En İyi Akıllı Saat Apple Watch mu?

Bu konuyu okuyanlar

knightx

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Merhaba Arkadaşlar,

Geçtiğimiz sene olduğu gibi bu yılda En İyi Giyilebilir Teknoloji Ürünlerini seçelim istedik.

Bu yüzden bir anket oluşturduk ve anketimizde de akıllı saat, akıllı bileklik ve sanal gerçeklik gibi 5 kategori bulunuyor. Anket sayesinde en iyi akıllı saat Apple Watch'mu, en iyi akıllı bileklik Xiamo Mi Band'mı gibi sorulara da cevap vermiş olacağız.

Sizlerde kullandığınız,beğendiğiniz ya da sevdiğiniz ürünlere oy verirseniz hep beraber başta akıllı saat ve akıllı bileklik olmak üzere 2015'in en iyi giyilebilir ürünlerini hep beraber seçelim.

Buradan devam ederek anketimize ulaşabilirsiniz. Konu altından da düşünceleriniz ve varsa yorumlarınızı da bekliyoruz. Hangi ürün ve niye olduğunu belirtirseniz güzel bir tartışma ortamı oluşturarak merak edenlere de cevap verebiliriz :)

Şimdiden teşekkür ederiz. Herkese kolay gelsin.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Apple Watch hani benim olsa.. :mrgreen:

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
[MENTION=348146]kadirirdem[/MENTION] arayüzünü Apple'dan ilham alarak yaptıkları için güzel duruyor. Ama uygulama desteği Windows 10'dan daha kötü.

knightx

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Nerede o günler hocam. ;)

Olmayacak bir şey yok öyle deme :)

Bana göre gear s2 en iyisi su anda...

Huawei Watch hakkında ne diyosunuz? Biz 2015 için bir liste hazırladık listenin birincisi oldu. Apple Watch da Gear S2 de sonlarda.

2015'in En İyi 10 Akıllı Saati | Wearlogy.com

@kadirirdem arayüzünü Apple'dan ilham alarak yaptıkları için güzel duruyor. Ama uygulama desteği Windows 10'dan daha kötü.

Gear S2 Tizen kullandığı için uygulama ekosistemi hala emekleme aşamasında ancak akıllı saatler mobil gibi olmadığı için şuanki uygulamalar bile yeterli.

Bu arada herkesin ankete katılmasını bekliyoruz :)

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Olmayacak bir şey yok öyle deme :)

Huawei Watch hakkında ne diyosunuz? Biz 2015 için bir liste hazırladık listenin birincisi oldu. Apple Watch da Gear S2 de sonlarda.

2015'in En İyi 10 Akıllı Saati | Wearlogy.com

Gear S2 Tizen kullandığı için uygulama ekosistemi hala emekleme aşamasında ancak akıllı saatler mobil gibi olmadığı için şuanki uygulamalar bile yeterli.

Bu arada herkesin ankete katılmasını bekliyoruz :)

Hocam huawei watch tasarım olarak güzel ama pil ekran vs. leri bilmiyorum gelsin incelensin bende elime alıp inceleyim kararimi veririm şuan için gear s2 favorimdir

mehmetcelal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben apple watch basta olmak uzere bu tarz urunlere karsiyim. Saat bir aksesuardir ve bana dunyalari sunsa bile kolumda tasimam.

lwntgngr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tasarım olarak diktörtgen şeklinde olmasından ötürü apple watch biraz geride kaldı.
Ama yazılım ve fonksiyonelite, uygulama ekosistemi gibi yönlerden bakarsan hiç biri apple watch'ın eline su dökemez

ErtanKu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
valla ben Apple Watch kullanıyorum çizilmesi dışında aşırı memnunum. Başarılı :)

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Gear s2 classic cok guzel bence:)
Yazin alicam onu
Sonrada belki sport modelini de alirim

halituzum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
6 aydır Apple Watch kullanıyorum. Gerçekten kullanacaksanız mükemmel bir cihaz (tabii iPhone sahibiyseniz :)) Ama sırf havam olsun diye alacaksanız yakınından geçmeyin.

SMaraz

Asistan
Reaksiyon puanı
15
İphone kullananlar için Apple Watch mükemmel bir akıllı saat

the grudge

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
apple watch is nat smart watch... kendinizi kandırmayın akıllı saat deyince Apple watch kastedilmiyordur...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
[MENTION=348146]kadirirdem[/MENTION] arayüzünü Apple'dan ilham alarak yaptıkları için güzel duruyor. Ama uygulama desteği Windows 10'dan daha kötü.
bir elin parmakları kadar alakalılar yoksa saat olmaları kola takılmaları ve benim gt-s5360'a ikisi de fransız kalıyor esasen ikisi de güzel ama ben de onlara fransız kalıyorum fiyatlarından dolayı...

mania2006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ön ve arka olmak üzere dual Kamera, GPS, klavye vb bir çok özelliğin de akıllı saatde aranması gereken özellikler olduğıuna inanıyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yanlış bilgi veriyor site gear s2ye nabız ölçer yok denilmiş 3 güne varan pil ömrü alıyorum Bluetooth ile hayret listenin sonuna atılmış bide

O.Tolga ÖZKAYA

Asistan
Reaksiyon puanı
139
Çoğu kaynaklara göre en çok satan akıllı telefon APPLE WATCH...ancak bunun dışında APPLE WATCH ' lar,normal marka saatlerinde aldıgı satış listesinde ilk 3 (seiko ve rolex gibi markalarında dahil oldugu liste) içinde.Bu durum gösteriyor ki,hem akıllı saat piyasasında hem de normal (analog) saat piyasasın APPLE WATCH'ların satıs rakamları oldukca iyi.

Bazı kaynaklara göre ise,APPLE WATCH satısları 2016 yılında düşüse gecmiş durumda.Bu düşüse rağmen yine de ilk sırayı APPLE WATCH almayı başarabiliyor.

İyi forumlar,

Akıllı saat satışlarında son durum - ShiftDelete.Net