EMUI vs Oxygen OS

Bu konuyu okuyanlar

volkan şahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hem OnePlus hem de Honor kullanmış birisi olarak haftaya tanıtılacak Honor 10'u açıkçası merakla bekliyorum :) Günlük kullanımda diğer her şeyi bir kenara bıraksak bile EMUI tercih sebebi olabilecek bir sistem. Oxygen'in çok farklı bir deneyime sahip olduğunu söyleyebilirim.

Daha açık olmak gerekirse Oxygen'de kişiselleştirmeye dayalı bir sistem kurulmuşken, EMUI'da teknolojiye ve yapay zekaya dayalı bir deneyimle karşılaşıyorsunuz. Başka bir deyişle size telefonu kullanma konusunda yönlendiriyor. O yüzden EMUI sizin deneyiminizi bambaşka bir boyuta taşıyor denebilir. Açıkçası telefonu kullanırken kullanım kolaylığını artırması açısından size pek çok özelleştirilmiş imkan sunuluyor. Ve tüm bunları sağlayan yapay zeka çünkü kişisel bir yönlendirmeyle karşılaşıyorsunuz. Bir de 8.0 güncellemesinin ardından ciddi önem gösterdiklerini bir kez daha gördüm. O yüzden bu güncellemenin hatrına diyorum ki sırf EMUI için bile Honor'u tercih ederim :)

tong jin

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
HuaWei Honor10 telefonu bugün İngiltere-Londra'da lansman yapmıştır.Honor10' un yakın zamanda Türkiye'ye geleceğini umuyoruz.Telefonun Türkiye'deki satış fiyatını doğru tahmin eden takipçilerimiz Hua Wei şirketi tarafından hediyelendirilecektir.