En İyi ADSL Sağlayıcısı (ANKET)

Hız ve Hizmet Olarak En İyi ADSL Sağlayıcısı Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    203

Bu konuyu okuyanlar

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Arkaşlar TTnet aboneliğimi iptal edeceğim... parasal olarak değil hız ve hizmet olarak en iyisi hangisi... ankete göre bir seçim yapacağım... Bulunduğum yerde fiber bağlantı yok...

senar1st

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
bence hiç geçme... En iyi adsl ttnet tir. Unutma bunu... Ben de geçmek istiyorum ama yağmurdan kaçarken de doluya tutulmak istemem ;)

Reaksiyon puanı
1
hepsinde tarifeler aşagı yukarı aynı paradır
farkları sadece müşteri hizmetlerindedir
hız istiyorsan , daha az ödemek istiyorsan tek çözüm fiberdir
onuda superonline belirli bölgelere sunuyor

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
bence hiç geçme... En iyi adsl ttnet tir. Unutma bunu... Ben de geçmek istiyorum ama yağmurdan kaçarken de doluya tutulmak istemem ;)

Bana üstüne para verseler bu saatten sonra TTnet'te durmam... herkes böle düşündüğü için adamlar zaten pervasızca davranıyorlar... tek kişi de tektir... ben artık enayi muamelesi görmek istemiyorum... hatta sırf ttnet'in alt yapısını kullandıkları için diğer servis sağlayıcılarına da sıcak değilim su an için uydunet düşünüyorum...

senar1st

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Bana üstüne para verseler bu saatten sonra TTnet'te durmam... herkes böle düşündüğü için adamlar zaten pervasızca davranıyorlar... tek kişi de tektir... ben artık enayi muamelesi görmek istemiyorum... hatta sırf ttnet'in alt yapısını kullandıkları için diğer servis sağlayıcılarına da sıcak değilim su an için uydunet düşünüyorum...

adsl konsunda diğerleri daha kötü emin ol...
ama uydunete durma geç derim ben:)

hsngrms

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
uyduneti en alt kattaki komşu kullanıyor eskiden 512 kbps hızında idi sonra 1024'e yükselttiler, ucuz olduğu için kullanıyorlar (20 küsür lira veriyorlar) gayette memnun söylediğine göre :)

CiiixXx

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Bulunduğunuz yerde fiberoptik bağlantı yoksa, anketteki seçenek Süperonline ADSL.

Süperonline ADSL bağlantı hizmetini, Türk Telekom altyapısı ile sunuyor... Bu anlamda karışıklık olmasın...

Ankette ise Uydunet dedim.

Cyber-Soldier

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En iyisi Super Online diye biliyorum. Fakat bir ara bu konu hakkında bir forumda birkeç kişinin yorumunu okumuştum. Ve reklamlarda tanıtıldığı kadar kaliteli bağlantı olmadığı yazıyordu. En iyisi kesin budur diyemem ama en pahalı internet kullanan ülkeler arasında ilk 5 de olduğumuzu garanti edebilirim. :D

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
biri, smile ve doping TTnet alt yapısını kullanmıyor mu ADSL de ?

magnet

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Tabiki Super Online FiberNET. Yok böyle bir hız :scared:

santra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkese merabalar.. ttnet kullanıyorum.. çok ama çok memnunum.. özellikle ilgi ve alakaları diğerleri ile kıyaslanamaz..
eğer hızınız yavaş ise, yine bu forumdan ttnetmoderatörleri var.. onlara bilgilerinizi verin, hızınızı düzeltiyorlar, hiçbir ücret talep etmiyorlar..ben 8 mbit sınırsız internet abonesiydim.. hızım ancak yarısı ediyordu..buradan yazdım, rica ettim, bir gün sonra aradılar ve düzelttiler.. şu an süper.. selamlar saygılar

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Oturduğunuz yerde varsa tabiki Superonline yoksa bence Doping

ffgul

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
>>2 seneye yakındır Uydunet kullanıcısıyım(1mbps kullanıyorum) tek dileğim uydunetin 1-5-10mbps, şu saçma sapan politikayı bırakması.
>>Ara değerleri kaldırmaları çok kötü oldu..1mbps sınırsız kullanıyorum ama fiyatı pahalı(36 tl)...
>>Bazı illerde süperonline kendisi fiber optik kablo çekiyor..Bulunduğum ilede çektiler.
10mbps i aslında uygun 50tl ama umarım fiyatlarda bi düşme yaşanırda uygun bir adsl geçerim...
>>Gerçi devlet herşeye engel koyuyor 22 agustos u beklemek lazım...

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
TTnetten benimde ağzım yandı ama hala değiştiremedim, superonline en makùlu görünüyor..

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
uydunet veya superonlin dan hizmet alma imkanı olan şanslılardansanız ikisinden birini seçin.ama telekom altyapısını kullanan diğer net sağlayıcılara geçmektense ttnet te kalmak kötünün iyisi gibi birşeydir.

hiç değilse,ttnet te bir sorunla karşılaştığınızda ilgilenen birileri oluyor,hatta müşteri hizmetleri kalitesi her geçen gün artıyor. ya diğerleri!

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
ankette metronet yoksa ben oy kullanmam
Tamam koymadık unuttuk:) ama en azından burda bahsetsen belki yararlı olur...:)

---------- Post added at 13:04 ---------- Previous post was at 13:03 ----------

uydunet veya superonlin dan hizmet alma imkanı olan şanslılardansanız...
Kardeş bulunduğum yerde Superonline fiber yok... Superonline ADSL için başvurmayı dusunuyorum ama... 8 Mbps sınırsız... olanına...
Uydunet ise apartmanda kablo tv için ankesör müdür ne halttır o yok işte...

---------- Post added at 13:22 ---------- Previous post was at 13:04 ----------

Uydunette -e kadar, -ü kadar gibi saçma tanımlı bağlantı seçenekleri olduğu için maalesef o da gündemden düştü.. bu ee kadar üüü kadar kadar kıl olduğum bir şey yok..

1 Mbps'e kadar : 29 TL / AY 5 Mbps'e kadar : 69 TL / AY 10 Mbps'e kadar : 99 TL / AY

hüseyin123

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
ttnet e ödediğiniz paraları bir düşünün? bukadar fahiş bir fiyatlandırma olmamalı.... 3G ile bağlanıyorum. siz hiç cep telefonlarının kesildiğini duydunuz mu? (kesintisiz)

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
herkese merabalar.. ttnet kullanıyorum.. çok ama çok memnunum.. özellikle ilgi ve alakaları diğerleri ile kıyaslanamaz..
eğer hızınız yavaş ise, yine bu forumdan ttnetmoderatörleri var.. onlara bilgilerinizi verin, hızınızı düzeltiyorlar, hiçbir ücret talep etmiyorlar..ben 8 mbit sınırsız internet abonesiydim.. hızım ancak yarısı ediyordu..buradan yazdım, rica ettim, bir gün sonra aradılar ve düzelttiler.. şu an süper.. selamlar saygılar
Maalesef benim sorunumu çözen olmadığı gibi cevap yazamaya bile tenezzül etmediler... en onlarda haklı TTnet'i eleştiren adama niye yardım etsinler ki?

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Maalesef benim sorunumu çözen olmadığı gibi cevap yazamaya bile tenezzül etmediler... en onlarda haklı TTnet'i eleştiren adama niye yardım etsinler ki?

ttnet moderatörüne özel mesaj attınız da geri dönüşmü olmadı? ben ne kadar mesaj attıysam hem mesaj olarak geri dönüldü,aynı günde müşteri hizmetlerinden aradılar ve bu yolla daha iyi hizmet aldığımı söyleyebilirim. ttnet i eleştirmek,aksaklıkları,çalışan hatalarını,pahalılığını söylemek zaten hepimizin görevi,ki daha kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla alalım. benim tavsiyem ttnet moderatörüne telefon numaranızıda yazarak ÖZEL MESAJ gönderin.

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Smile kullanıyorum hiç başım ağrımadı yıllardır. Süperonlineda iyi die duydum ama fiber teknoloji yok biziim sokakta :)

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
ttnet moderatörüne özel mesaj attınız da geri dönüşmü olmadı? ben ne kadar mesaj attıysam hem mesaj olarak geri dönüldü,aynı günde müşteri hizmetlerinden aradılar ve bu yolla daha iyi hizmet aldığımı söyleyebilirim. ttnet i eleştirmek,aksaklıkları,çalışan hatalarını,pahalılığını söylemek zaten hepimizin görevi,ki daha kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla alalım. benim tavsiyem ttnet moderatörüne telefon numaranızıda yazarak ÖZEL MESAJ gönderin.

aynen öle ne dönen oldu ne de sorunumu çözen... bir hafta sonra ankaradan aradılar sorun bizden kaynaklanmış düzeltecez dediler ama artık umrumda değil... superonline başvurumu yaptım...

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
sen TTNET 'i dahil etmemişsin ama ben sana söyleyeyim TTNET tir. ondan alamadığın hızı diğerlerinden hiç alamazsın

XuSeR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bende Uydunete geçtim. haziran başında. 29 lira ödüyorum 1 MBPs için üstelik kesilmede olmuyor. Fakat oturduğum apartmanda Superonline Fiber Olsaydı tabi ki ona geçerdim. :)

İzmir'den Berlin sunucusuna yaptıgım hız testi...

1370764854.png

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
Şuan adsl konusunda en iyisi TTNET. 16 Mbit hızı bana adam akıllı sağlayabilen tek sağlayıcıdır. Sayesinde 2MB/ps download hızım var.

Suicide Veil

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Uydunet genel olarak iyi, yılın birkaç günü uyuz etmesi dışında memnunuz..

Reaksiyon puanı
4
uydu net iyidir.belki her yerde olamayabilir ama hız olarak f falan çok iyi en azından ttnet den ıyı.

akinov5

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Internette ne yaptığınızada bağlı bence. Ben mesela FPS tarzı oyunlar oynuyorum. Onlarda Ping çok önemli oluyo. Arkdaşım Uydunet kullanıyor ve bu konuda çok sıkıntı çekiyor. Bende ttnet netlimitsiz tarifesine ilk geçtiğimde çok sıkıntı çekiyordum fakat santralla iletişimimde sorunumu çözdüler. Ama Superonline fiber internet hariç A-DSL dediğimiz internet türü hep Telekom hattını kullandığı için bariz farklılılar olduğunu düşünmüyorum. Superonlineyi işaretledim yukarıda ama Fiber internet yoksa A-DSL kullanıcaksın demektir. Bence Ttnetten şaşma.İyi demiyorum ama gerçekten hakkını arayınca internetini düzeltiyorlar ve gerçek hızına kavuşturuyorlar. Son olarak Herhangi bi sorunda müşteri hizmetlerini değil de santralı aramanız kesin çözümler sunuyor ve direk müdahale yapılıyor. O yuzden sizin hattınızın bağlı olduğu santral numarasını edinmeniz iyi olur.