Ekşi Sözlük Yazarlığı Olan Var mı?

Bu konuyu okuyanlar

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Bu bahsettiğiniz küfür hakaret türü şeylerin yüz misli facebook youtube twitter tumblr blogger de de var ama insan bakarken neye bakmak veya neyi görmek istediği örnek internet kimine göre lanet bir şey kimine göre 12 saaten az bağlı kalırsa depresyonik vakalar geçirebileceği bir veri bankası kısacası arif in fikri neyse zikri de odur.

YeniJenerasyon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bırakın allah aşkına bu ekşi sözlüğü. Arkamdan birileri birşey yazmış cevap bile veremiyorsunli kim olduğunu bilmediğin adını göstermekten korkan tipler arkandan lafta yazabiliyor!

Çok sıkıntıya girersen dava etme şansın bile var. Daha önce başına gelenler de var. Dolayısıyla bu bi sorun değil. Sözlük sana bu konuda yardımcı da olur. Gerekirse ip adresini yetkililere verir.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

evet yazrım sorabilirsin

Ben cevabımı aldım. Teşekkür ederim. Aslında basit bi soru. Sadece entrylerimin formata uygun olup olmadığını merak etmiştim. C.A saolsun yardımcı oldu.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
ekşi'de iyi başlıklarda vardır.kötülemeyin o kadar.

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ateistin çok olduğu topluluk.İçinde gerçekten iyi kişiler de var da çoğu kendini kandırıp çok bilmiş davranıyorlar.
Tek iyi yani program yorumları.Yani unity3d yazınca kullananlardan program ne ne değil öğrenebiliyorsunuz.
Hocamıza katılıyorum hele ki zinayı sanki çok olağan her zaman her yerde der gibi başlıkları var ya deli oluyorum
İnciSözlük ise beyinini kullanamıyanların sitesi(aptal/zeki demiyorum zeki olup da orda mal mal şeylere kullananlar çok var)
Ben merak ediyorum bu sitelerin ilerde millete kötü yola iletince bunların sahiplerinin öbür tarafta nasıl hesabını verecekler.
İnciSözlük'e takılan (yani eğlenme amaçlı sayfalarına bakılabilir ama incici olanlar kendini çukurdan aşağı atmıştır)
Okulun en iyi dersli olanlarından birini inciciler bozdu şu anda abazanın teki oldu
Gece yatmamayı da bir halt zan ediyorlar.
Sürü piskolojisi çok tehlikeli...

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Ateistin çok olduğu topluluk.İçinde gerçekten iyi kişiler de var da çoğu kendini kandırıp çok bilmiş davranıyorlar.
Tek iyi yani program yorumları.Yani unity3d yazınca kullananlardan program ne ne değil öğrenebiliyorsunuz.
Hocamıza katılıyorum hele ki zinayı sanki çok olağan her zaman her yerde der gibi başlıkları var ya deli oluyorum
İnciSözlük ise beyinini kullanamıyanların sitesi(aptal/zeki demiyorum zeki olup da orda mal mal şeylere kullananlar çok var)
Ben merak ediyorum bu sitelerin ilerde millete kötü yola iletince bunların sahiplerinin öbür tarafta nasıl hesabını verecekler.
İnciSözlük'e takılan (yani eğlenme amaçlı sayfalarına bakılabilir ama incici olanlar kendini çukurdan aşağı atmıştır)
Okulun en iyi dersli olanlarından birini inciciler bozdu şu anda abazanın teki oldu
Gece yatmamayı da bir halt zan ediyorlar.
Sürü piskolojisi çok tehlikeli...
yanlış bir davranış hoşlarına gidiyor diye o avranışın doğru olduğunu zannediyorlar.
>>zeka meselesine gelince:
*inci sözlük ben bir tane dahi zeka seviyesi ortalamanın yani IQ sü 115 in üzerinde adam olduğunu sanmıyorum.

>>zaten sahipleri öbür tarafı düşünüyor olsa böyle sitelerde olmazdı mantıken :)

>>evet açılan 10 başlıktan 9 u cinsellikle ilgili ve islamda büyük günahlardan biri olan zina son derece normal bir şeymiş gibi anlatılıyor.bir çok geri zekalı bunlarla ilgili komik olduğunu sandığı espriler yapıyor.
okuyan zanneder ki herkes günahkar herkes önüne geleni kaçırmıyor.(anladın sen)

>>kısacası iğrençliğin ve küfrün en düzey yaşandığı bir yerdir inci. sözlüğü capsi, her şeyi.

bir sitenin içinde inci kelimesi geçiyorsa-bir site inci ile alakalı ise:
*o site küfürbazdır
*o site herşeyi eğlence ve zevk ten ibaret gören üyelerden oluşur.
*o site harcadığın vakte değmez.

ama sen gel bunu sürekli küfredip, ona buna sataşan "medeni insanlara"(insanımsılara) anlat...
çok medeniler anlamıyorlar... :p

- - - Mesaj Güncellendi - - -

aslında sırf bu inci sözlükle ilgili 100 sayfa makale yazarımda neye yarar.
bilen biliyor zaten. bilmeyen de anlamadığı için bilmiyor...

Noviebre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yanlış bir davranış hoşlarına gidiyor diye o avranışın doğru olduğunu zannediyorlar.
>>zeka meselesine gelince:
*inci sözlük ben bir tane dahi zeka seviyesi ortalamanın yani IQ sü 115 in üzerinde adam olduğunu sanmıyorum.

>>zaten sahipleri öbür tarafı düşünüyor olsa böyle sitelerde olmazdı mantıken :)

emin olunuz ki o sözlüklerde sizden daha zeki binlerce insan var, iqları da 115'in üzerinde.

bilmediğiniz bir şeyin ardından atıp tutun, hiç sıkıntı yok değil mi?
sizin için önemli olan açık ara mesafe sallamak.

islam ve ya başka bir dini inanış sadece sizi bağlar, dikkatinizi çekerim sadece sizi. siz kimsenin dini inanışını sorgulayamazsınız. ben müslüman değilim ama senden daha çok islam biliyorum, nasıl olacak şimdi?

hadi bana anlat sözlükleri, hadi bende bileyim? 4 yıldır envai sözlükte yazarımdır, itü, ekşi, uludağ, inci, kötü aklına ne gelirse ve oradaki insanların %80'i senden daha donanımlı. istersen bak geçen yıl sözlük yazarları toplamda kaç adet kitap çıkarmış, hangi sözlük ne tür eğitim ve yardım kampanyaları yazmış, o sözlükler kimlere el uzatmış?
diyorsan ki ben dindar bi insanım, küfür hiç olmasın git cogito sözlükte yaz kardeşim?

bilmeden bir şeyde kusur aramayın, dışarı olduğunuz şeyi içeriden eleştirmeye kalkmayın.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Aslında kötü olmayan kullanici tabanlı nerdeyse yok gibi youtube twitter facebook envai çeşit sosyal medya hepsin de zararlı ve yararlı içerik var ama asıl senin neyi görüp neyi görmek işlememende bitiyor yoksa sansürcü kafayla gidersen interneti kökünden kapatmak lazım.

Deutsch

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Gereksiz,internetten bir konu araştır muhakkak o sözlük dedikleri yerlerde bu konu vardır ve mantıklı açıklama yapan 2 insan çıkar gerisi alay eder internette bir şey yazarsın paylaşırsın ''Şunu bunu paylaşan çocuk'',''Kendini bilmem ne (Siyasal olabilir vs) zanneden çocuk'' diye dalga geçilir,bilemem her yerde aynımıdır ancak ben gördüğümü söylüyorum,çok şükür hiç böyle bir merakım olmadı.