Elementary OS önerir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

ronicfarm

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Merhaba arkadaşlar Linux kurmayı düşünüyorum ve biraz araştırmadan sonra Elementary OS hoşuma gitti, özellikle arayüzü. Bu konu hakkında bilgili olan arkadaşlar elementary os nasıldır veya daha iyi altenatifleri var mı?

Mert Alper

Profesör
Reaksiyon puanı
1,311
Görsel açıdan en beğendiğim dağıtımdır kendisi. Kesinlikle öneririm, başka dağıtımları da kullanacak bile olsanız Elementary OS'e de bir uğrayın derim.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Linux kullanmak istiyor ve aynı zamanda tasarıma ekstra önem veriyorsanız, Pantheon masaüstü ortamını kullanan eOS iyi bir seçim olur. eOS'a ek alternatif olarak yine Deepin ortamlarına sahip dağıtımlara bakmanızda yarar vardır.

ronicfarm

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Görsel açıdan en beğendiğim dağıtımdır kendisi. Kesinlikle öneririm, başka dağıtımları da kullanacak bile olsanız Elementary OS'e de bir uğrayın derim.
Linux kullanmak istiyor ve aynı zamanda tasarıma ekstra önem veriyorsanız, Pantheon masaüstü ortamını kullanan eOS iyi bir seçim olur. eOS'a ek alternatif olarak yine Deepin ortamlarına sahip dağıtımlara bakmanızda yarar vardır.
Sağolun hocam akşama deneyeceğim hayırlısıyla

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Ben bir ara kullandım bir sıkıntısı yok şık kullanımı kolay lakin dualboot olarak kullandığım için bir zaman sonra windows açılmaz oldu(mavi ekran).