Elephone Vowney, Fiyatı İle Şaşırtıyor!

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Kaya26

Profesör
insan cihaza bak be. Diyor sadece biraz kalın oda olsun 4000mah pil var. Büyük firmalar o kalınlığa 3000 mah bile koymuyor.

Karargaht

Dekan
1.500 TL civarında bir fiyatı olur Türkiyeye gelse. Bence fiyat/donanım olarak efsane bi telefon.

TopaL ÇekiRgE

Asistan
malzeme kalitesi donanım özellikleriyle aynı olabilir mi bilemiyorum. ne de olsa bir çin malı. mesela sar değerini çok önemserim, ne durumda bilemiyoruz.

A

alper badur

SDN Okuru
Ben elephone tek geçerim.elephone p8000 aldım yurtdışından harika cihaz ve malzeme kalitesi süper.samsung veya lg alıp kazık yemektense elephone alınır.
wowey sipariş ettim 30 güne elimde...aynı özellikte samsung 2000 tl den fazla ben 899 tl ye alıyorum.
ve gelince ilk iş windows 10 yüklemek olacak o zaman bomba olur...

serkansaka1111

Üyecik
malzeme kalitesi donanım özellikleriyle aynı olabilir mi bilemiyorum. ne de olsa bir çin malı. mesela sar değerini çok önemserim, ne durumda bilemiyoruz.
Benkullanıyorum ve sar değerleri 0,5 altında sayılır. Ayrıca EPEY gibi kıyaslama sitelerinde sar değeri var. Ayrıca artık Türkiye de satılıyor. Kendi youtube sayfalarında fabrikalarını görebilirsiniz.

serkansaka1111

Üyecik
Ben de P8000 kullanıyorum. Şirket telefonu kullandığım için iki hattım var. Önceki telefonum HTC ONE X ve LG G4 STYLUS. Batarya 4150MA ne zaman şarj ettiğimi unutuyorum.

stat counter