En Fazla 1600 TL ile Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

-Altar-

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Lenovo P2 ye bakmanı tavsiye ederim. Şahsen o bütçeyle ben P2 yi tercih ederdim.

Reaksiyon puanı
222
Mİ5S 64 GB yalnız 1800 tlye Mİ5S Plusda var sanırım piyasada ona baksan daha iyi olur.Kadir ve Ebubekirde bana katılacaktır sanırım.

Kamera önemliyse mi 5s öneriyorum plus kötü çekiyor çift kameraya aldanmasın kimse, yoksa plus batarya vs daha iyi gidiyor bide tasarım olarak mi5s daha hoşuma gidiyor göreceli bişey tabi mi5s 1220 tl mi5s plus 1750 tl ihtiyaçlarına göre kullanıcı seçsin

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kamera önemliyse mi 5s öneriyorum plus kötü çekiyor çift kameraya aldanmasın kimse, yoksa plus batarya vs daha iyi gidiyor bide tasarım olarak mi5s daha hoşuma gidiyor göreceli bişey tabi mi5s 1220 tl mi5s plus 1750 tl ihtiyaçlarına göre kullanıcı seçsin
Kamera nasıl daha iyi çekiyor ? Nerde gördünüz bunu ?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Lenova p2 ya da p9 lite ben olsam p9 lite alırdım o fiyata

M

Murat Burç

SDN Okuru
Lenova p2 ya da p9 lite ben olsam p9 lite alırdım o fiyata
P9 lite P2den kat kat kötü bir cihaz emin olun
--- Gönderi Güncellendi ---
Kamera nasıl daha iyi çekiyor ? Nerde gördünüz bunu ?
Şimdi baktım kamerada teknik anlamda baya geride Mİ5S plus

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
P9 lite P2den kat kat kötü bir cihaz emin olun
--- Gönderi Güncellendi ---

Şimdi baktım kamerada teknik anlamda baya geride Mİ5S plus
Tasarım kişisel dir ama ben telefonda tasarıma önem verdiğim için özellik olarak dediğiniz gibi kötü de olsa p9 lite tasarım olarak benim daha çok hoşuma gidiyor özellikle arayüz sadeliği gayet başarılı

Son mesajlar