En iyi akıllı telefon hangisi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Hangisi? Lütfen fiyata ve ambargo sorunu olmadan cevapla.

• Samsung galaxy note 10 plus

• Samsung galaxy s10plus

• İphone 11 pro max

• Huawei mate 30 pro

• Huawei P30 pro

• Huawei mate 20 pro

• Xiaomi mi9

• Xiaomi mi9t pro

• LG g8

• Sony Xperia 1

• Oppo reno 10x zoom

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

ishak042

Çokça yağmur yağsa, temizlenir mi şu kirli dünya?
Arkadaşlar bu konu da kesinlikle fiyat ve Google servisinin olup olmaması(Huawei ile alakalı) gibi sorunları ele almadan sadece ve sadece özellik ve tasarım olarak en başarılı bulduğunuz telefonu yazınız ve ankette oylayınız. Tekrar dediğim gibi fiyat ve ambargo olaylarına takılmadan subjektif bir şekilde özellik ve tasarım olarak yorum yapınız.

Ben başlıyorum, iphone 11 pro max bana göre müthiş bir telefon her yönden. Bir Huaweici olarak...

2. En iyi telefon bana göre oppo reno 10x zoom ama tabi 1. Seçmek lazım.

Son düzenleme:

AlteredTech

In absentia lucis, tenebrae vincunt...
Arkadaşlar bu konu da kesinlikle fiyat ve Google servisinin olup olmaması(Huawei ile alakalı) gibi sorunları ele almadan sadece ve sadece özellik ve tasarım olarak en başarılı bulduğunuz telefonu yazınız ve ankette oylayınız. Tekrar dediğim gibi fiyat ve ambargo olaylarına takılmadan subjektif bir şekilde özellik ve tasarım olarak yorum yapınız.

Ben başlıyorum, iphone 11 pro max bana göre müthiş bir telefon her yönden. Bir Huaweici olarak...

1. Mi 9 Pro 5G
2. İphone 11 Pro Max
3. S10 5G
4. OnePlus 7 Pro 5G

Google sorunu yaşanmasa Mate 30 Pro’yu ilk 3’e alırdım.🙂

AlteredTech

Ahh ah yazımı lütfen iyi oku dostummmm 😀 ambargo, Google ve fiyat sorunu olmadan cevap istiyorum
😂😂. 3 ya da 4. Sıraya alırdım Mate 30’u. 2019 Amiral gemisi cihaza kocaman çentik koymuşlar. Arka kamera tasarımı büyük çanlara benziyor😂

AlteredTech

Hmmm iphone 11 modellerinin yıl 2019 olmasına rağmen hala çentik kullanmasına ne dersin 😂😂 bence çentik hala hoş bir tasarım detayı.
Apple’a zaten artık lafım yok. Adamlar en rahat koşullarda AR-GE çalışmaları yapabilecek şirket ama daha ne ekrandan parmak izi, ne çentiksiz ekran ne de ekran altı kamera hakkında tek bir çıt bile çıkarmıyorlar. 5G’den vazgeçtim zaten...

İnsanlar o kadar para verdikten sonra sadece iyi yazılım değil, iyi donanım da görmek istiyor. 11 serisinde ekran ile bataryayı çözdü gibiler, artık 12’de neler olucak görüceğiz🙂

ishak042

Çokça yağmur yağsa, temizlenir mi şu kirli dünya?
Apple’a zaten artık lafım yok. Adamlar en rahat koşullarda AR-GE çalışmaları yapabilecek şirket ama daha ne ekrandan parmak izi, ne çentiksiz ekran ne de ekran altı kamera hakkında tek bir çıt bile çıkarmıyorlar. 5G’den vazgeçtim zaten...

İnsanlar o kadar para verdikten sonra sadece iyi yazılım değil, iyi donanım da görmek istiyor. 11 serisinde ekran ile bataryayı çözdü gibiler, artık 12’de neler olucak görüceğiz🙂
Bi Android kullansa fiyatı yarısına düşer. İosun önemi... Milletin nasıl gözünü boyadılarsa artık iphone 1-2 sene geriden gelmesine rağmen millet abi ayfon ya diyip alıyor niye?

Adamlar yazılımı ve özellikleri Android telefonlara göre daha stabil, daha iyi, daha kullanışlı yapıyorlar.

Melih Beyefendi

Profesör
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)

Oppo berbat bir şirket. Pop up kamera yaptılar diye demedikleri laf kalmadı. Note 10 plus alınır ancak bataryası üzer. Mate 20 Pro kurdaki ani dalgalanmalar yüzünden fiyatı fırlıyor sürekli. Diğer telefonlar da eh işte.
Edit: Listeye Samsung Galaxy S4 ve S4 mini eklemeliydiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vallaha mate 30 proya hayran kaldım ya.
Mate 💯 Pro çıktığında alırsınız hocam. 😀

Son düzenleme:

TheTruthHurts

Wait so I can type anything I want here?
Fiyatı ele almazsak ilk sırada her türlü 11 pro max’i seçerim. Video,performans ve (şaşırtıcı bir şekilde) bataryada müthiş. Büyük ihtimalle tek şikayetim o telefonun ismi olurdu...

TheTruthHurts

Kamerası da tam bir elektrikli ocağa benziyor. Onu da söylemeyi unutmayın.
Evet ocak olarak biliniyor ama bence asıl ocak mate 20 pro :)

İphonun kamerası ise....ne bileyim garip bir şey. Yalnız ben daha kötüsünü bekliyordum. Renderlarda o kamera kısmı pixel 4 gibi simsiyah olacak sanmıştım

AlteredTech

İphonun kamerası ise....ne bileyim garip bir şey. Yalnız ben daha kötüsünü bekliyordum. Renderlarda o kamera kısmı pixel 4 gibi simsiyah olacak sanmıştım
Bence en kötü duranı Mate 30 Pro, kamera bölümü, kaptan amerikanın kalkanının cam versiyonu gibi😂😂

Melih Beyefendi

Profesör

Hocam Google Piksel 4'ün fotoğraf çektikt2n sonra görüntüsüne bakmışlar. Gerçeğinin aynısı!

TheTruthHurts

Bence en kötü duranı Mate 30 Pro, kamera bölümü, kaptan amerikanın kalkanının cam versiyonu gibi😂😂
Pixel 4 ve iphone 11 serisinin kamera tasarımı biraz da olsa mate 20pronunkine benzeyince işte...hem yeni bir görünüm yapmak istemişler bunu yapmışlar.

Hocam Google Piksel 4'ün fotoğraf çektikt2n sonra görüntüsüne bakmışlar. Gerçeğinin aynısı!
Tam anlayamadım. Pixel 4’ün tasarımı ortaya çıkınca kopyalandı mı demek istedin?

Melih Beyefendi

Profesör
Pixel 4 ve iphone 11 serisinin kamera tasarımı biraz da olsa mate 20pronunkine benzeyince işte...hem yeni bir görünüm yapmak istemişler bunu yapmışlar.

Tam anlayamadım. Pixel 4’ün tasarımı ortaya çıkınca kopyalandı mı demek istedin?
Aynen öyle. Huawei bu iş ortaya çıkınca kamerayı geliştirmek istemişler. Eski telefonlarda ki numara yerine benziyor Mate 30 Pro'nun kamerası. 😀

progamer7206

MİTSUBİSHİ LANCER EVOLUTİON IX
1. Samsung Galaxy S10 5G
2. Samsung Galaxy Note 10 Plus
3. Samsung Galaxy S10/S10 Plus
4. Oneplus 7 Pro
5. Huawei Mate 30 Pro
6. iPhone 11 Pro/ Pro max
7. Huawei P30 Pro
8. Oppo Reno 10x Zoom
9. Asus Zenfone 6
10. Xiaomi Mi9t pro
11. Xiaomi Mi9
12.Huawei Mate 20 Pro
13. LG G8
14. Samsung Galaxy S10e
15. Google Pixel 3/3xl

Edit: Listeye Samsung Galaxy S4 ve S4 mini eklemeliydiniz.
😂 😂 😂

Son düzenleme:

Melih Beyefendi

Profesör
1. Galaxy S10 5G
2. Galaxy Note 10 Plus
3. Galaxy S10/S10 Plus
4. Oneplus 7 Pro
5. Huawei Mate 30 Pro
5. iPhone 11 Pro/ Pro max
6. Huawei P30 Pro
7. Xiaomi Mi9t pro
8. Xiaomi Mi9
9. Huawei Mate 20 Pro
10. Galaxy S10e

😂 😂 😂
S4 mini de fena telefon değil. Ancak S4'e göre baya kısmışlar. Bataryası 1900 mAh? RAM 1.5 GB? (Normal S4 ile aynı)

progamer7206

MİTSUBİSHİ LANCER EVOLUTİON IX
S4 mini de fena telefon değil. Ancak S4'e göre baya kısmışlar. Bataryası 1900 mAh? RAM 1.5 GB? (Normal S4 ile aynı)
S4 ün ekranı işlemcisi kamerası bataryası s4 mini den hertürlü çok daha iyi. Normal S4 zamanında iyi telefondu ama şimdi s7 bile alınmaz.

Son düzenleme:
stat counter