Emre Mor için Fenerbahçe'de ilk temaslar olumlu sonuç verdi

Bu konuyu okuyanlar

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
493
Fenerbahçe transfer komitesi önümüzdeki günlerde Emre Mor'un kulübü Nordsjaelland ile anlaşma zemini arayacak. Danimarkalı yetkililerle bonservis görüşmeleri sonuçlandığı takdirde Emre Mor Fenerbahçe'ye imza atacak.

resized_74387-bd29b53a7150765227d16d5971a05906.jpg

Danimarka doğumlu 18 yaşındaki oyuncu Nordsjaelland'da bu sezon 13 maçta forma giydi. Genç futbolcu A Milli Takım’ın 31 kişilik kadrosunda da kendine yer buldu. Emre'nin 23 kişilik kadroya kalıp kalamayacağı ise şimdilik belirsiz durumda. (Hürriyet)

Kendi fikrim umarım Galatasaray'a gelir. Daha da önemlisi parlayıp bir an önce adını daha büyük takımların transfer listesine yazdırır...

Kaynak

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Türkiye'ye gelmesin bu çocuk. Hele Fenerbahçe'ye... O da harcanmasın.

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
493
O da mantıklı bir yaklaşım ama bu çocuğu izlemek isterim açıkçası bizim takımlarda... Bu çocuğun geleceği kesinlikle parlak. Her takıma yakışır bu süratiyle. Shaun Wright Phillips'de böyle çılgın hızlıydı, tamam mevkisi farklıydı ama bu tür hızlı insanlar lazım futbola

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Fenerbahçe'ye gelirse Ozan Tufan gibi olur. Seneye gider sanayide çalışmaya başlar. Beşiktaş'ı tercih ederse Şenol Güneş parlatır onu.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Hemen cocugu messi ettiler tamam kötü değil ama bakalım nasıl ozanda iyiydi ama kaldı öyle büyük takımı kaldıramadı ileride ne olur bilmem ama maliyetien göre genç yetenek olarak düşünürsek alınabilir.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Türkiye'ye gelme olm, yerinde olsam gelmem Nord bilmem neyde oynardım gene gelmezdim ben. Orada harcanmazsın en azından, zaten yetenekli oyuncuysan şu turnuvada kendini gösterip büyük kulüplerin ilgisini çekersin.

Mehmet4242

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Yani simdi cok abartmamak lazim evet yetenekli ama su an fenere veya besiktasa gelip takimi yuklenecek bir sporcu degil henuz. Birakalim cocuk avrupada oynasin kaliteli yetissin 3 buyuklerde heba olmasin

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
493
Herkes Arda ve Emre Belözoğlu içinde sizin gibi diyordu. Ne oldu biri Barcelona'da oynuyor. Biri Atletico Madrid, Inter, Newcastle United gibi takımlarda oynadı, kariyerinin sonlarında Türkiye'yi tercih etti. Dereyi görmeden paçayı sıvamamak lazım. Ben izledim -ha yeterlimi- değil tabiki. Ama izlediğim kadarıyla onun o futbol aşkı bile yeter Türkiye'de iyi takımlarda oynamaya.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Herkes Arda ve Emre Belözoğlu içinde sizin gibi diyordu. Ne oldu biri Barcelona'da oynuyor. Biri Atletico Madrid, Inter, Newcastle United gibi takımlarda oynadı, kariyerinin sonlarında Türkiye'yi tercih etti. Dereyi görmeden paçayı sıvamamak lazım. Ben izledim -ha yeterlimi- değil tabiki. Ama izlediğim kadarıyla onun o futbol aşkı bile yeter Türkiye'de iyi takımlarda oynamaya.
Türkiyeden futbolcu çıkmaz demiyoruz çıkar ama 10 yılda 1-2 tane anca. Bu adam Türkiye yerine Avrupa da oynamaya devam etse hem taktiksel açıdan hemde futbol disiplini olarak daha fazla mesafe alacaktır. Stsl her açıdan futbolcu geliştirmek için Avrupa liglerinin gerisinde, Avrupa nın Katar ı gibiyiz.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Fenerbahçe'ye gelirse Ozan Tufan gibi olur. Seneye gider sanayide çalışmaya başlar. Beşiktaş'ı tercih ederse Şenol Güneş parlatır onu.
:D hocam istemsizce güldüm ya.
bizim ülkede teknik adam yıldız mı parlatabiliyor allah aşkına. :)
mecburiyetten kadroda yer bulursa parlarsa parlıyor adam..
fm oynayanlar bile basitçe bilir, alt yapıdan bir adam alıp nasıl özene bözene yetiştirilir, böyle olmaz yani.
ha şu da gerçek parlarsa da artık terim yaptı /yersek/ :D

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
bence artık kendimizi küçümsemeyi bırakmamız gerekiyor. arda barcelonada, caner intere gidiyor, hakan çalhanoğlunun ünü ortada.
türk futbolcuların dünya çapında bilinirliği artıyor. emre mor doğru eğitimle çok başarılı olabilir.
gidebiliyorsa barcelonaya, city'ye gitsin ama gidemezsede en azından 3 büyüklere gelsin. avrupanın dandik takımlarında heba olacağına 3 büyüklerde parlama şansı olur

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
bence artık kendimizi küçümsemeyi bırakmamız gerekiyor. arda barcelonada, caner intere gidiyor, hakan çalhanoğlunun ünü ortada.
türk futbolcuların dünya çapında bilinirliği artıyor. emre mor doğru eğitimle çok başarılı olabilir.
gidebiliyorsa barcelonaya, city'ye gitsin ama gidemezsede en azından 3 büyüklere gelsin. avrupanın dandik takımlarında heba olacağına 3 büyüklerde parlama şansı olur
3 büyüklerde parlaması olası değil, şans verilmez diye düşünüyorum.
ama sağlam bir eğitim ve çalışma yaptırabilecek bir kulüp ile şimdikinden kat kat iyisi olacaktır. :)

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
3 büyüklerde parlaması olası değil, şans verilmez diye düşünüyorum.
ama sağlam bir eğitim ve çalışma yaptırabilecek bir kulüp ile şimdikinden kat kat iyisi olacaktır. :)
beşiktaşta oğuzhan, galatasarayda arda gibi örnekler var. fenerbahçe biraz öldürüyor orası doğru.
alper potuk alındı rezil edildi mesela. mehmet topuz alındı gösteri maçlarında türkiye kupasında oynuyor adam.
fenerbahçeliyim ama futbolcu olsam beşiktaşı seçerdim. fenerbahçenin şu an ki hocası sorunlu. volkan şen bile zor aldı formayı

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
493
Türk futbolunda çok örnek var nihat, hakan şükür, emre, okan buruk, arif, tugay, mehmet topal, rüştü, tuncay, hami, gökdeniz, alpay, caner, ümit davala falan filan. Yani Türkiye'de çok boş topçular yok. Sadece bu topçuların %99'u 4 büyük takımda oynamış o kadar. Türkiye'den Avrupa'ya açılmanın hemen hemen tek yolu Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzon gibi üst düzey takımlarda oynamak gibi geliyor bana. Umarım Emre Mor'da bu 4 takımdan birine gelir, bir kaç sene sonrada bizi Avrupa'da temsil eder.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
beşiktaşta oğuzhan, galatasarayda arda gibi örnekler var. fenerbahçe biraz öldürüyor orası doğru.
alper potuk alındı rezil edildi mesela. mehmet topuz alındı gösteri maçlarında türkiye kupasında oynuyor adam.
fenerbahçeliyim ama futbolcu olsam beşiktaşı seçerdim. fenerbahçenin şu an ki hocası sorunlu. volkan şen bile zor aldı formayı
yalnız fanatiklik yapmıyorum hocam , şu da gerçek.
diğer iki takımda mecburiyetten oynattığı dönemde parladı bu isimler.
sinan mesela son örnek, oyuncu yok diye oynuyor.
oynaması da iyi oldu genç bir yetenek çıktı ortaya.
fenerbahçe evet bu konu da daha da bilinçsiz çünkü yıldız isimler tonlarca para verilip alınan adamlardan şans bulamıyor bu yetenekler...

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
:D hocam istemsizce güldüm ya.
bizim ülkede teknik adam yıldız mı parlatabiliyor allah aşkına. :)
mecburiyetten kadroda yer bulursa parlarsa parlıyor adam..
fm oynayanlar bile basitçe bilir, alt yapıdan bir adam alıp nasıl özene bözene yetiştirilir, böyle olmaz yani.
ha şu da gerçek parlarsa da artık terim yaptı /yersek/ :D
Parlar parlar :D

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Ülkemiz de maalesef büyük takımlarda sadece iyi futbol oynaman yeterli değil, üzerinde her zaman bir baskı olacak onuda kaldırması gerekiyor. Birde forma şansı bulması gerecek. Türkiye tercihi yapmaması iyi olur.

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
493
yalnız fanatiklik yapmıyorum hocam , şu da gerçek.
diğer iki takımda mecburiyetten oynattığı dönemde parladı bu isimler.
sinan mesela son örnek, oyuncu yok diye oynuyor.
oynaması da iyi oldu genç bir yetenek çıktı ortaya.
fenerbahçe evet bu konu da daha da bilinçsiz çünkü yıldız isimler tonlarca para verilip alınan adamlardan şans bulamıyor bu yetenekler...

Sinan Gümüş konusunda tamamen katılıyorum sana. Burak gitti, Umut'un babası vefat etti. Sadece Podolski ile de olmadı, olamazdı da... Bu tarz kötü olayların yaşanması Sinan'a piyango vurmuş gibi oldu. Gerçekten yetenekli 1 e 1 lerde biraz kuvvetlenirse çok iş yapar o çocuk. Raket gibi sol ayağı var ya :D