En İyi Arkadaşlık Siteleri

Bu konuyu okuyanlar

Akhun Aktosun

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Tüm dünya, doksanlı yılların sonlarına doğru arkadaşlık siteleri ile iyiden iyiye tanışmıştı. Günümüzde sosyal ağın gelişmesiyle arkaplanda kalan ya da format değiştiren arkadaşlık siteleri arasında en iyileri hangileri?

Günümüz internetinde sosyal ağ denilen platformlar, dünyanın çeşitli yerlerindeki internet kullanıcılarını tek bir çatı altında toplamaya ve gruplar halinde bir sosyal ağ içerisine almaya yarıyor. Sosyal ağ için internetin yeni trendi diyebiliriz. Hal böyleyken, internetin gelişimi süresi boyunca önemli bir rol oynayan arkadaşlık sitelerini, sosyal ağların altyapısı olarak tanımlayabiliriz.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Bunlar içinde sadece ORKUT ve Hİ5 te profilim var... Arkadaşlık sitelerini filan kullanmiyorum zatende işim olmaz..Ama bi arkadaşlık sitesi kurup üye toplayınca iyi para getirisi var...

Miroğlu

Dekan
Reaksiyon puanı
31
Evet listedeki yonja,siberalem ve hi5 sitelerinde üyeliğim var ama uzun zamandır bakmıyorum...

PanxeR

Doçent
Reaksiyon puanı
5
yonja yı zaten neredeyse herkez kullanmıştır.. en nefret ettiğim sitelerden biriydi...
paralı vip üyeliği olması saçmalığı da cabasıydı hep kötü göründü gözüme öle de..

en çok netlog u kullandım bir çok gerçek arkadaş edindim kendime ordan. fake profiller çıkmadan önce face bu kadar populer deilken çok güzeldi sonradan bozuldu.

orkut face e bin basar ama millet kıymetini bilmiyor , türkiye de facebook populer olmuş tekeklliğin verdiği güç ve başarı ile ilerliyor. artık face zorunlu oldu neredeyse