elektrikli diş fırçası

Bu konuyu okuyanlar

emrejan6363

Asistan
Reaksiyon puanı
105
bütçem max 200 .sizce bu fiyata en iyi kalitede fiyat performans olarak ne alınabilir

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Yapı olarak ince ve kullanışlı, renk olarak da şık bir cihaz. Black Edition olarak geçiyor ama normal fiyatı ile bir farkı yok. Bütçenizi 30 TL aşıyor ama en ucuz 170 TL zaten, onlar da kalın ve kötü görünüyor.
Yanında fırça başlığı almanızı öneririm. Üç ayda bir değiştirilmesi belirtiliyor ama altı ayda bir yeterli oluyor benim için.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Yapı olarak ince ve kullanışlı, renk olarak da şık bir cihaz. Black Edition olarak geçiyor ama normal fiyatı ile bir farkı yok. Bütçenizi 30 TL aşıyor ama en ucuz 170 TL zaten, onlar da kalın ve kötü görünüyor.
Yanında fırça başlığı almanızı öneririm. Üç ayda bir değiştirilmesi belirtiliyor ama altı ayda bir yeterli oluyor benim için.

Bunu bende kullanıyorum. Fena değil.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bu ürün indirimde ve fiyatına göre gayet iyi diyebilirim. Yanında Mi Store satıcısından 3 adet başlık da almanızı öneririm.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Ben önce orıl bi sonra da remington aldım ama ikisi de normal diş fırçasıyla fırçalarkenki rahatlığı veremiyo, bence boşa masraf. Hiç bir işe yaramıyolar.

Bunu alıp iade etmiştim...

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ben önce orıl bi sonra da remington aldım ama ikisi de normal diş fırçasıyla fırçalarkenki rahatlığı veremiyo, bence boşa masraf. Hiç bir işe yaramıyolar.

Bunu alıp iade etmiştim...
Normal fırça ile o kadar fark ediyor ki anlatamam. Mesela benim dişler biraz sıkıntılı. Sigara kullanmamama rağmen normal fırça ile günde iki kere fırçalasam dahi siyah lekeler oluşuyor. Uzun zamandır Orab B'nin üst seviye bir fırçasını kullanıyorum, siyah lekelerden eser yok. Fırçaladıktan sonraki o temizlik farkını çok net hissediyorum. Başlıkla da alakalı tabi.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Normal fırça ile o kadar fark ediyor ki anlatamam. Mesela benim dişler biraz sıkıntılı. Sigara kullanmamama rağmen normal fırça ile günde iki kere fırçalasam dahi siyah lekeler oluşuyor. Uzun zamandır Orab B'nin üst seviye bir fırçasını kullanıyorum, siyah lekelerden eser yok. Fırçaladıktan sonraki o temizlik farkını çok net hissediyorum. Başlıkla da alakalı tabi.
hangi modeli ve hangi diş macunu :D Ben niye istediğim verimi alamıyorum :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu çok övmüşler, acaba işe yarar mı..? 3 özelliği varmış, salınım, titreşim ve dönme...

Son düzenleme:

emrejan6363

Asistan
Reaksiyon puanı
105
hangisini kullanıyorsun oral-b. bana ne önerirsin oral-b max 200 .en fazla olacağı duruma göre 250 o da zor

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
hangisini kullanıyorsun oral-b. bana ne önerirsin oral-b max 200 .en fazla olacağı duruma göre 250 o da zor
Görkem hocam özelden yazdı : Macun ise Paradontax

emrejan6363

Asistan
Reaksiyon puanı
105
Görkem hocam özelden yazdı : Macun ise Paradontax

o bana pahalı ya .bana max 250 tl olmalı

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Ben bundan memnunum gayet, normal fırçalardan falan gerçekten farklı.

Macun olarak Paradontax deneyin, benim diş etlerim çok hassas ve sorunludur. Paradontax gerçekten fayda sağlıyor ve güzel temizliyor.

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Burada bir ropörtaj bulunuyor. Sizinle ilgili kısmı 6:42'den itibaren bulabilirsiniz.