En hızlı internete sahip 5 ülke!

Bu konuyu okuyanlar

muskecan

mustafakemalcan.com
Editor
Reaksiyon puanı
10
En hızlı internete sahip 5 ülke! - ShiftDelete.Net

2017 yılının en hızlı internete sahip 5 ülkesi belirlendi. Açıklanan listede ABD, İngiltere gibi ülkelerin bulunmuyor olması ise oldukça ilginç karşılandı.

Dünyanın en hızlı internete sahip 5 ülkesi sizi şaşırttı mı?

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Keşke Türkiye'nin interneti YouTube de 1080p izletecek kadar hızlı olsa donmadan ben 4k yı belki bu hızla ilerde yaşlanınca görürüm en son ttnet sınırsız interneti kapattığım da 6 lardaydı internet hızı o da iyi olduğu zamanlar

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Keşke Türkiye'nin interneti YouTube de 1080p izletecek kadar hızlı olsa donmadan ben 4k yı belki bu hızla ilerde yaşlanınca görürüm en son ttnet sınırsız interneti kapattığım da 6 lardaydı internet hızı o da iyi olduğu zamanlar
Hizimiz yeterli 2k yi destekleyeceh hiz mevcut ama youtube bant genisligi kisik o yuzden anca bu kadar

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Bence hızdan önce AKK kalkmalı. 720p izletecek internetimiz var ama 480p izliyoruz.

LeoCorte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bilişim ve Türkiye? Farklı hayaller bunlar. İki zıt kutup. Türkiye 'devlet olarak' bilişimde ve bilimde ilerlemek istemiyor ki.
İmam Hatip ile Fen Liseleri ödeneğine bakın (= Onların 5 yaşındaki insanı "Mars'ta çilek yetiştiricem" derken bizdeki 12 yaşındaki "mıhtar ile başlayıp idamı getireceğim" hayallerinde. Gelecek önümüzde, uzağa bakmayın.

Ayrıca: Ben 200/20 mbps kullanıyorum ama ülkenin %90'ı 5 mbps hız ortalamasında. Büyük şehirlerin merkezleri dışındaki her yer ilkel hızlara sahip.