Elektirik Kesintisinden sonra bilgisayarı açtığımda donuyir

Bu konuyu okuyanlar

YasinDemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elektirik Kesintisinden sonra bilgisayarı yeniden açtığımda donuyor ve biosa girdiğimde hata alıyorum klavye ve mouse yi devre dışı bırakıyor çözümü bilen arkadaşlar bı bakabilirim

Reaksiyon puanı
10,324
Elektirik Kesintisinden sonra bilgisayarı yeniden açtığımda donuyor ve biosa girdiğimde hata alıyorum klavye ve mouse yi devre dışı bırakıyor çözümü bilen arkadaşlar bı bakabilirim

Sanırım "Bakabilir mi?" diyecektin. :)
Sözlerimiz, yazdıklarımız kişiliğimiz hakkında ipucu verir yeğenim, daha dikkatli olursak hem kolay anlaşılırız, hem de muhataplarımızı yormamış oluruz.

YasinDemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanırım "Bakabilir mi?" diyecektin. :)
Sözlerimiz, yazdıklarımız kişiliğimiz hakkında ipucu verir yeğenim, daha dikkatli olursak hem kolay anlaşılırız, hem de muhataplarımızı yormamış oluruz.

Bakabilirmi İşte telefonun sakatlığı

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Cihazın masaüstü mü? Laptop mu?

YasinDemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazın masaüstü mü? Laptop mu?
Masaüstü

---- Mesajlar birleştirildi ----

Cihazimda Bios pilini çıkarıp 10 dk bekletip taktım bunu yaparken güç bağlantısı veya anakarti giden hiçbir kablo bağlı degildi (USB falan ) bunu yaptıktan sonra bastığında HP logosu ekranda kalıyor donuyor delete veya f2 ye bastigimda bios menüsüne atmıyor bunun yerine cihazın bilgilerinin yerine atıyor ve bu hatayı veriyor Time & Date not set ve klavyeyi devre dışı bırakıyor cmosu resetledigimdede olmadı aynı hatayı gene alıyorum en son kasanın içini falan temizledim ramlari temizledim slotları denedim ama yine aynı şey çözümü bulamadım

Son düzenleme: