En çok Satan Steam Oyunları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


oyunubul

Üyecik
Katılım
9 Eki 2019
Mesajlar
6
Puanları
1
Steam her yıl düzenli olarak yılın en çok oynanan ve satın alınan oyunları başlığında rapor yayınlamakta. Daha 2019 yılı bitmediği için böyle bir rapor henüz yayınlanmadı. Steam’den aldığımız bilgilere göre güncel olarak Steam’de en çok satan oyunları sizin için listeledik.
Steam’deki ilk üç sırayı Destiny 2’nin ek paketleri oluşturuyor. Oyunun ücretsiz olması ile beraber ek paketlerine de rağbet oldukça arttı. En çok satan steam oyunları listesinde yer alan oyunlar:
1- Destiny 2: Shadowkeep Digital Deluxe Edition
Destiny 2: Shadowkeep, Destiny 2’nin DLC’si ve 1 Ekim 2019’da yayımlandı. Standart Shadowkeep DLC’sine artı olarak özel digital collector öğelerini içinde barındırıyor. 259 TL’ye Steam’de satılmakta.
2- Destiny 2: Shadowkeep
Sadece Shadowkeep ek paketi olan bu sürüm 159 TL’ye Steam’de satılmakta.
3-Destiny 2: Forsaken
Destiny 2 Forsaken Cayde 6 üzerinde yoğunlaşan bir hikayeye sahip. Destiny evreninde bulunan Tangled Shore’da çıkan ayaklanmanın ardında Cayde 6 karakteri ile beraber hikayemiz başlıyor. 114 TL’ye Steam’de satılmakta.
4- PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS
Çıkışından bu yana hala popüler olan oyun, en satan steam oyunları listesinde çıkışından bu yana yer almakta ve kolay kolay da listeden çıkacağa benzemiyor. PUBG; Apex Legends, Fortnite oyunların başarısına rağmen hala en çok oynanan hayatta kalma temalı oyun konumunda. 87 TL’ye Steam’de satılmakta.

Devamı ve KAYNAK
 
Üst
stat counter