Elim ağrıyor ve morardı

Bu konuyu okuyanlar

Joxen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çarşamba günü saat 08:45 civarında kavgada o an ki sinir ile herifin kafasını yumruklamıştım daha sonrasında elimde ağrılar oluşmaya başladı ve şişti 1-2 gün sonra avuç içimde morarmalar ve serçe parmağımda morarma oldu (serçe parmağının elime bağlı olduğu yere oldu olay) doktora gitmedim ve şuan şişkinliği hâlâ var ve morarmalar geçmedi ayrıca parmağımı tam kaldırıp tam indiremiyorum yumruk yapınca ağrıyor sizce ne yapmalıyım kırık-çıkık daha önce hiç başıma gelmediği için bilmiyorum.

Joxen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sizce ne olmuştur çok endişeliyim

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Çarşamba günü saat 08:45 civarında kavgada o an ki sinir ile herifin kafasını yumruklamıştım daha sonrasında elimde ağrılar oluşmaya başladı ve şişti 1-2 gün sonra avuç içimde morarmalar ve serçe parmağımda morarma oldu (serçe parmağının elime bağlı olduğu yere oldu olay) doktora gitmedim ve şuan şişkinliği hâlâ var ve morarmalar geçmedi ayrıca parmağımı tam kaldırıp tam indiremiyorum yumruk yapınca ağrıyor sizce ne yapmalıyım kırık-çıkık daha önce hiç başıma gelmediği için bilmiyorum.
Çatlak olabilir doktora gitmenizi tavsiye ederim.
Başlıktan başka bişey anladım :D
Acaba ney :p

meraklıkedi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hemen acil bir doktora git elin 1yıl içerisinde iyice şişicek ve yarılmaya başlayacak ve en son elin patlayacak ve elini kaybedeceksin HEMEN AMELİYAT ETTİR.

Joxen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Kırıktuş a

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tipkısının aynısı bana da oldu kavgada kafasina yumruk atmistim elim catlamisti sisik ve morarık diyorsun çatlamış ya da kırılmış olabilir