En çok hangi moderatörü seviyorsunuz?

En çok hangi modaretörü seviyorsunuz?

• Cyb3r_K1ng

Kullanılan: 4 9.8%
  • Death Mark

Kullanılan: 13 31.7%
  • Görkem Say

Kullanılan: 2 4.9%
  • Halktan Biri

Kullanılan: 7 17.1%
  • Mustafa Deliktaş

Kullanılan: 1 2.4%
  • neet

Kullanılan: 1 2.4%
  • rise

• SONG JOONG KI

• utkuversus

Kullanılan: 9 22.0%

• Kullanılan toplam oy
    41
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Çoluk çocuk mu, ? hiç güleceğim yoktu traktör(...)

Noktalama işaretleri bulunduğu konuma boşluk bırakılmadan konulmalıdır!!!

Allah asıl sizin gibilerin modluğundan korusun...

Son düzenleme:

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Nerede yazıyor bu delil göster delil. ?

Kullanılabilir ama gereksizdir. Yararı da yoktur zararı da.

Reaksiyon puanı
5,172
Ben ortaya söylemiştim çoluk çocuk diye ancak alınan üzerine alındı zaten...
Bu güne kadar forumda yazım ve noktalama konularına hep dikkat edilmesi taraftarı olmuşumdur. Ancak hep söylediğim gibi iletişimi aramızdaki klavyeler ile kurduğumuzdan forumda belli bir zaman geçirdiğim insanlarda ben bu yazıyı yazanı tanıyorum izlenimi yarattığını düşündüğümden her paragrafın sonunada beni yansıtacak noktalama işaretleri koyarım. Bu güne kadarda beni tanıyan hiçbir forum üyesinden olmusuz bir dömüt almadım. Herkes anlaşılır ancak farklı yazdığımı söyledi...

Yanlış anlama ama bu inceleri forumda yeni olupta yaşı 18i geçmemiş insanların anlayabileceğini düşünmüyorum. Gerçi doğru demi daha forumdaki üyeleri tanımayan insanlar forumda moderatör olacak...

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Aramızda sıkıntı yok bende seni sevenlerdenim kötü anlama yazdıklarımı bazen damarım atıyor toplayıp alakası olmayan kişilere patladığım oluyor kötü bir şey dersem de sonrasında özür dilerim hem şimdi mod olacağım demiyorum gün gelir sevilen biri olurum belki mod yaparlar ve yaşı da pek önemseyen biri değilim yaşım 18 herkesle dost olmaya çalışırım ama bazen yazılanlar söylenenler sinirimi bozuyor çoluk çocuk demen de buna dahil eziklemiş gibi olduğunu düşünüyorum ve profil fotoğrafından da yargılanmak çok komiğime gidiyor.

Reaksiyon puanı
5,172
Aramızda sıkıntı yok bende seni sevenlerdenim kötü anlama yazdıklarımı bazen damarım atıyor toplayıp alakası olmayan kişilere patladığım oluyor kötü bir şey dersem de sonrasında özür dilerim hem şimdi mod olacağım demiyorum gün gelir sevilen biri olurum belki mod yaparlar ve yaşı da pek önemseyen biri değilim yaşım 18 herkesle dost olmaya çalışırım ama bazen yazılanlar söylenenler sinirimi bozuyor çoluk çocuk demen de buna dahil eziklemiş gibi olduğunu düşünüyorum.
Forumda mod olmak zor bir şey değil.1 yıl forumda Aktif olursan zaten pek çok konuda Türkiyenin %90 ından daha bilgili oluyorsun. Çolcuk çocuk konusunda ise yaşınızı bilmediğimden olabildiğince genel yazmaya çalışmıştım. Eğer 18 den büyükseniz bırakın 18 den küçûkler taksın o yazıyı.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
@FlexsNutella @Administraktör konuyu amacından lütfen saptırmayalım. Öncelikte moderatörlük için bir yaş sınırının bulunduğunu zannetmiyorum, böyle bir sınıflandırma yapamazsınız. Burada amaç en çok hangi moderatörün sevildiğiydi, öyle kalsın. Uzatmayalım.

Reaksiyon puanı
5,172
@FlexsNutella @Administraktör konuyu amacından lütfen saptırmayalım. Öncelikte moderatörlük için bir yaş sınırının bulunduğunu zannetmiyorum, böyle bir sınıflandırma yapamazsınız. Burada amaç en çok hangi moderatörün sevildiğiydi, öyle kalsın. Uzatmayalım.
Modum biten konuyu uzatıyorsun ama:) Kimse çocuk moderatör olmaz demedi ki. Sadece çocuk moderatörlerin forumda bıraktığı izler(!) belli dedik. Tabi bunun tersi olan örneklerde var.

Neyse madem konu en sevilen modlar o zaman komuyu saptırmadan bende en sevdiğim modu etiketleyeyim. @Utkuversus Kendisi 18ini henüz doldurmadı ancak istisnalar kaideyi bozmaz cümlesine mükemmel bir örnek.

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Bende yazayım ama 3 tane üçü de sevdiğim modlar UtkuVersus, GörkemSay ve Ufuk ✨✨
Abi gör gör seni seven bi ben varım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Ufuk abi oylamanın tekrarlanmasını talep ediyorum.

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Yeni modlar var onun için dediydim her sene yapılsa keşke :D

Kazanan mod ödüllendirilse ?

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Benim kafamda çok fantastik şeyler var eğer olur da yaparsanız haberim olsun :D

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Moderatör adayları niye yok?
İtiraz ediyorum.Oylamanın tekrarlanmasını istiyorum. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten kadro baya değişmiş.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Hiç biri desem :p Edirneden creative iyidir , sonuçta edirneli :d

Reaksiyon puanı
5,172
Screenshot_20200219-211724~2.png

Sıfır oy almasın diye neet nickli modu seçmiştim. O gün bu gündür öyle kaldı seçimimi değiştiremiyorum...

Edit kendisi eski üyelerden, foruma büyük katkıları bulunmuş biri. Sanırım oylamada düşük puan almasının sebebi forum a çok tanınmaması.