En çok satan telefon iPhone 7 ve iPhone 7 Plus

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
He he
Screenshot_20171011-000751.png

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Evet zevk meselesi.s8-s8 plus eline alip soyle bi inceledinmi kardes?samimiyetle soruyorum bunu.ya yukarda Allah var simdi.onceden gercek telefon yerine maketini koyarlardi.teshire cikarmamak icin.bilir misin bilmem?bildigin maket telefon gibi ya bu.bastan bi inanmadim trolemi geliyoz diye.insanlar bu sayfalara bakip karar veriyolar.almaya niyeti olan adam once gitsin bi incelesin diye bosuna demiyorum.
kac kere dedim apple kazikci,yamyam diye.iki sistemide kullanan biriyim.egrinmem.arti eskitme politikasi diye bas bas bagiriyoz her yerde.algi-tepki olsun diye.iphone fani filan degilim.nabalim daha sovelimmi bunlara inadirmak icin?

Ekleme:yukardaki bi arkadasa sadece hehe diyorum.

S8 i kullaniyorum kardesim :D valla ne diyeyim zevk meselesi diyip geciyorum

treelock

Asistan
Reaksiyon puanı
59
7 plus sonuna kadar hakediyo bence fiyatta iyi oldu yalnız alanlar 128 gb dan aşşağı almasın 128 gb alanlarda çok memnun kalıcaktır eminim

Hiç emek verip, terleyerek çalışıp kendine bir şey aldın mı? Yoksa baba parasıyla mı konuşuyorsun?

Şu telefon fiyatlarına iyi demek için, ya büyük fanatik malum partili olmak gerekiyor, ya da helalsiz para sahibi olmak gerekiyor.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Evet zevk meselesi.s8-s8 plus eline alip soyle bi inceledinmi kardes?samimiyetle soruyorum bunu.ya yukarda Allah var simdi.onceden gercek telefon yerine maketini koyarlardi.teshire cikarmamak icin.bilir misin bilmem?bildigin maket telefon gibi ya bu.bastan bi inanmadim trolemi geliyoz diye.insanlar bu sayfalara bakip karar veriyolar.almaya niyeti olan adam once gitsin bi incelesin diye bosuna demiyorum.
kac kere dedim apple kazikci,yamyam diye.iki sistemide kullanan biriyim.egrinmem.arti eskitme politikasi diye bas bas bagiriyoz her yerde.algi-tepki olsun diye.iphone fani filan degilim.nabalim daha sovelimmi bunlara inadirmak icin?

Ekleme:yukardaki bi arkadasa sadece hehe diyorum.
Arkadaş s8 kullanıyor neye hehe diyorsun

AlejandroXX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Hiç emek verip, terleyerek çalışıp kendine bir şey aldın mı? Yoksa baba parasıyla mı konuşuyorsun?

Şu telefon fiyatlarına iyi demek için, ya büyük fanatik malum partili olmak gerekiyor, ya da helalsiz para sahibi olmak gerekiyor.

Dostum adam belli ki eski fiyatına kıyasla iyi demiş. Ayrıca ister 3 ayılık asgari ücretiyle alır yemeden içmeden isterse maaşının 5te 1 i ile. Parası vardır beğenmiştir alır.Fiyatlar uçuk ama alanlara(alacaklara) bu ithamlarda bulunman doğru değil

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Valla yukarda da dedim.note7’nin talihsiz sekilde globalde-yerelde piyasadan dusmesi boyle bir sonuc dogurdu.apple’la bas eden(edebilen) bi sirket var malumumuz(nispeten).note7 guzel cihazdi yazik oldu.pil bolumu ne oldu bu olaydan sonra bilemiyorum.dev projenin icine “mayinlama yapip” birakiverdiler.(bence note8 deki 3300 mah korkusuda bundan).

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
iPhone 7 Plus sonuna kadar hakkediyor. Bütçem olsa 1.sırada o vardı benim için de. Hele de kırmızısı... Tasarım diye ölüp bitenlere de birebir.

treelock

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Dostum adam belli ki eski fiyatına kıyasla iyi demiş. Ayrıca ister 3 ayılık asgari ücretiyle alır yemeden içmeden isterse maaşının 5te 1 i ile. Parası vardır beğenmiştir alır.Fiyatlar uçuk ama alanlara(alacaklara) bu ithamlarda bulunman doğru değil
Mesajımda bir itham veya hakaret yok.

Piyasa böyle düşünen ve piyasayı böyle trolleyen telefon borsası trolleri yüzünden böyle.

Devletin aldığı vergi kadar bir de kâr marjı var ancak kimse bunları konuşmuyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hangi iOS donuyor allah aşkına ?

Android gibi 3-4 ay sonra şişip rehberde bile kasmıyor iOS bir kullanın isterseniz.
Webtekno veya SDN facebook sayfalarına gir. iOS 11le ilgili herhangi bir haberin altındaki yorumları oku sonra bu dediğini tekrar tartışalım.