Elite rom sorunu sorusu

Bu konuyu okuyanlar

Mustafa2332

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar elite model telefonuma root yapıp taiwan v11 rom yüklemeyi düşünüyorum şöyle bi sorum var eski telefonumda bi rom yükledim hata verdi telefon kitlendi haliyle ancak sd karttan yeni rom yükledim açıldı elitede böyle olursa ne yapacağım sonuçta sd kart girişi yok?

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Arkadaşlar elite model telefonuma root yapıp taiwan v11 rom yüklemeyi düşünüyorum şöyle bi sorum var eski telefonumda bi rom yükledim hata verdi telefon kitlendi haliyle ancak sd karttan yeni rom yükledim açıldı elitede böyle olursa ne yapacağım sonuçta sd kart girişi yok?
USB OTG ile yüklersin

Mustafa2332

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biraz yardımcı olur musunuz Xperia z kullanırken çok uğraştım baya rom denedim onda korkmadm sd kart vardı bunda nasıl risksiz yaparım nedir usb otg

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Biraz yardımcı olur musunuz Xperia z kullanırken çok uğraştım baya rom denedim onda korkmadm sd kart vardı bunda nasıl risksiz yaparım nedir usb otg
Flash bellekle atarsın usb otg kablosu ile bence rom atma stok roma döndürmek telefonu baya bi uğraş alıyor konuda da anlattığım gibi

Mustafa2332

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam o kablo bende var iyi o zaman çok sağol ya telefon canavar gibi ama yazılımsal sorunları var uygulamalar kapanıyor falan bide multi window oldum olası beni cezbediyor yapmamalı mıyım iyi olmaz mı :/