Asistan
Reaksiyon puanı
60
İleride sorun yaşamamaları için her zaman bilinen ve kurumsal firmaları tercih edin natrodan şaşmayın derim

turgutguler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

şu linkte işinize yarıyabilecek bilgiler var bi bakın

bogazici

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0