En Çok Hangi Ülkenin Otomobillerinden Hoşlanırsınız

En Çok Hangi Ülkenin Otomobillerinden Hoşlanırsınız

• Kullanılan toplam oy
    851

Bu konuyu okuyanlar

sanane5334

Asistan
Reaksiyon puanı
0
En kaliteli arabaları üreten ülkeyi unutmuşsunuz ingiltere (Aston Martin Bentley Lotus Mclaren Rolls Royce vb )

slaves

Asistan
Reaksiyon puanı
1
italyan derim geçerim tasarım konusunda üstüne tanımam fait vs demeyin lütfen

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Turk emekcilerimizin de uretimine destek verdigi araclari tercih ederim. Milyon dolarim olsun alman arabalari yerine gider fransiz veya italyan arabalarindan alirim. Hic degilse renault gibi araclarda bizim insanimizin emegi var.

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Alman arabaları en çok hoşuma gidenlerdendir laki en iyisi İngiltere'dir bana göre

awp_neo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese iyi gunler.arkadaslar araba almayi dusunuyorum 2 ay sonra cocugum dogacak esimle cocugumla kafam rahat bisekilde binebilecegim guvenlikli ayni zamanda yakiti uygun hangi araclari onerirsiniz??

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Ben geniş arabalar seviyorum. Mesela doblo-kango . Amcamın Seat Alhambra vardı ona da hayran kaldım açıkcası

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Genişlikten kastım şöyle. Başka bir amcamın totoyota yaris var. 5 kişi yaris ile mi rahat eder yoksa alhambra ile mi?
Tabiki Alhamra ile daha rahat. Yalnız Doblo, Kango gibi Camlıvan kasa tipleri o kadar da geniş değilki. Ama Alhambra geniş araç. (Geniş araç bakımından Station Wagon kasa tipleri uygun geliyor bana.)

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Almanya.

Tercihim BMW sonrasında Porsche. Ancak Porsche'den de soğuyorum VAG ortalığı ile bulaştığı işlerden ötürü.
RS serileri veya Allroad serileri ile Audi de beğendiğim araçlar arasında yer bulur.

Benim zevkime hiç uymamakla ve asla para vermeyecek olmakla birlikte, Mercedes ve bazı VW modellerini de kimseye "alma" diye kötülemem.

junicb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tasarım, italyan. Geri kalan herşey için japon. :thumbup1:

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Hiçbir ithal araba Amerikan arabalar kadar iyi değildir . Bu BMW , Merdeces , Audi , Lamborgini ve Porshe'yi hariç tutuyorum . İngiliz arabalarıda süper ama bi Amerikan değil .

Teknoartistik

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Alman arabalarını beğeniyorum marka olarak bmw volkswagen severim bir de japonlardan hondayı beğeniyorum

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Tabiki Alman :cool: Hem karizmatik hem sağlam hem güçlü japon diyenlere sesleniyorum honday mış Pehh
(BMW,MERCEDES,AUDİ,VW,) Bu dördü yeter :thumbup1:

YiğitBey

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Ferrari'sinden tut Lamborghini'sine, İtalyan arabaları ilk tercihimdir fakat Alman arabalarını da seviyorum yalan yok.

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Alman arabalarının yerini hiçbiri alamaz benim için. Ama Ford'un da ayrı yeri var. (ABD)

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
Zamanında Alman arabalarına oy vermişim, çünkü seçeneklerde İngiliz yok :D

Kim ne derse desin İngiliz arabalarının karizması hiçbirinde yok :dirol: