En Hızlı Nasıl Kilo Verebilirim

Bu konuyu okuyanlar

OmerSahin63

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yaşım 16 boyum 1.72 kilom 87 ben 75kiloya nasıl düşebilirim.

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Beyaz ekmek yerine kepekli ekmeği tercih edebilirsiniz daha hafiftir. Öğünlerinizi azaltmamak şartıyla ölçü miktarını azaltabilirsiniz. Ne doyacak kadar çok yiyin, nede aç kalacak az yiyin.

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Haftada 2 ekmek yiyorum yemeğide az az yiyorum gram azalma yok, bence spor ve çok hareketli olmak lazım

Reaksiyon puanı
2,554
Sabah aç karnına şekersiz sütsüz saf kahve iç içtiğin günlük içme suyuna limon damlat birkaç damla bol su iç yemeklerden önce su iç birkaç bardak eğer tıkabasa yemek yiyor bide bunu ekmekle yiyorsan bir sonraki öğünde yine acıkıyorsan ekmeği bırakman gerekicek yok acıkmıyorum dersen sorun yok çünkü diğer öğün fazla yiyemeyeceksin.Metabolizma hızlandıran yiyecekler tüket brokoli gibi sağlıklı yiyecekleri fazla yemeye bak ayrıca kalorisi de düşüktür.İçecek tercihin sabah kahve istisnadır onun haricinde hep su olsun soğukçay tarzı içecekler meyveli soda dahi içme yüksek şeker içerirler.Her türlü işlenmiş yiyecekten hamur işinden tatlılardan uzak dur pirinç yerine bulgur tüket sabah kahvaltısında yoğurt yulaf ezmesi ve tarçın 3lüsünü karıştır buda kilo vermede yardımcı olur.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Screenshot_6.png

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
hızlı kilo verirsen ya sağlığın azalır ya hayat enerjin ya da en iyi ihtimalle psikolojin bozulur.
herşeyin belli periyodu vardır, sınırları fazla zorlamak onu yakar, kopartır.

---- Mesajlar birleştirildi ----

kilo vermek için şeker olan herşeyi kesmen ve yeşil çay içmen yeterli.
birkaç ay içerisinde vücudundaki proteinden ödün vermeden sağlıklı şekilde yerine oturacaktır.

Son düzenleme:

Janus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hızlı kilo vermenin herhangi bir artısı olmayacaktır, size. 1-2 aylık düzenli spor egzersizleri ve diyet programı ile, sağlıklı ve rahat bir şekilde kilo verebilirsiniz.​

mervee89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
beslenme düzenine dikkat edebilir, bol su içebilir ve yağ yakımını hızlandırmak için çörek otu yağı ile balık yağı kapsüllerinden faydalanabilirsin

katsuo_1928272

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kalori hesabı yapmanız gerekli ve spor, bunların etkisi olur ama 16 yaşında bir birey için aşırı derececede obezite yoksa, diet sağlıklı olmaz

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Masa başı iş yapmayan sürekli sahada olan adam zaten kilo pek almaz genelde fakat masabaşı iş yapıp spora vakti olmayan adam için en güzel çare akşam yemeğini tamamen kesmektir farkını görürsün. Eğer kesemiyorsan sadece atıştır geç. Yok ben illa yemem lazım diyorsan o zaman ekmeği kesip yada sadece kepekli yemen lazım, bol su içmek şart en önemlisi, ve zararlı kimyasallar bulunmayan doğal ürünleri tüketmen lazım, son olarak ise şekeri azaltmak gerekiyor.

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,058
ben 3 cümle yazayım(biraz zor ,belki sen yapabilirsin)bunu doğu Türk illerine geziye giden gazetecinin, makalesinde okumuştum.3 kısa ama çok önemli söz.

sabah yemeğini kendine sakla
(sabah öğününü kuvvetli yap,zinde başla)

öğle yemeğini dostunla paylaş
az ye,mideni yorma,zorlama

akşam yemeğini,düşmanına hediye ver
akşam hiç yemek yeme

mekik arkasından, beklemeden şınav çek

Son düzenleme:

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,058
Masa başı iş yapmayan sürekli sahada olan adam zaten kilo pek almaz genelde fakat masabaşı iş yapıp spora vakti olmayan adam için en güzel çare akşam yemeğini tamamen kesmektir farkını görürsün. Eğer kesemiyorsan sadece atıştır geç. Yok ben illa yemem lazım diyorsan o zaman ekmeği kesip yada sadece kepekli yemen lazım, bol su içmek şart en önemlisi, ve zararlı kimyasallar bulunmayan doğal ürünleri tüketmen lazım, son olarak ise şekeri azaltmak gerekiyor.
sonradan farkına vardım,senin yazdığını ,ben farklı olarak yazmışım,bende bu sözü yeniden araştırınca,aslında bu sözün özü Rus atasözü olduğunu öğrendim(Ruslarda sözlerinin adamı zaten:))

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Boyum 1.85
Kilom 105
10 kilo kadar vermeyi başardım ben.
Çok az yedim. Bol meyve ve sebze tükettim. Şekerli, hamurlu gıdaları tamamen kestim. Devam etmem gerekiyor aslında ama hala ders çıkarmış değilim galiba.

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,058
Boyum 1.85
Kilom 105
10 kilo kadar vermeyi başardım ben.
Çok az yedim. Bol meyve ve sebze tükettim. Şekerli, hamurlu gıdaları tamamen kestim. Devam etmem gerekiyor aslında ama hala ders çıkarmış değilim galiba.
boyumuz aynı ama ben 115 120 civarındayım,sana tavsiyem ,ileri gitme,yaş ilerledikçe kilo vermekte o kadar zorlaşıyor,başka sorunlar,sıkıntılar,yada ilaç vs. kullanınca yan etkileri oluyor,iraden kuvvetliyse 10 kg daha ver,zaten o 10 kiloyu verince farkına varmışsındır:)yapılan hamallığın

Behzat Ç.

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Ben karateye 3 aydır falan gidiyorum tartıda 1-2 kilo fark varla yok arası fakat vücudum çok değişti gitmeni öneririm.

Korona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
spor yap ekmek tatlı v.b şeyler yeme verirsin.

SnowFADE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
boyum 1cm daha kısa, herşeyimiz aynı xd
bir yolunu bulursan banada söyle

Zalkren

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Çok basit 1 ayda gözle görülebilir kilo vermen için benim önerim sabah uyandığında kahvaltı yapmadan önce sert bi kahve iç ve 30 dk yürüyüş/koşu yap zımba gibi olursun çok abartma ama ben 185 boyundaydim 80 kiloydum bu taktiği uygulamadim 70 e falan düştüm şimdi 74 civarindayim

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Kilo vermek istiyorsanız, 3 ayda 25 kilo vermiş birisi olarak (Ciddi Ciddi) taktiğimi veriyorum. Spoyler içine alıyım da herkes görmesin, sırrı bozulur.
Yemeyeceksiniz.

SiberOptik

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
359

Bulursanız bi kilo bende alıyım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kilo vermek istemiyorsanız, 3 ayda 25 kilo vermiş birisi olarak (Ciddi Ciddi) taktiğimi veriyorum. Spoyler içine alıyım da herkes görmesin, sırrı bozulur.
Yemeyeceksiniz.

Yemin ederim umutla bekledim dehşet bişey çıkacak diye ama çok iyiydi :D

Son mesajlar