En iyi Anti virüs hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
227
Sistemi korumak için ve yormadan koruyacak Anti virüs hangisi?

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Ben Panda Global Protection kullanıyorum.Cracksiz.Çok hafif kasma yok.Galiba bulut tabanlı çalışıyor.Bence ücretsiz olarak Avast ve 360 Total Security.Ücretli olarak da kullandığım Emsisoft ve adından bahsedilen Bitdefender diyorum.Ayrıca tam güvenlik için antivirüs yetmeyebilir.

Reaksiyon puanı
227
Ben Panda Global Protection kullanıyorum.Cracksiz.Çok hafif kasma yok.Galiba bulut tabanlı çalışıyor.Bence ücretsiz olarak Avast ve 360 Total Security.Ücretli olarak da kullandığım Emsisoft ve adından bahsedilen Bitdefender diyorum.Ayrıca tam güvenlik için antivirüs yetmeyebilir.
Tam güvenlik için modemin fişini çekmem gerekli sanırım. :D

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Kisa ve net, hicbiri.

Tam güvenlik istiyorsan kullandigin yazilimlara, indirdigin iceriklere, girdigin sitelere dikkat edeceksin. Zararli yazilimlarin az bucuk nelerden bulastigi belli.

Reaksiyon puanı
227
Kisa ve net, hicbiri.

Tam güvenlik istiyorsan kullandigin yazilimlara, indirdigin iceriklere, girdigin sitelere dikkat edeceksin. Zararli yazilimlarin az bucuk nelerden bulastigi belli.
Dikkat ediyorum. Normalde Windows Deffender kullanıyorum. Sadece genel kültür olarak bilgilenmek amacı ile soruyorum.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Genel kültür amaçlı :D.Bir de %100 güvenlik sağlanamazsa bile %100'e yakın güvenlik sağlanabilir değil mi? :D Ben de diyorum ki sadece antivirüs tam güvenlik için yetmeyebilir.Bence Windows Defender dışında bir antivirüs daha kullanın.Bir de Windows kullanıyorsanız bilgisayarınızda denetim masasına giderek sistem yedekleme ve geri yüklemeden disk görüntüsünü alırsanız bir problem yaşansa bile tekrar disk görüntüsü aldığınız tarihte olan şeylere dönderebilirsiniz.Bence eğer c ve d diski diye hard diskiniz 2 bölümse ve diskin d bölümünü kullanmıyorsanız diskin d bölümübe disk görüntüsünü alın.

Reaksiyon puanı
227
Bilgisayarıma virüs hiç girmiyor zaten. :) Ha olurda girdiğinden şüphelenirsem komple yedekli sistemim 10 dakikada herşeyim yerinde. Yöneticinin dediği gibi nereden girdiği belli.