Elektronik sigara alacağım

Bu konuyu okuyanlar

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
izmir de elektronik sigara satan yer nerde bulabilirim yada hangi siteden alabilirim

Reaksiyon puanı
16,118
boşver onları böbreklere zarar veriyorlar patlıyorlar gereksiz pahalılar alma parana yazık.

Reaksiyon puanı
16,118
onnlar pahalı güç kontrol devresi olmayan dandikler her yerde likitler zararlı e sigara normal sigara'dan daha zararlı.

rtakak

Profesör
Reaksiyon puanı
1,460
Öneri yapmaya gelmedim ama sigara içmesen ne olucak?

Şimdi bir düşünelim; paketlerin üstünde neden sigara öldürür yazıyor?
Hayır, firmalar belli etmek istemez değil mi?
Apaçık ortada, saklayamazlar zararlı olduğunu.
Hayatından ömründen çalıyor bu nalet şeyler.
İçmeseniz kaybedeceğiniz maksimum bir zevk. Kazanacağın çok şey var.
Elektronik veya değil. Ne gerek var ömrünü kısaltmaya?

Reaksiyon puanı
10,324
Yeğenim normal sigara içmen ondan daha sağlıklı senin için. Bırakmak istiyorsan kendi iradenden daha güçlü bir mekanizma yok. 40 yıldır içiyorum, maalesef ki bırakabilmeye hiç muvaffak olamadım. Allah yardımcın olsun. :(

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
Yeğenim normal sigara içmen ondan daha sağlıklı senin için. Bırakmak istiyorsan kendi iradenden daha güçlü bir mekanizma yok. 40 yıldır içiyorum, maalesef ki bırakabilmeye hiç muvaffak olamadım. Allah yardımcın olsun. :(
dostum bende 1 saat ara verdim sigaraya devam ediyom günde 2 paket bitiriyom :(

Reaksiyon puanı
16,118
ben baya başarmışım almıyorum aylardır içmiyorum son aldığım uzun Camel idi ilk iyidi sonrası bozdu almadım bir daha...

Reaksiyon puanı
10,324
günde 2 paket bitiriyom :(

En kolay sigara bırakanlar çok içenler oluyor her ne hikmetse. Lakin benim gibi günde en fazla bir paket veya daha az içenler bırakamıyor işte. 2 Paket ne ki, 3, hatta 4 paket içenleri bile tanıdım, çok kolay bıraktılar lakin bizim az içen ve istikrarını bozmayanlar kesinlikle muvaffak olamıyor, maalesef. :)

baysam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
arkadaşlar Hatay tarafına pod mod kategorisinde satış yapan güvenli satıcılar varmı? ayrıca salt likitede ihtiyacım olacak.

muhuzar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Dostum hangi markaya ihtiyacın var, biliyorsun piyasada 10-15 tane marka var bu konuda. Geçen sipariş ettiğim justfog minifit vardı kargoyla 2 güne geldi.

arkadaşlar Hatay tarafına pod mod kategorisinde satış yapan güvenli satıcılar varmı? ayrıca salt likitede ihtiyacım olacak.

baysam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Hocam arkadaşım smoant s8 kullanıyor tavsiye etmişti. Ben justfog minifiti ve bo plus modellerini merak ediyorum ama karar veremedim açıkçası

baysam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22

muhuzar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Aynen hocam buradan verdim ücretsiz kargo şeklinde geldi. Smoant markasını denemedim, justfog minifit orjinal ve bayağı kaliteli bir cihaz tavsiye ederim.
Şimdi baktım sağolasın dediğiniz gibi minifit piyasaya göre uygun fiyatlı smoant s8 de satıyorlarmış Smoant S8 Pod Elektronik Sigara daha önceden buradan sipariş verdiniz mi acaba?. birde ücretsiz kargo demişler bu doğrumu güvenilirse sipariş veririm.