En Çok Hangi İphone 7 Rengini Beğendiniz ? Alacak Olsanız Hangi Rengi Alırdınız ?

Bu konuyu okuyanlar

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
şu dünyada herşeye çözüm geldi fakat bi çerçeve olayına çözüm gelmedi ya şaşırıyorum :D

Senin o zaman rose gold almaman gerek :D

Cidden çok sinir birşey bence o içerdeki çerçeve beyaz telefonlarda çok belli siyah olduğu için ama siyah renk cihazlarda hiç sorun yok

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Cidden çok sinir birşey bence o içerdeki çerçeve beyaz telefonlarda çok belli siyah olduğu için ama siyah renk cihazlarda hiç sorun yok
aynen öyle bir ara sırf bu yüzden alasım vardı fakat Gold'dan vazgeçmek istemiyorum.
Fotoğraflara bakılırsa 7 serisindeki Gold rengi tam altın rengini hissettiriyor.

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
şu dünyada herşeye çözüm geldi fakat bi çerçeve olayına çözüm gelmedi ya şaşırıyorum :D

Senin o zaman rose gold almaman gerek :D
Evet almamalıyım :) kesin dayak yerim bu yaşta :D çerçeve işinde bende aynıyım bir çözüm gelemedi edge biraz daha iyi tabi o işte :);)

Bazı şeyleri aileme beğendirmek çok zor oluyor babama edge i göstermişim ilk çıktığında eğri telefon mu olur bu ne demişti sonra kurcalaya kurcalaya sevdi :);)

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Evet almamalıyım :) kesin dayak yerim bu yaşta :D çerçeve işinde bende aynıyım bir çözüm gelemedi edge biraz daha iyi tabi o işte :);)

Bazı şeyleri aileme beğendirmek çok zor oluyor babama edge i göstermişim ilk çıktığında eğri telefon mu olur bu ne demişti sonra kurcalaya kurcalaya sevdi :);)
Arkadaşımda S7 Edge var servise gönderdi Edge ekranlarda bu sorun varmış ekranda çizgi çizgi siyah şeritler oluşuyormuş neden dolayı oluşuyor bu.

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
Aslında o kadar para veriyorum kendini göstersin diyenlerde var bu konuda roze gold ve gold daha ön planda ama siyah hem dediğim gibi iç çerçeve göstermiyor hemde asil duruyor

Bence mat siyah asillik konusunda kıvamını bulmuş :D

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Rose dan korkuyorum, gold sıkıntı çıkarmaz o yüzden niyetim böyle :)

Ama, eğer rose gold istiyorsanız bence alın hiç bir zaman kimsenin dediğine bakmayın aileniz olsa dahi.
Babamda bana Gold nedir avrat rengi siyah al dedi ben hayır Gold alacağım dedim.

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
aynen öyle bir ara sırf bu yüzden alasım vardı fakat Gold'dan vazgeçmek istemiyorum.
Fotoğraflara bakılırsa 7 serisindeki Gold rengi tam altın rengini hissettiriyor.

Öyle ama yinede mattblack rengi cidden güzel olmuş bidaha bakmanı tavsiye ederim ama tabiki zevkler ve renkler

canberk sagnak

Müdavim
Reaksiyon puanı
314
ayrıntılı birçok video izledim ve her renge dikkatlice baktım mat siyah renginin malzemesinde kalitesiz bir görünüş var özellikle lighting girişinin olduğu alan jet black de gerçekten süper görüntüye sahip ama oda anlık 2 aylık kullanımdan sonra çizileceğinden oldukça kötü bir görünümde olacak en iyi seçenek gold

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
ayrıntılı birçok video izledim ve her renge dikkatlice baktım mat siyah renginin malzemesinde kalitesiz bir görünüş var özellikle lighting girişinin olduğu alan jet black de gerçekten süper görüntüye sahip ama oda anlık 2 aylık kullanımdan sonra çizileceğinden oldukça kötü bir görünümde olacak en iyi seçenek gold

Bende Gold alacağım Gold candır

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Babam jet black 256lık alacakmış. Merakla bekliyorum bakalım:cool:

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Ama, eğer rose gold istiyorsanız bence alın hiç bir zaman kimsenin dediğine bakmayın aileniz olsa dahi.
Babamda bana Gold nedir avrat rengi siyah al dedi ben hayır Gold alacağım dedim.
Haklısın bende öyle düşündüm ama şu an içimden gold geçiyor beyazla uyumu müthiş göründü bana :)

canberk sagnak

Müdavim
Reaksiyon puanı
314
Ben mattblack den bahsetmiştim şu ana kadar çizik gösteren mattblack görmedim :)
jetblack i saymıyorum zaten o çizik cumhuriyeti olacaktır. Mat siyah konusunada gelirsek dikkatli kullanılmazsa oda çizik ve parmak izine müsait

tamam jetblack harika mat siyahta pek güzel ama diğer 3 renkte günlük kullanımda daha rahat riski az

canberk sagnak

Müdavim
Reaksiyon puanı
314
Haklısın bende öyle düşündüm ama şu an içimden gold geçiyor beyazla uyumu müthiş göründü bana :)
tamamda beyaz slikon takınca telefonun gold renk olan kısımlarıını görmiceksin ki ayrıca beyaz slikon alacaksan apple dan sakın alma 2 ay sonra siyah renkli bi kılıfın olur çünkü

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
jetblack i saymıyorum zaten o çizik cumhuriyeti olacaktır. Mat siyah konusunada gelirsek dikkatli kullanılmazsa oda çizik ve parmak izine müsait

tamam jetblack harika mat siyahta pek güzel ama diğer 3 renkte günlük kullanımda daha rahat riski az

Bence mat siyahtada çizik riski az parmak izi konusunda iz tutar ama şeffaf kapda sorun olcağını sanmıyorum

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801

Evet, haklısınız :D
tamamda beyaz slikon takınca telefonun gold renk olan kısımlarıını görmiceksin ki ayrıca beyaz slikon alacaksan apple dan sakın alma 2 ay sonra siyah renkli bi kılıfın olur çünkü
Kastettiğim telefonun kendi beyazıydı :) kılıf işi dediğiniz gibiyse byağı bir sıkıntı olucak o:(