El kamerasını bilgisayara baglama

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adem54

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kurduğum cümle:
Zaten direk usb girişi olan Sony Video kamera görmedim ki zaten yoktur.

demekki varmış. Demekki usb kablosu yeterliymiş. Ben anlamadım neyin peşindesiniz ??
Doğrudan usb bağlantısı yoksa ki arkadaşın cihazında yokmuş ne yapacaz ?? handycam station kullanacağız. firewire vs. gerekli değil. handycam station çıkmak zorunda (kutuda yazanlarda)

afterdinner

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Dock Station ürünü birçok kamerada opsiyoneldir. Tıpkı TRV208E'nin Avrupa versiyonunda olduğu gibi. Aşağıda kullanma kılavuzunun 14. sayfasında kutudan çıkan ürünleri görebilirsiniz. Ancak vergisiz ürün getiren Doğubank gibi yerlerden alınmış kameralarda kutudan bunların hepsi de çıkmayabilir. Çünkü cihaz piyasa fiyatının çok altındadır.

RapidShare: Easy Filehosting

neydiyaaunuttum

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kurduğum cümle:
Zaten direk usb girişi olan Sony Video kamera görmedim ki zaten yoktur.

demekki varmış. Demekki usb kablosu yeterliymiş. Ben anlamadım neyin peşindesiniz ??
Doğrudan usb bağlantısı yoksa ki arkadaşın cihazında yokmuş ne yapacaz ?? handycam station kullanacağız. firewire vs. gerekli değil. handycam station çıkmak zorunda (kutuda yazanlarda)

yahu zorunda değil ben bunu teknosadan aldım doğubank falanda deği adam gibi bi yer yani ama opsiyonel bu zımpırtı
ayrıca arkadas kablo hesabı yapıyo sen kalkmış doc tan bahsediyosun gitsin başka kamera alsın şöle ufak tefek hem fota ceken cepte taşınan cinsten

adem54

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Harbi ne dock mock onun bir adı var !
Ya nerden nereye ne doğubankı ne vergisi abi...

Soru usb yeterli mi? Ben doğrudan usb girişi olan sony görmedim dedim arkadaş gösterdi varmış. Eğer usb yoksa handycam station kullanacaksınız. kullanmak istemiyorsanız yada kutunuzdan çıkmadıysa (ki usb bağlantısı doğrudan yoksa çıkar) gidip başka yolla bağlarsınız.

Yani o kameranın bilgisayara usb ile bağlanmaması için herşeyi söylediniz :) Handycam station yoksa usb girişide yoksa elin mahkum artık ne girişi varsa ona... Ama sorunun en başına döneceğim >>>> SADECE USB KABLOSU YETERLİDİR.

afterdinner

Asistan
Reaksiyon puanı
2

Soru usb yeterli mi? Ben doğrudan usb girişi olan sony görmedim dedim arkadaş gösterdi varmış. Eğer usb yoksa handycam station kullanacaksınız. kullanmak istemiyorsanız yada kutunuzdan çıkmadıysa (ki usb bağlantısı doğrudan yoksa çıkar) gidip başka yolla bağlarsınız.

Yani o kameranın bilgisayara usb ile bağlanmaması için herşeyi söylediniz :) Handycam station yoksa usb girişide yoksa elin mahkum artık ne girişi varsa ona... Ama sorunun en başına döneceğim >>>> SADECE USB KABLOSU YETERLİDİR.

Bir dünya laf kalabalığı yaptın ya. O kamerada USB kablo girişi yok dedik kablo alın dedin. Sonra olmadı dock alın dedin. Dock pahalı dedik yine aynı şeye geri döndün. Şimdi de USB ile bağlanmaması için herşeyi yaptınız diyorsun. Yahu zaten USB girişi yok yok! Dock station o ürünlere verilen genel addır. Onun adı zaten bu!

Yani Handycam dock station ürünü yok, USB girişi de yok. Elin mahkum diğer girişlere. En başında bunu anlattım ayrıntısıyla. Ama siz terbiyesiz bir üslupla konuşup ortalığı bulandırdınız. Durum sadece bundan ibaret!

adem54

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bir dünya laf kalabalığı yaptın ya. O kamerada USB kablo girişi yok dedik kablo alın dedin. Sonra olmadı dock alın dedin. Dock pahalı dedik yine aynı şeye geri döndün. Şimdi de USB ile bağlanmaması için herşeyi yaptınız diyorsun. Yahu zaten USB girişi yok yok! Dock station o ürünlere verilen genel addır. Onun adı zaten bu!

E ne fark etti. Usb girişi yok dediniz. station kullanın dedim anormallik nerede?
usb girişi yoksa station kullanmadan nasıl usb bağlantısı yaparız?
station, station diye tuturmamın sebebi usb kablosu dışında başka kabloların adının geçmesi...

Usb yeter...

neydiyaaunuttum

Doçent
Reaksiyon puanı
0

usb si varda bizmi engel oluyoruz kardeşim yok işte ne yapalım gidip bi demirciye açtıralım olurmu hem daha ucuz olur stationdan:D

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
arkadaşlar uslubumuza dikkat edelim lütfen.

afterdinner

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yahu neyse sanırım yaşınız küçük:D:D Bu kadar yeter. Soruyu soran arkadaş zaten almıştır cevabını.

adem54

Doçent
Reaksiyon puanı
0

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
sorunu çözüldü kabul ediyorum.
hiç bilmiyen adam bile bu yazılanlardan sonra uzman olmuştu.

konuyu açan arkadaş yinede anlamadıysa bana ö.m. atsın konuyu devam ettirecem ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...