Elektronik sigara evi savaş alanına çevirdi!

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
denizli-elektronik-sigara.jpg

Gece şarja takıldıktan sonra patlayan elektronik sigara evi savaş alanına çevirdi. İşte Denizli'de yaşanan üzücü olayın detayları!

https://shiftdelete.net/elektronik-sigara-evi-savas-alanina-cevirdi

:: Yaşanan bu üzücü olay hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
Tehlikeli dediğimizde kızıyorlar bize. Buyrun arkadaşlar. Patlamış işte. Kullanan arkadaşlar yada kullanmayı düşünen arkadaşlar varsa kullanmasınlar bence.

imhotep

Profesör
Reaksiyon puanı
192
eskiden sadece kanser ederdi şimdi yakıyor... yarasın koçuma... :p

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
eskiden sadece kanser ederdi şimdi yakıyor... yarasın koçuma... :p
Bu hesaba göre ileri de bütün şehri Yok ede bilir sigara güzel tesbit kardeşim :D hayatım boyunca sigara ve alkol hiç kullanmadım kullanmak da istemem zararları ortada ama mallsef bu tür kötü alışkanlıklar ilk okul çağına kadar inmiş durum da bunun en büyük sorumlusu başta aile ve arkadaş çevresi benim yiyenim orta okulda ben arkadaşlarıyla arkadaş gibiyim bağzen işten izin aldığım da senelik iznim de mahalleye gittiğim de elim den geldiği kadar incelemeye çalışıyorum kötü alışkanlığı olan varmı diye çörüm elma sağlam elmayı da çürütür. Tabi kötü alışkanlığı var diye dışlamak da yanlış alışkanlığın dan vaz geçirip temiz bir insan kazandıra bilirsek ne mutlu bize

Ahmet Kuruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu haberde e sigaranin modelini ve icinde bulunan bataryanin da modeli ayrica orijinal olup olmadigi da belirtilmelidir. Bi tanesi patladi diye hepsi patlamaz. Bilincli kullanici var ve bilincsiz kullanici var. Bilincsiz kullanici bu durumda evinin yanmasizi izlemis. Kullanmadan once bilgilenmeli ve kullanim kitapciginda yazilanlar dogrultusunda kullandiktan sonra buyuk olasilikla patlamaz. Tabikide hicbir pile orjinal olsa bile guvenmemek gerek. Gozetim altinda sarj etmeliyiz gece kendi kendisini doldurur seklinde olmamalu dusuncemiz. Ayrica yetkili saticilardan satin almali, daha ucuz diye merdiven alti alinmamalidir. Yoksa evimize hatta canimiza bile mal olabilir.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Bu bir çok elektronik aletler için geçerlidir sadece elektronik sigaraya ait olan bir şey değil. Elektirikler gidip gelince beyaz eşyalar yanıyor vs gibi.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,361
Elektronik sigaraya bir şey olmaz bozulmaz patlamaz yalan söylüyorsunuz diyenlere bir kanıt daha

Reaksiyon puanı
16,118
aşırı akım çekmezsen patlamaz aşırı ısıtmazsan patlamaz ve lidyum patlayıcı metal...

imhotep

Profesör
Reaksiyon puanı
192
şarj kontrollü yapmıyorlarsa aşırı şarj ile batarya patlar...

lotusadana

Doçent
Reaksiyon puanı
220
Ben tv haberleri izlemediğim için başını sonunu nasıl yapıyor anlamamıştım. Meğer onlar zaten gerçek habermiş.
Güzel orta geliyor, bu da son vuruşu yapıyor.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Keşki bilgisayar patlasaydı da Sis bombasının büyük etkisini görseydi. O zaman CS GO`dan şikayetçi olurdu. Kaç yaşına gelmiş Hele utanmadan televizyonda CS GO oynuyordum diyor :D

imhotep

Profesör
Reaksiyon puanı
192
Keşki bilgisayar patlasaydı da Sis bombasının büyük etkisini görseydi. O zaman CS GO`dan şikayetçi olurdu. Kaç yaşına gelmiş Hele utanmadan televizyonda CS GO oynuyordum diyor :D
o oyun yetişkinlere çıkmış bebelere değil sözleşmesindede yazmışlardır heralde...

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
o oyun yetişkinlere çıkmış bebelere değil sözleşmesindede yazmışlardır heralde...
Valla beni televizyona çekseydiler söylemekten çekinirdim oyun oynuyorum diye. En kötüsü bilgisayar tamir ettiğim sırada sigara patlamş derdim olurdu biterdi.