En çok hangi moderatörü seviyorsunuz?

En çok hangi modaretörü seviyorsunuz?

• Cyb3r_K1ng

Kullanılan: 4 9.8%
  • Death Mark

Kullanılan: 13 31.7%
  • Görkem Say

Kullanılan: 2 4.9%
  • Halktan Biri

Kullanılan: 7 17.1%
  • Mustafa Deliktaş

Kullanılan: 1 2.4%
  • neet

Kullanılan: 1 2.4%
  • rise

• SONG JOONG KI

• utkuversus

Kullanılan: 9 22.0%

• Kullanılan toplam oy
    41
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,357
Ekli dosyayı görüntüle 88120
Sıfır oy almasın diye neet nickli modu seçmiştim. O gün bu gündür öyle kaldı seçimimi değiştiremiyorum...

Edit kendisi eski üyelerden, foruma büyük katkıları bulunmuş biri. Sanırım oylamada düşük puan almasının sebebi forum a çok tanınmaması.
Son günlerde forumla ilgilenemediğinden kayıplara karışmıştı.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
TRTURKEYTR moderatöründen yemin ederim bıktım adam beni forumdan soğuttu. Bu kadar da olmaz. Kim seçti nasıl seçti bu adamı bilmiyorum ama forumdan adam eksiltir bu moderatör.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,303
TRTURKEYTR moderatöründen yemin ederim bıktım adam beni forumdan soğuttu. Bu kadar da olmaz. Kim seçti nasıl seçti bu adamı bilmiyorum ama forumdan adam eksiltir bu moderatör.
Arkadaşımızı moderatör yapan benim, gayet başarılı bir arkadaşımız olduğunu düşünüyorum. Her insan hata yapar kimse sütten çıkmış ak kaşık değil maalesef. Bu konu hakkında her konunun altına yazmanı gerektirmez, özel mesajıma gel konuyu eksisi artısı konuşalım.

Bu konuda burada kapansın çok fazla uzadığını düşünüyorum.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Arkadaşımızı moderatör yapan benim, gayet başarılı bir arkadaşımız olduğunu düşünüyorum. Her insan hata yapar kimse sütten çıkmış ak kaşık değil maalesef. Bu konu hakkında her konunun altına yazmanı gerektirmez, özel mesajıma gel konuyu eksisi artısı konuşalım.

Bu konuda burada kapansın çok fazla uzadığını düşünüyorum.

Ben zaten sana mesaj attım cevap verme gereğinde bile bulunmadın. Zaten hata yapamaz demiyorum ama adam demek ki kafasına göre ban atıyor millete bunu demek istiyorum. Ben bunun yüzünden boşu boşuna ban yedim. Her konunun altına da yazmıyorum ayrıca. Gerçi sizde haklısınız üyeler ikinci planda sizler için moderatör arkadaşı sen seçtiğin için önce o geliyor ;)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,303
Gerçi sizde haklısınız üyeler ikinci planda sizler için moderatör arkadaşı sen seçtiğin için önce o geliyor ;)

Bu düşüncenin yanlış olduğunu söyleyebilirim, yönetimde olması onu yada bir başkasını ayırdığımı iddia edemezsiniz. Böyle bir durum söz konusu dahi olamaz. Bilginiz olsun.

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,893
Ömründe ilk kez ban yiyor galiba niye bu kadar abarttı ki. :d
Mesaj otomatik birleştirildi:

mesela @Captain Price 123 mod adayı olduktan sonra foruma girmedi. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

burada bulundugum surede gozlemledigim kadariyla modlarin hepsi guzel ve egosuz. derhal seviniz onlari.
Reis daha 1 aylıksın ama. :d

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Vector un yediği kısıtlamaların haddi hesabı yok ama ,çok hevesli ,herhalde liseye falan gidiyor,bilime düşkün,Emir Aydın da öyle,iyi mühendis olurlar,takdir ederim.:)

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Gençler iyi , sıkıntı yok yani torpil geçmesinler kimseye yeterli .