Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Format attığım için bazı driverlar eksik.WiFi driverını yükledim.Bana program önerisinde bulunabilir misiniz?İObit driver booster sadece güncel olmayan driverları güncelliyor galiba.Ben eksik driverları da bulan bir program istiyorum.

Neden kimse bakmıyor?

Lütfen birisi konuya baksın.

Son düzenleyen moderatör:

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Dostum spam yapmana gerek yok . Kpss dolayısıyla ya da başka işleri olduğu nedeniyle foruma giremeyenler var . Endişelenmene gerek yok gördükleri zaman sana yardım etmeye çalışacaklardır

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Dostum spam yapmana gerek yok . Kpss dolayısıyla ya da başka işleri olduğu nedeniyle foruma giremeyenler var . Endişelenmene gerek yok gördükleri zaman sana yardım etmeye çalışacaklardır
Özür dilerim.KPSS'ye girenlere başarılar.

Şahin Emre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
driver booster eksik ve güncel olmayan tüm driverları görebiliyor. ücretsiz sürümü yükledikten sonra vericeğim serial keyle pro versiyona çevir ve öyle tarat bilgisayarı ;)

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Driver booster önermem slimdriver başarılı bu konuda

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
driver booster eksik ve güncel olmayan tüm driverları görebiliyor. ücretsiz sürümü yükledikten sonra vericeğim serial keyle pro versiyona çevir ve öyle tarat bilgisayarı ;)
Lütfen serial,key paylaşımı yapmayınız.Yine de teşekkürler.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
Serial paylaşımı yapmayınız!

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Driver pack solution, bu konuda en iyisi budur.

hkmtrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Format attığım için bazı driverlar eksik.WiFi driverını yükledim.Bana program önerisinde bulunabilir misiniz?İObit driver booster sadece güncel olmayan driverları güncelliyor galiba.Ben eksik driverları da bulan bir program istiyorum.

Neden kimse bakmıyor?

Lütfen birisi konuya baksın.

Driver programları sağda solda ne kadar eski tarihli driver varsa bulup onları yükler. Size tavsiyem en iyi driver programı Windows'un kendisidir. Windows update ile güncellemeni yap eksik olanları da arayıp üretici firmanın sitesinden sen bul. En sağlıklısı budur.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Driver programları sağda solda ne kadar eski tarihli driver varsa bulup onları yükler. Size tavsiyem en iyi driver programı Windows'un kendisidir. Windows update ile güncellemeni yap eksik olanları da arayıp üretici firmanın sitesinden sen bul. En sağlıklısı budur.

Windows update sadece önemli güncellemeleri yüklüyor bazı yazılımlara bakmıyor bile kendiniz yüklemeniz gerekiyor

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Windows update sadece önemli güncellemeleri yüklüyor bazı yazılımlara bakmıyor bile kendiniz yüklemeniz gerekiyor
Formattan önce Fn+F4 ile parlaklığı kısabiliyordum.Bunun gibi birkaç şeyi formattan sonra yapamıyorum sizce bu nasıl düzelir?

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Sadece F4 ile ayarlama oluyorsa BIOS girerek fn tuşunu aktif edebilirsiniz.
Benim bios'ta Fn tuşunu aktif etme diye bir seçenek var mı bilmiyorum.Fn tuşu çalışmıyor demiyorum Fn+F4 , Fn+F5 gibi kısayollar çalışmıyor.

Hic

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Benim bios'ta Fn tuşunu aktif etme diye bir seçenek var mı bilmiyorum.Fn tuşu çalışmıyor demiyorum Fn+F4 , Fn+F5 gibi kısayollar çalışmıyor.
Bende size diyorumki fn basmadan sadece f4 ile şuanda ekran parlaklığı ayarlayabiliyorsanız bilgisayarı yeniden başlatıp biostan fn komutunu değiştirmeniz gerekir aynı durum bende de olmuştu.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Bende size diyorumki fn basmadan sadece f4 ile şuanda ekran parlaklığı ayarlayabiliyorsanız bilgisayarı yeniden başlatıp biostan fn komutunu değiştirmeniz gerekir aynı durum bende de olmuştu.
Malesef sadece F4 ile olmuyor.Bir de bildiğiniz iyi bir yedekleme programı var mı?Sadece Windows'un sistem yedekleme ve geri yüklemesi yeterli olur mu?

Hic

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Malesef sadece F4 ile olmuyor.Bir de bildiğiniz iyi bir yedekleme programı var mı?Sadece Windows'un sistem yedekleme ve geri yüklemesi yeterli olur mu?
Yeterli olacaktır ekstradan da isterseniz harici harddiskinizide yedekleme olarak ayarlama yapabilirsiniz.
Ayrıca fn tuşunu bu rehberi izleyerek bir denermisiniz?

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Yeterli olacaktır ekstradan da isterseniz harici harddiskinizide yedekleme olarak ayarlama yapabilirsiniz.
Ayrıca fn tuşunu bu rehberi izleyerek bir denermisiniz?
Bütün Fn+.. kısayollar çalışmıyor demiyorum.Sadece bazı Fn+.. kısayolları çalışmıyor.Çalışmayanların arasında ekran parlaklığı kısma ve arttırma da var.Intel HD Graphics'in sürücüsü eksikti.Yükledim.Yeniden başlatınca Fn+.. kısayollarının çalışıp çalışmadığını göreceğim.İnşallah çalışır.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Edit:Sorun düzeldi arkadaşlar.Çözümü de dediğim gibi Intel HD Graphics driverı eksikti yükledim bilgisayarımı yeniden başlatım.Ve Allah'a çok şükür sorun çözüldü.Artık Fn+F4 ve Fn+F5 kısayolları çalışıyor.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Biosla alakalı bir sorun olabilir ama her bilmediğin programı yükleme dediğimiz programları yüklersen yardımcı oluruz