En İyi AntiVirüs Programı - Ücretli, Ücretsiz

Bu konuyu okuyanlar

matraksx2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar,
Avira Antivirüs'ün herhangi bir ayarı var mı?
Kusura bakmayın ancak, neredeyse her şeyi virüs olarak görüyor desem, ayıp etmiş olur muyum?

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
anti malwerebytes ismini yanlış yazmış olabilirim :D

dark_jack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Belirli zaman aralıklarıyla bir dünya istatislik yapılır ve bu istatislik sonuçları büyük markalar arasında gidip gelir. BAzen KIS bzen Avira bazen Norton çıkar değişim sürdükçe rekabet daha doğrusu danışıklı döğüş devam edecektir. Her koruyucuya özel zararlılar vardır araştırırsanız bulursunuz başka koruyucular bulamaz sadece o bulabilir.Kısacası siz mutlaka güncel bir anti virüs kullanın ama bildiğiniz güvenlik hareketlerini de gözardı etmeyin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar McAfee Total Protection lisanslı 2 senedir kullanıyorum .Başta çok iyiydi fakat 2. senesinde "sality" denen illet bi virüsü buyur etti.Önceden avast kullanıyordum o da trojan ları bile tutamadı.Kaspersky iyiydi fakat pc kitlenmeye yakın çalışıyordu. AVG,Comodo,Avira,Kaspersky kullananlardan güzel yorum almak istiyorum.Şu an sality den kurtulmaya çalışıyorum fakat bi daha bulaşırsa pc mi aşağı atarım. o derece can sıkıcı bir illet bu .Yetkin kullanıcılardan güzel antivirüs tavsiyeleri paylaşırsak sevinirim.

Dazu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ücretsiz: Comodo Ücretli: Kaspersky..

Kadir Sekme

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Ücretli olarak AVG İnternet Security

Ücretsiz olarak AVG Free :)

gayretli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
panda çok başarılı, bir üst segmentte ürün istersen mcafee ama pahalı. panda ise sadece Türkiye pazarında ucuz, diğer ülkelerde rakamlar yüksek, o da şimdilik. her an fiyatlar mcafee seviyesine çekilebilir. sanırım geçmişteki pazar kaybını telafi için bu şekilde bir strateji uygulanıyor.
http://www.gayretmarket.com/kategori/bireysel/3378?marka=2200&sl=50&
bu fiyatlar gayet iyi fiyatlar..

Beholder

Doçent
Reaksiyon puanı
30
AVG internet security 2013 bide eğer sality virüs taraması için combofix

mrcerdm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ücretli
Bitdefender antivirus plus
ücretsiz
microsoft security essentials

smnckgzr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
avira'yı tek geçerim hızlı güvenli ve ücretsiz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim pc ye faceden virüs bulaştı yardımcı olurmusunuz rica etsem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bu ne eset miş... bitdefender ya da avira kullanın.... kaspersky pc performansını etkiliyor... bit defender minimum etki yapıyor..... başkasına bakmayın. 1 bitdefender 2 avira olay bitmiştir!!!!!!