Elde 1600 TL Var Kararsız Kaldım

Bu konuyu okuyanlar

Alidenizz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yanlışlıkla iki başlık açmışım. Çöp.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
İthalatçı Garantili P9 işinizi görecektir.

Alidenizz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İthalatçı garantisine çok güvenmiyorum ama telefon sıkıntı çıkartmıyorsa ya da garanti iyiyse tercih edebilirim. Teşekkürler cevap için.Bu arada P9 lar 1800 - 1900 lira civarı

Yalçın Seyhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Merhabalar kardeşim şimdi sana diceklerki xiaomi mi5 xiaomi mi5s felan al veya biraz daha koy lg g5 al diycekler birincisi xiaomi evet kaliteli hir islemci kullaniyor ama tercih edilebilecek bhir urun degil bircok soru olur kafanda lg g5in de ghost screen ana kart gibi soeunlarinin devam ettigi soylenmekte benim sana tavsiyem cok cok performansa onem vdren biri degilsen Sony xperia X almandir. 1haftadir kullaniyorum inanilmaz memnunum dilersen deneyimlerimi aktariyim.
1-Telefon acilir acilmz nougata guncellendi 32 gb hafiza 3gb ram snapdragon 650 kullaniyor (orta ust seviye islemci)
2-Tasarimi cok hos ben grafit siyah aldim ayrica parmak izi okuyucusu inanilmaz hizli
3-Sarji stamina modu acmadan 1gunu cikariyor yogun kullanimda sik kullanmazsan 1.5 gunu gorursun
4-kameralari her ikisi inanilmaz guzel arkadasin s7 ile karsilStirdik arka kamera s7yle basa bas on kamerasi s7den iyi zaten sdn incelemesine bakarsan arden ve tolga htc 10 ile birlikte en iyi on kamera diye bahsetmektedir
Eksileri 4k video kaydi yok (1080p 60 fps var ) ve suya dayaniklilik yok fiyati 1700 tl bu fiyata en iyi telefon !
Sorun cikarmadi suana kadar insallah boyle gider insallah sonyi ilk defa kullaniyorum samsunga bosa para verdigimi anladim vallaha uzun uzun yazdim umarim mantikli bi secim yaparsin iyi aksamlar :)

Alidenizz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Teşekkürler o telefonu düşüneceğim. Acaba Huawei Nova Plus nasıl

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Xiaomi Mi 5'de düşünülebilir.:)

Yalçın Seyhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Teşekkürler o telefonu düşüneceğim. Acaba Huawei Nova Plus nasıl
Bana sorarsan xperia x islemci olarak daha iyi bi yanda stabilite acisindan androidin en iyi markasi sony bir yanda cinlilerin krali dunyanin en cok satan firmalarindan biri huawei tercih senin ;) xperiax sd650 ;)