Elektronik atık tehlikesi her geçen gün büyüyor!

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet Ali Ertunç

mehmetaliertunc.com
Admin
Editor
Reaksiyon puanı
63
elektronik-atiklari.jpg

Elektronik atık tehlikesi hakkında açıklanan yeni bir rapor, ülkelerin tutumlarının tehlikeyi her geçen gün artırdığını gözler önüne seriyor.

https://shiftdelete.net/elektronik-atik-tehlikesi-buyuyor

:: Elektronik atıkların oluşturduğu tehlike hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Hep kolaya kaçıyoruz
--- Gönderi Güncellendi ---

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Merhaba,

haberi okumak isterdim ama her zaman ki gibi "404 - Sayfa bulunamadı" hatası.. Acaba haberi yapan editörümüz yayınladığı sayfanın çalışıp çalışmadığını kontrol edip mi bize sunuyor, yoksa sadece linki paylaşıp işini mi bitiriyor.. En azından yaptığınız haberlerin linkinin çalışıp çalışmadığını kontrol etseniz olur mu ? Çalışmıyorsa yetkililere bildirirsiniz onlarda ilgilenir.

@by efsane

Saygılarımla

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Merhaba,

haberi okumak isterdim ama her zaman ki gibi "404 - Sayfa bulunamadı" hatası.. Acaba haberi yapan editörümüz yayınladığı sayfanın çalışıp çalışmadığını kontrol edip mi bize sunuyor, yoksa sadece linki paylaşıp işini mi bitiriyor.. En azından yaptığınız haberlerin linkinin çalışıp çalışmadığını kontrol etseniz olur mu ? Çalışmıyorsa yetkililere bildirirsiniz onlarda ilgilenir.

@by efsane

Saygılarımla

Yapacak bir şey yok

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Yapacak bir şey yok

Merhaba,

tamamen katılıyorum. Bu haberi okuyabileceğim başka bir site önerir misiniz ? En azından üyeler yardımlaşarak kendi aramızda haberi okuyabileceğimiz bir site bulabiliriz.. :)

Saygılarımla

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Merhaba,

tamamen katılıyorum. Bu haberi okuyabileceğim başka bir site önerir misiniz ? En azından üyeler yardımlaşarak kendi aramızda haberi okuyabileceğimiz bir site bulabiliriz.. :)

Saygılarımla

Bu içeriği kendileri üretiyor

Mehmet Ali Ertunç

mehmetaliertunc.com
Admin
Editor
Reaksiyon puanı
63
Merhaba,

Saygılarımla

Merhaba,

@by efsane

Saygılarımla

Merhaba,

Linkte vs. herhangi bir sorun bulunmuyor. Haberler site üzerinde belirli saatlerde yayınlandığı için maalesef yayınlanmadan önce erişim sağlanamıyor.

Bu konuyu çözmek için elimizden geleni yapacağız.

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Merhaba,

ilginiz için teşekkür ediyorum.

Saygılarımla

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
bide 400watt psu isterük onlar parça pinçik ediyor...