En Çok Hangi Ülkenin Otomobillerinden Hoşlanırsınız

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

En Çok Hangi Ülkenin Otomobillerinden Hoşlanırsınız

• Kullanılan toplam oy
    752

|SeYYaH|

Rektör
Ülkemize yeni bir marka giriş yaptı sanırım, İNFİNİTİ isminde. Özellikleriyle çok lüks duruyor. Geçen gün gördüm 1.5 dizel otomatik 155 bin lira fiyat koymuşlar. Bu oto hakkında bilgisi olan var mı acaba? Kalitesi, sağlamlığı vs. hakkında...

Sıfır alırken ikinci el olarak aracı alma garantisi veren bir firma, 2. eli yok satamam korkusu taşımıyorsun. Her ne kadar Japon arabası olsada Nissan' ın Amerika da üretilen bir araba fakat Avrupa pazarına açıldı. Zamanla bizim insanımızda alışacaktır bu araçlara.

|SeYYaH|

Rektör
İnfiniti aslında birçok ülkede popüler bir marka bizim ülkede tutmadı tutmaz..
Niyekine abey, tutmamasının sebebi ne ola ki?
Tasarımı, estetiği, özellikleri fevkalade...
Ha pahalı, o ayrı konu.
Bir de bu markanın manuel şanzumanının olmadığını öğrendim, yani gelen bütün modeller otomatikmiş.
Bundan kelli tutmaması için nasıl bir neden olmalı ki? Üstelik de japon markasıymış. Çin, hint değil yani.

Son düzenleme:

Süleyman Alkan

Yasaklı
Yasaklı
Niyekine abey, tutmamasının sebebi ne ola ki?
Tasarımı, estetiği, özellikleri fevkalade...
Ha pahalı, o ayrı konu.
Bir de bu markanın manuel şanzumanının olmadığını öğrendim, yani gelen bütün modeller otomatikmiş.
Bundan kelli tutmaması için nasıl bir neden olmalı ki? Üstelik de japon markasıymış. Çin, hint değil yani.
Bizim millette yerleşmiş bir kaç model var ww mercedes renault ford tr de en çok tutulan modeller ikna edemessin nekadar iyi ve sağlam olsada ..

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Onursal Üye
Alman arabasına bindiğim halde Kore arabalarını hemşerim olarak görürüm:D:D:D

stat counter