El üstü bilgisayar Sagem Spiga

Haraqiri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3G desteği ve WLAN (b/g) desteği sunan cihazda İntel Atom Z510 (1.1 Ghz) lik işlemciye sahip olan bu cihazda 8GB dahili bellek bulunmakta. Bluetooth 2.0 ve USB desteği sunan bu cihaz işletim sistemi olarak Windows XP SP3 yüklü gelmekteymiş. 4.8 inç'lik 1024x768 Renk TFT LCD (Dokunmatik Ekran) bulunmakta 1.3 mp kamerası bulunmaktaymış. En önemlisi pil ömrü , 2400 mAh ' lık bir pili ortalama bir kullanımda 5 saat gidiyormuş. Benimde Vodafone ' un sitesinde gördüğüm cihazın. Arkadaşlar bu konuyu açmamdaki amaç kullanan varsa tabletle arasında fark varmı bide kullanışlımıdır 4.8 inç dokunmatik ekranı var ve de klavyesi var. 18 Ay boyunca 5 Gb ' lik internet paketiyle birlikte aylık 99 TL ve ayrıntıları burdan okuyabilirsiniz http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/el-ustu-bilgisayar-spiga-kampanyasi.php
Acaba Yanlış yeremi açtım ?

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
kesinlikle o paraya alınmaz :) tabletle arasında tabiki fark var en büyük fark pil süresi zaten :) hele bi de 4,8" ekranda windowsla çalışmak işkence olur :D kesinlikle tavsiye etmem :)

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Alan birisi olurmu acaba, olursa burda paylaşsın yorumlarını :D çok küçük yapmıislar abi.

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
bu telefonu kullanmadım ama kullananı gördüm..Boyut olarak güzel bir cihaz.cep telefonu niyetine cebinizde taşıyabilirsiniz.fiyatı yaklaşık olarak internetsiz 900 tlye geliyor..epey pahalı..